Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilemem senin kullanımına bağlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla arkadaşlar yöntemlerinize hayran kaldım. Biri kameranın üzerine strec çekmiş biri elektrik bandı çekmiş baya yaratıcı işler. Bugün yurtdisindan note 9 pro alan birinin mesajını gördüm aynı toz sorununu yaşamış birebir değişimini yapmışlar. Bizde durum ne olur bilmiyorum ama distribütör garantili cihazlar mağdur edilmeyecektir diye düşünüyorum. Ayrıca garantisiz yurt dışından kayıtlı kullanan arkadaşlara tavsiyem kenarları kaplayan metal kamera koruyuculardan alın. Toz almayan seriye denk gelmiş olsanız bile kendinizi garantiye alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    Kenarlari kaplayan metal urunun bir linki varmı telefonu yeni aldim hic bir aksesuarina vakif degilim

• Miui 12 çok geç gelecek daha altyapısını hazırlamaya yeni başlıyorlarmış 2021e yetişir ancak.

• oldukça geç bir tarih maalesef
  • Yalandır hocam kaynak neymiş? Bu ayın sonuna doğru gelir diye düşünüyorum. Bizim cihazda haftalık beta olmadığı için testler ve geliştirme süreci biraz daha uzadı maalesef. Ama fazla gecikmeyecektir. Ben bu ayın sonunu bulmaz diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar telegramda denk geldim kaynak bizim hintliler yani yüzde doksan doğruluk payı var.

Miui 12 son sızdırılan güncelleme takvimi

✓[Full çıkmış olanlar]
    Mi 10
    Redmi K20/Pro
    Redmi Note 9
    Redmi Note 8 Pro
    Poco X2
    Redmi 9/9A
    Poco M2

✓[Eylül sonu veya ekimin ilk haftası]

Poco F1
    Redmi Note 7/7S
    Redmi Note 7 Pro
    Redmi Note 8
    Redmi 6 Pro
    Redmi Y2/S2
    Mi Mix 2
    Redmi Note 9 Pro/Max ( İlk yapı)
    Redmi 9 Prime ( İlk yapı)
    Poco M2 Pro (İlk yapı)

✓[Ekim-Kasım]

Redmi Note 6 Pro
    Redmi Note 5 Pro
    Redmi 8/8A/Dual
    Redmi 7/7A
    Redmi 6/6A

https://c.mi.com/thread-3326475-1-0.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Purps

Miui 12 çok geç gelecek daha altyapısını hazırlamaya yeni başlıyorlarmış 2021e yetişir ancak.
    Acele etmesinler mi a3 de başıma gelmedik şey kalmadı güncellemeden dolayı. 6 ay katlanabildim telefona sattım sonra bunu aldım. Stabil olsun geç olsun...
  • O zaman android 11 daha önce gelir

• Miui 11 den memnunum ben yüklemeyi pek düşünmüyorum 12 yi.

• Hocam Xiaomi alışmış Custom MIUI Ile uğraşmaya. Android one programı bir Nokia bir de Motorola'ya yaradı gerçek anlamda.

Toz sorunu büyük ihtimalle çoğunda olacak zamanla. Bende de yoktu 2. ayında telefon bir adet toz mevcut arada kontrol ediyordum bugün farkettim. Toz miktarı arttıkça servise vermeyi düşünüyorum. Ama kaç günde gelecek o sorun. İade yapmazlar bizim ülkede.

• Günaydın arkadaşlar. TR çıkışlı Redmi Note 9 Pro cihazın içinden çıkan orijinal şarj aletinin tam modeli ve resmini atabilir misiniz? Bir de bu şarj cihazı ile turbo şarj oluyor mu? Teşekkürler.
  • Günaydınlar.

Uygun fiyatlı telefon arayışındayım da Note 9 Pro'yu genel hatlarıyla beğendim. Kullanıcıları tavsiye eder mi acaba?
  • Hocam öncelikle telefondan ne işlem yaptığınıza bağlı. Ben günlük kullanıcıyım oyun oynamam nadir oynarım. Bana 2.5 gün gidiyor. Bazen 3 gün gidiyor. Aktif telefon kullanan birine 1 gün rahat gidecektir. En kötü sabah evden çıkıp akşam 7 8 de eve gelen birini gün içinde üzmez. Toz sorunu dışında bende bir sorun yok. Toz da bir adet girdi rahatsız edecek seviyeye gelirse servise veririm dert değil. Telefonla oyun oynayıp sürekli yoran işlemler yapıyorsanız bütçenizi arttırın. Orta halli bir telefon sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.