Şimdi Ara

XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.893
Cevap
30
Favori
99.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamii61

Anladım hocam haklısınız.Bende gece bu konuyu okudım baştan sona.Cihazda ilgimi çektim video da bile sağlam duruyor.Yazılım ne alemde sorun çıkıyot mu.4000 batarya mate 7 2 gün gidiyor bu tel için 4.5 5 saat diyolar inanmak istemiyorum açıkçası :)

Eu roma geçenler batarya konusunda sıkıntı çekiyorlar, üzerinde gelen orijinal romla kullanıyorum 9 saat gördüğüm oldu. Wifi mobil veri karışık 7 saatin altına düşmüyor. Üzerinde gelen romda Türkçe yapınca toplasan 30-40 kelime ingilizce çıkıyor bende onemsemedim ve kullanıyorum o şekilde inanılmaz memnunum batarya konusunda.

Şu an için 2.5 saat ekran süresi aldım batarya %70 de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Anladım hocam haklısınız.Bende gece bu konuyu okudım baştan sona.Cihazda ilgimi çektim video da bile sağlam duruyor.Yazılım ne alemde sorun çıkıyot mu.4000 batarya mate 7 2 gün gidiyor bu tel için 4.5 5 saat diyolar inanmak istemiyorum açıkçası :)

Eu roma geçenler batarya konusunda sıkıntı çekiyorlar, üzerinde gelen orijinal romla kullanıyorum 9 saat gördüğüm oldu. Wifi mobil veri karışık 7 saatin altına düşmüyor. Üzerinde gelen romda Türkçe yapınca toplasan 30-40 kelime ingilizce çıkıyor bende onemsemedim ve kullanıyorum o şekilde inanılmaz memnunum batarya konusunda.

Hocam senin roma güncelleme işi nasıl olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Hocam senin roma güncelleme işi nasıl olacak?

Valla bilmiyorum geldiği gibi kullanıyorum 10 gün oldu henüz bir güncelleme görünmüyor sistem güncellenmesine girince. Direk telefon üzerinden yapacağım herhalde gelince.
    Tavsiyem kendi orijinal romu kullansın alanlar. Mi5s de eu rom kullanıyordum bundan stabil değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 22 Aralık 2016; 19:48:46 >

• Bugün elime geçti,beklediğimden de çok iyi bir telefon.beyaz ve gold rengi mevcut ihityacı olan var ise arkadaşlar
  • Yaklasik 2 saattir surekli calculator durduruldu hatasi aliyorum, acaba neyden kaynaklaniyor?
  • Hepsi burada da satılan çin romu mı eu rom umu?
  • Şu anda hangi romu tavsiye edersiniz,link paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

Hepsi burada da satılan çin romu mı eu rom umu?

Dil eklenmiş çin romu olması lazım genelde öyle satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_tuyun48

Şu anda hangi romu tavsiye edersiniz,link paylaşırsanız sevinirim

https://www.androidfilehost.com/?fid=745425885120693800

• quote:

Orijinalden alıntı: mutafik

XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü)

Arkadaşlar şu değerlerde bir sıkıntı var sanki bende. 3d ile ilgili olanlar sıfır mesela..

Cihazın 2 türü var MTK helio x20 ve x25 o farklılıklar ondan kaynaklanıyor 32 GB lerle 64-128 gb lıklarda işlemci ve ram hızlarıda farklı. Facebookun yavaşlığı malum BTK dan dolayı arada yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffkrl -- 22 Aralık 2016; 22:47:46 >

• Huawei mate 7 sar değeri en yüksek telefon seçilmiş çoğu avrupa ülkesinde yasaklanmıştı hatırlatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

64 GB lık modelde x25 yokmuydu?

64 GB ve 128 Gb modellerde hafıza büyüklüğü hariç herşey aynıdır helio x 25 işlemci var ram hızı aynıdır, 32 gb likler x20 işlemcilidir. Hepsi elimden geçtiğinden biliyorum .
  • Güzel kardeşim bendeki x20 islemci fakat hız 2.5 ghz 64 GB olan model Hepsiburada alınma.

• ffkrl kullanıcısına yanıt
    Çift antene geçtiği zaman evet dediğiniz doğru.Ben pek önemsemiyorım nedense bu sar mevzusunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

Orijinalden alıntı: halil_tuyun48

Şu anda hangi romu tavsiye edersiniz,link paylaşırsanız sevinirim

https://www.androidfilehost.com/?fid=745425885120693800

Sağolun hocam bir önceki paylaştığınız romu yüklemiştim akşam,buna yükseltirim,birde haftalık paylaşılan site linki hangisiydi ordan kontrol ederim arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: firatturan1

Güzel kardeşim bendeki x20 islemci fakat hız 2.5 ghz 64 GB olan model Hepsiburada alınma.

Dediğin şey imkansız x25 diye tek başına bir işmelci yok zaten x20 tabanlı overlocklu hali gibi düşün cpu farklı sadece .. Cpuze ile baktığında 3 cihazdada helio X 20 görünüyor doğal olarak sadece 2,5 ghz den fark anlaşılıyor birde ekran kartı çekirdek sayısı ve hızlarıda farklı, ram gibi.

XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffkrl -- 23 Aralık 2016; 12:9:37 >

• Bu gün yayınlanan Haftalık Xiaomi Eu rom 6.12.22..https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298918320

ilk gördüğüm dosyalardan harici zil sesi müzik seçerken öndinleme olmuyordu o düzeltilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffkrl -- 23 Aralık 2016; 12:17:8 >
  • http://www.imgim.com/img-20161223-wa0007.jpg

Bu nasıl oluyor anlamadım .

2.5 ghz yazıyor x20 islemci

• Bugun nedense WhatsApp bildirim sorunu yasadim
  • firatturan1 F kullanıcısına yanıt
    Cpuz programı indirip baktın mı kardeş işlemciye?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.