Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merilül M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar diller kısmından Türkçe-Q yu seçebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11.11 N11 den 2 tane note8 alacağız.Esnafa mesaj atsak biraz daha indirim yaparmı acaba ?

11.11 de alacak olan varsa birleşip indirim yapan n11 mağazasından indirimli şekilde alsak fena olmaz.Cihaz başı 50 lira inidirim yapsa yine fena olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 30 Ekim 2019; 22:29:55 >
  • +1

• Hindistan romunu yükledim. google'ın saçma arama mesajlasma uygulamalarından kurtuldum. miui gibisi yok
  • Herkese merhaba , bende bu cihazı hevesle aldım , donanım yönünden gayet memnunum , ama bildirimlerle ilgili sıkıntılar yaşadım . gelen bildirimlerin hiçbiri görünmüyordu , ne ses nede bildirim ışığı , daha sonra forumlardan bulduğum kadarı ile uygulama içi izinleri , kilit ekranı vb ayarları denedim , bu sefer bildirim geliyor ekranı açtığımda kayboluyor , bildirim çubuğunu aşağı çekmeden göremiyorum . Sonuç olarak bu durum canımı sıktı , miui 10.3.5 olması lazım , bununla ilgili tavsiye edebileceğiniz çözüm yolu varmı ? zira bu şekilde kullanmak çok mantıksız geliyor., teşekkürler.
  • Mi a3 1600 e düşmüşken note 8 alası gelmiyor insanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imprezaaa

Ayarlar diller kısmından Türkçe-Q yu seçebilirsiniz.
    türkçe q seçili zaten ancak eski telefonum lg idi ve klavyede ıi oö uü cç gğ hepsi görünürdü Note 8 de bu seçeneği bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imprezaaa

Bu şekilde ama 11 saat ekran süresi aldığım da oldu 1gün 6saat kullanımda.
    6,5 saatin üzerine çıkamadım siz nasıl aldınız bu değerleri var mı ince ayarınız ?

• Bu arada dün akşam Mui Global 10.3.5 sürüm güncellemesi geldi. Çok bir fark göremedim (telefon Xioami Türkiye garantili )
  • Cold C kullanıcısına yanıt
    sizde aynı ekran görüntüsünü atın aşağı yukarı neyden olduğu belli olur...
  • Bu gün almayı düşünüyorum. Cihazın yeni olması ve henüz sorunlarının bilinmemesi beni düşündürüyor.

• telefonun şarjını bir türlü bitiremiyorum. sabah 8'den gece 12'ye kadar açık kalmasına rağmen sıfır noktasını görmüyor ve aktif kullanımdayken oluyor bu. anlamadım ne çeşit bir batarya var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

telefonun şarjını bir türlü bitiremiyorum. sabah 8'den gece 12'ye kadar açık kalmasına rağmen sıfır noktasını görmüyor ve aktif kullanımdayken oluyor bu. anlamadım ne çeşit bir batarya var.
    Aynen hocam bitmiyor
  • Arkadaşlar merhaba ben redmi note 7 sahibiyim. Arkadaşıma note 8 aldık. Bu cihazda 60fps video kaydı yok mu biz mi bulamadık?

• quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

Arkadaşlar merhaba ben redmi note 7 sahibiyim. Arkadaşıma note 8 aldık. Bu cihazda 60fps video kaydı yok mu biz mi bulamadık?
    Telefon donanımsal olarak 60 fps olarak video kaydını destekliyor ancak yazılım olarak sıkıntıları var, yeni güncellemeler ile durum çözülebilir.
  • ben dayanamadım aldım telefon mefta olmak uzere, 11.11 bekleyemedim.yarın telefon gelecek 50 tl mi isterim.
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    onu aldığın esnaftan isteyecektin benden değil Hayırlı olsun bu arada.
  • Cold C kullanıcısına yanıt
    Hiçbir ekstra ayar yapmadım hocam senkronizasyon açık, arka ışık otomatikte çoğunluk wifi olmaz üzere internet full açık, cihazımı bul açık. Kullanılan uygulamalarla alakalı olabilir. Ama oyun oynasam dahi rahat 10 saat ekran süresi alıyorum. Sizde bir görüntü atın kıyaslayalım birlikte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer Axess kart varsa şu anda 75 puanla 1655 liraya mal edilebiliyor Gittigidiyordan.Ben de 11.11'i bekliyorum ama N11'i değil GG rekabet için biraz daha düşürebilir diye bekliyorum yoksa kuponla falan uğraşamam. Ayrıca Axess'te bir kampanya daha var bayağı avantajlı hale geliyor burada söyleyemem ama isteyen özelden yazsın yazayım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.