Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 deki satıcılarda çok az yorum var. Ben bu yüzden güvenemiyorum, eğer az fark olursa hepsiburada gibi satıcılar üzerinden almayı tercih ederim. Mi a3 mesela hepsiburada 1600 den satıyor. N11 deki satıcıların bazılarıda 1610 lira civarı fiyattan satıyor ama 1-2 yorum var. Ben niye gidip n11 den alayım ki? 11.11 zamanıda bu şekilde olursa veya 50 lira gibi farklar olursa gidip başka yerden alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

N11 deki satıcılarda çok az yorum var. Ben bu yüzden güvenemiyorum, eğer az fark olursa hepsiburada gibi satıcılar üzerinden almayı tercih ederim. Mi a3 mesela hepsiburada 1600 den satıyor. N11 deki satıcıların bazılarıda 1610 lira civarı fiyattan satıyor ama 1-2 yorum var. Ben niye gidip n11 den alayım ki? 11.11 zamanıda bu şekilde olursa veya 50 lira gibi farklar olursa gidip başka yerden alırım.
    Haklısınız bu konu beni de düşündürüyor ama epey fiyat farkı var.

Redmi Note 8 Hepsiburada 1799 tl
    n11 de fiyat 1750 civarında. % 10 kupon + bonus 100 tl ile 1475 TL ye geliyor. Güvenlilir iyi satıcı bulmak lazım.
  • bien kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da note 8 şuan pahalı. Mesela mi a3 ü hepsiburada 1600 den satıyor n11 de en ucuz 1610 lira ama onlarında yorumu yok satıcısı güvenilmez. Belki hepsiburada kampanya yapar n11 zamanı fiyatları düşürürse ben 50-100 fazla verip bilindik yerden almayı tercih ederim. Umarım n11 e karşı iyi kampanyalar görürüz diğer sitelerden. 1750 lira %10 düşsek 1575 lira. Hepsiburada 1600-1650 bandına satsa keşke :) 1800 den öyle fiyat indirimi yapmazlar herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 31 Ekim 2019; 17:25:51 >
  • Selam bende bu telefonu almak istiyorum uzun süre kullanıcam ama 4 gb ram yeterli olurmu ilerki zamanda.

• Redmi note 8 kullanıyorsunuz sanırım? Uzun süre iphone 4,4s,5s,5c,6 ve biraz da samsung-lg kullanmış biri olarak redmi note 8 ile huawei p30 lite arasında kaldım. Bu hafta ikisinden birini almak üzereydim. Biraz daha bekleme kararı aldım. Hangisini önerirsin. Şu an zaten evde ailede xiaomi mi max 3 kullanan var. Ordan aşinayım. 1-2 sene idare edecek uygulamaları hızlı açacak telefon düşünüyorum. Huawei meraktan yanaşıyorum. Bilemedim. Aslında en güzel kullanıp karar vermek ama fikrini almak istedim. O fiyat aralığında az kullanılmış lg g7 var. G7 F/P olarak çok iyi ama lg marka algısı düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducatine -- 31 Ekim 2019; 21:45:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ducatine

Redmi note 8 kullanıyorsunuz sanırım? Uzun süre iphone 4,4s,5s,5c,6 ve biraz da samsung-lg kullanmış biri olarak redmi note 8 ile huawei p30 lite arasında kaldım. Bu hafta ikisinden birini almak üzereydim. Biraz daha bekleme kararı aldım. Hangisini önerirsin. Şu an zaten evde ailede xiaomi mi max 3 kullanan var. Ordan aşinayım. 1-2 sene idare edecek uygulamaları hızlı açacak telefon düşünüyorum. Huawei meraktan yanaşıyorum. Bilemedim. Aslında en güzel kullanıp karar vermek ama fikrini almak istedim. O fiyat aralığında az kullanılmış lg g7 var. G7 F/P olarak çok iyi ama lg marka algısı düştü.
    Redmi note 8 kullanan olarak P30 lite inceledim kullandim.RN8 in kagit üzerinde de kisisel kullanimda da ustunlugu bariz.Fiyat olarakta o aralikta su an redmi rakipsiz.Yazilim anlaminda gelişmesi gerekli fakat donanim anlamında gayet is görür bir cihaz.

