Şimdi Ara

Xiaomi Redmi S2 Fırsat İndirimi 1099 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
11
Favori
30.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kapış kapış da gider şimdiden söyleyeyim. S2 üretimi bitti çünkü.
  • kenar çerceveleri çok fazla cihazın ama fiyat iyi olursa alınır, xiaomiler akan cihazlar
  • Piyasasi 1250 civari, muhatemelen 999 tl yapacaklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pet_Bardak kullanıcısına yanıt
    1150 ye iner o kadar inmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

11.11'de eşime altın rengini 1200 liraya almıştım, bakalım ne olacak şimdiki fiyatı.
    Hocam bende babama tel almayı düşünüyorum.1000-1300 bandında bu tel mantıklı bir tercih olur mu yoksa başka marka,model de önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pet_Bardak

Piyasasi 1250 civari, muhatemelen 999 tl yapacaklar
    ne ara 1250 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

Hocam bende babama tel almayı düşünüyorum.1000-1300 bandında bu tel mantıklı bir tercih olur mu yoksa başka marka,model de önerebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Eşim cok memnun telefondan. Kamerası iyi ve hızlı bir telefon. Ben şahsen tavsiye ederim.

• astegon kullanıcısına yanıt
    O fiyat olursa 1 tane alırım.

• Zamanında 949 liradan satılan redmi 5 plus'tan kötü bir model olmasına rağmen çıktığı dönemde fiyatı saçma fazlaydı. Sonrasında dolar arttı, ek vergi falan derken deli artmış bunun fiyatı. İndirim olsa bile değmez.
  • Ekran FHD değil ona göre. Anne babaya gider.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Samsung 2 bin tlye 625li telefon satıyor o daha mı iyi?
  • 1000 tl altına düşme durumu olmasa o kadar sayfa yapmazlar. Xiaomi TR bile instagram da story yapmış.

Kesin 999 olacak. Stok eritecekler

Meizu m6t 949 a satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 24 Mayıs 2019; 7:29:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Free Man. kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlarıma artistlik yapmak için bu bilgileri kaynak göstermeden kullanabilir miyim?
  • bu arada alacaklar için banka kampanyalarını da paylaşalım hb ninki işine yarayan olur belki

visa lılara 50 tl veriyor ama bu sonraki alışverişte 300 tl üzerinde kullanılıyormuş, dün sıcak haberi düşmüştü
    bide world kampanyası varhttps://www.hepsiburada.com/banka-kampanyalari world ü olanlara , ulan şu banka kamkpanyaları eskiden ne güzel 100 TL ydi, şimdi 50-75 nbunun bilr suyu çıktı :(
  • 999 tl gibi bir fiyata düşerse babama güzel bir babalar günü hediyesi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

11.11'de eşime altın rengini 1200 liraya almıştım, bakalım ne olacak şimdiki fiyatı.
    11.11 kampayasından daha düşük fiyata çıkarsa efsane olur. O dönem ki kur+vergiler dikkate alındığında fiyat baya iyi olmuş olur
  • Arkadaşlar vücut sar değeri 1.577 diyor. Eski redmi note3 pro da bu 0,57 gibiydi. Fazla takılmamak mı gerekir bunlara sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arkadaşlar vücut sar değeri 1.577 diyor. Eski redmi note3 pro da bu 0,57 gibiydi. Fazla takılmamak mı gerekir bunlara sizce?
    Bayağa takıldım buna yok mu yardımcı olabilecek acaba? Bu kadar wifi ağı içerisinde fazla takılmamak mı lazım aslında ama telefonlarda artık ayrılmaz parçamız oldu.
  • bekleyelim görelim
  • Alacak olanlar ekranini teknoloji marketlerinde test edip alırsa iyi olur ben ekran kalitesini beğenmedim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.