Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tr cihazı

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, telefonu yaklasik 3 gundur kullaniyorum, arayuzu diger uygulamalardan bagimsiz kasiyor. Bu problemi cok yerde okudum. Oyunda vs kasma yok, ana ekranda gezinirken kasiyor. Centigi kapatmak, hw kullanmak gibi cozumler ise yaramiyor malesef, umarim guncellemeyle cozulur. Sanki s3 mini kullaniyor gibi lag var ana ekranda malesef.

Ek olarak, genel performansindan memnunum, buyuk ekran, video izleme deneyimi, oyun, excel performansi iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Granis -- 16 Eylül 2020; 16:50:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Granis G kullanıcısına yanıt
    Ben de 4 gün oldu geçeli henüz hiç kasma, takılma, donma yaşamadım hocam. Format atmayı denediniz mi?

telefonu kapatıp açınca bir süreliğine de olsa sorun düzeliyor mu? ben de memnunum telefondan ama animasyonlar ciddi kasmaya başlıyor bir süre sonra yeniden başlatmadıkça telefonu.
    Hocam cihazınız ve cihazdaki MIUI ile diğer uygulamalar güncel midir?

Ben de ilk zaman pil performansında kararsız kalmıştım. Şu an telefondan her konuda memnunum.

• Merhaba, 3 donusede cevap vermek isterim, cevaplariniz icin tesekkurler.

1) telefon temiz kurulumlu, uzun suredir android kullaniyorum temiz kurdum ancak 3.gunde format atmadim. @Ahmet Çakar01

2)@mertovski1907 malesef bir kac dakika belki iyi, sonra ayni.

3) @High Sierra hersey guncel simdi tekrar kontrol ettim.

Tekrar tesekkurler.

Su an dh uygulamasinda yag gibi akiyor, youtube keza oyle hicbir problem yok, clash of clans yag gibi, pubg oyle sikinti yok. Ancak ana ekrana dondugum an sayfalar arasi gecis problem. Uygulamalari kapatiyorum, temizliyorum, acikken deniyorum hic farketmiyor. Arayuz kasiyor garip sekilde.

Elimde ayni anda mi6 ve a1 var, ayni seyleri deniyorum zerre kasma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Granis -- 16 Eylül 2020; 19:46:40 >
  • İnşallah yazılım güncellemesi ile birlikte bu sorunu düzeltirler

• 128 gb lik redmi note 9 pro 3170 tl fiyattan alinirmi sizler kaca aldiniz ? Fiyati dusermi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Çakar01

Tr cihazı

Model kodunu resimden okuyamadım. Paylaşabilir misiniz?

• ben prosuz modeli aldım. 2500 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 17 Eylül 2020; 9:24:2 >
  • Merhaba, yakınlık sensörünü kapatmayacak ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı, teşekkürler.

• erkut17500 kullanıcısına yanıt
    Hiçbiri kapatmazki. Yakınlık sensörü ahizenin içinde.

• birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Telefonu elime ilk aldığımda her şeyi denemiştim, çalışıyordu. Dün akşam ekran koruyucuyu taktırdıktan sonra arama yaparken fark ettim. Yeniden başlatayım, olmazsa koruyucuyu sökerim.

Cit menüden kalibre etmeyi de deneyin. Belki yukarı fazla kaçırmış olabilirsiniz. Kamerayla bakın zaten sensör ışığı görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 17 Eylül 2020; 12:31:46 >
    Oradan kontrol ettim zaten hocam, yeniden başlattım sorun hala devam ediyor ve koruyucu da üzerinde.

Sağ üst köşede yani menüde kalibre etme seçeneği vardı. Baktınız mı?

Şimdi baktım, ekleyebilirsem video ekleyeyim. Ekranın üzerini kapattığımda bildiğim kadarıyla 5 değerinin 0 olması gerekiyor.

Ekranı tam kaplayan (siyah çerçeveler dahil olan) ürünler hariç hepsi olur hocam. Tam kapatan ekran koruyucularda yakınlık sensörü sorunu oluyormuş yabancı forumlarda okumuştum.

• hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    En güzeli koruyucu olmadan kullanmak sanırım. Çünkü siyah çerçevesi olmayan ekran koruyucu yok ya da henüz ben bulamadım.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Temperli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu 20,00 TL yerine 9,99 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-note-9-pro-temperli-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P439064015

BLITZPOWER XİAOMİ REDMİ NOTE 9 PRO NANO EKRAN KORUYUCU 39,90 TL yerine 19,90 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/blitzpower-xiaomi-redmi-note-9-pro-nano-ekran-koruyucu-P443551080

Şöyle iki model buldum hocam kalitesi nasıldır bilmiyorum ama.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.