• Sistem normal islemlerde 4 gb ram in 2 gb ini kullaniyor.Oyun oynarken artis vardir.Oynamadigim icin bakmadim.Ama günlük islerde ne donma ne de kasma hic yasamadim.Deyim yerindeyse yag gibi akiyor.

• Sahsi fikrim cihaz donanim olarak bu fiyata eksiksiz hatta fazlaca yeterli.Fakat miui konusunda bence xiaomi daha cok calismali.Kendi kullandigi programlar aslinda kullanışlı ama eksik.Ornek vermem gerekirse uygulama kasasi diye ana sayfada sabit bir uygulama var.Fikir guzel kisayollar not alma vs.isleri kolaylastiracak seyler mevcut.Ama bir haber akışı veya widget tarzi eklenti sağlansa rakipsiz bir uygulama olacak.Keza hava durumu uygulamasinda kendimiz su kadar saatte guncellesin diyemiyoruz ayar yok sadece gece 23 sabah 7 arasi diye bir bölüm var.Rehber ve sms gibi kendi uygulamasını avrupaya vermiyor google prg kullanabiliyorsunuz.Halbuki kendi rehber inde aramada ses kayit gibi guzel ozelikler mevcut.Belki ileride guncelleme geldikce duzelecek seylerdir.Genel olarak bu haliyle de uzmeyen bir telefon.

• Ducatine kullanıcısına yanıt
    G7 gibi amiral gemi varken bu giriş-orta seviye cihazların lafı bile edilmez. Bataryası düşük ama diğer özellikleri fark atar. huawei pahalı ve güzel değil. Be note 8 almadım almayı düşünüyorum. mi a3 te aklımda 150 lira daha ucuz
  • Zaten beni frenleyen G7 az kullanılmışı 2500 buldum. Sadece 2018de çıktığı için güncel olurmu olmazmı orda kalıyor insan p30 lite tamamen merak ve macera, note 8 ise risksiz bir telefon gibi geliyor. Neyse acele etmemekte fayda var. redmi 8 ile a3 arasında sanırım ekran ve ekran çözünürlüğü farkı var gibi başka bir fark göremedim.
  • Ducatine kullanıcısına yanıt
    32 mp ön kamera, ekranda parmak izi okuma, amoled ekran var mi a3 te. En önemli farklardan biride android one ile gelmesi. 2 sene güncelleme alacağı garanti ve sade arayüzle geliyor. note 8 ise fazladan 2 mp arka kameraya sahip ve 1080p ips ekranı var. Kağıt üzerinde mi a3 daha iyi gibi duruyor ama ekran ve android one olması soru işareti.
  • Bu telefonun beyaz rengi nası?.Mavisini gördüm güzeldi.

• Beyaz rengini kullanıyorum.Sade bir beyaz degil arka kapakta alttan mor ile baslayip turkuaz ve sonra beyaz olarak renk gecisleri mevcut.şık ve gosterisli.

• G2 ve g4 kullanan olarak Lg kendi ayagina sikali cok oluyor.O kadar sorunlu telefon çıkardı ki.Zaten artik Turkiye de telefon satma gibi bir gayretleri de yok.Redmi note 8 yari yolda birakacak bir telefon degil.Orta seviye de amiral ozellik vererek gayet kullanisli bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: oznbzkrt

Beyaz rengini kullanıyorum.Sade bir beyaz degil arka kapakta alttan mor ile baslayip turkuaz ve sonra beyaz olarak renk gecisleri mevcut.şık ve gosterisli.
    +1 Bende beyazını aldım Çok güzel
  • Xiaomi Redmi note 8 tips and trick videosu
  • 1 saat önce 1710 liraya aldım hepsiburadadan. Önce 1750ye 5 dakika sonra 1710a düşürdüler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sim kart doğrulamasını hata almadan yapabilmek için Sim kart ayarlarından sim kart numarasını düzenle kısmına girip numaranızı +9054******** şeklinde yazdıktan sonra mi cloud ayarlarından cihazımı bulu kapatıp bir 4-5 dk bekleyip tekrar açın. Sim kart aktifleştirme uyarısı geldiğinde tekrar denediğinizde olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mstfztkn M kullanıcısına yanıt
    1.699 TL olmuş.
  • mstfztkn M kullanıcısına yanıt
    N11 zamanı 1500 e alacaz daha çok indirmesi lazımki hepsiburadayı tercih edelim :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.