Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz normal kullanımda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8-9 saat ortalama

• En düşük parlaklıkta kullanıp oyun oynamazsan 10 saat veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] Bu kılıfı tavsiye ediyorum arkadaşlar.Zore Vega diye geçiyor ismi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeyzenEfendi -- 11 Şubat 2020; 15:6:30 >
  • Arkadaşlar normal telefoncudan 10 tl ye ekran koruyucu aldık telefonun yüzeyi surekli leş gibi parmak izi tutuyor. Kullanan varsa link verebilirmi adam akıllı bisey alayım suna gerçekten baktıkça sinir oluyorum artık.

• Bunun ghost screen ile ne ilgisi var anlayamadım?

• bilexsamet kullanıcısına yanıt
    İlk fotoğraftaki kamera korumalı kılıfla sizin için fotoğraf çektim patlama sorunu yok şu an hocam. Flaş ışığı kılıfı aydınlatıyor ki bütün kullandığım şeffaf kılıflarda bu oluyordu. Örnek fotoğrafı paylaşıyorum. Fotoğraf kalitesini etkilemedi.
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• Red86 kullanıcısına yanıt
    İki gün önce ben de fark ettim, sağ üstte batarya ikonu ve solda Facebook logosu kalakalmış. Bir süre sonra kendi kendine düzeldi.

Çözüm olarak ekranı "soğuk" seçin yazılmış bazı yerlerde deniyorum şuan bir daha olacak mı diye ://

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

İlk fotoğraftaki kamera korumalı kılıfla sizin için fotoğraf çektim patlama sorunu yok şu an hocam. Flaş ışığı kılıfı aydınlatıyor ki bütün kullandığım şeffaf kılıflarda bu oluyordu. Örnek fotoğrafı paylaşıyorum. Fotoğraf kalitesini etkilemedi.
    Yorumlarda öyle şeyler görünce ben almamıştım. Ama flaş patlaması ile ilgili bir problem yokmuş. Teşekkürler.

• Rhego kullanıcısına yanıt
    Mat bir ekran koruyucu almanız lazım o dediğinizin olmaması için hocam. Bende şu an full kaplayan var illaki parmak izi oluyor. Aldığınız nasıl bir ürün bilmiyorum ama paylaştığım linkte full kaplayan model de güzel. Kendim kullanıyorum.

Ekrana ya da kameraya yansıyan bir ışık yok hocam. Geniş açı da denedim onda da kılıf kamerada görünmüyor. Kalıp olarak 4 4 lük hazırlanmış bir ürün değil ama genel olarak kullandığım kılıflar içinde kamera korumasında en başarılı diyebilirim. Kamera koruyucu alacaktım 20 tl diyorlar küçücük malzemeye yazık günah. Bende tereddütle almıştım ama sorun yok.

• Arkadaşlar uzun süredir kullanmış olduğum gcam sürümünü de paylaşayım. Gece modu, ağır çekim modu, normal mod, portre modu sorunsuz çalışıyor. Miui 10 ile sorunsuz çalışıyor. Deneyenler yorum yazabilir. Herkese iyi günler.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-7-0-009-259843690-release/google-camera-7-0-009-259843690-android-apk-download/

Örnek fotoğraf gece modu ile çekildi.
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Ekrana ya da kameraya yansıyan bir ışık yok hocam. Geniş açı da denedim onda da kılıf kamerada görünmüyor. Kalıp olarak 4 4 lük hazırlanmış bir ürün değil ama genel olarak kullandığım kılıflar içinde kamera korumasında en başarılı diyebilirim. Kamera koruyucu alacaktım 20 tl diyorlar küçücük malzemeye yazık günah. Bende tereddütle almıştım ama sorun yok.
    Bizim Türkler üç kağıtçı ya. Kamera koruyucu jelatinler Aliexpress'te 2.50-3.00TL. Bizimkiler onları getirtip 20TL'ye satıyor.

Şimdi 2.50TL'lik 1 tane kamera koruyucu alsak en az 9.00TL vergi veririz. Diğer vergilerle vs. Yine 15-20TL'yi bulur.

Zaten son düzenleme ile en az 8.90TL sabit vergi var Aliexpress'te. Ayrıca ürünün fiyatına göre ekstra %20 ilave vergi alıyor. Şu durumda Aliexpress'ten ucuz bir şey almak enayilik oluyor. Sabit 8.90TL'yi hesaba katıp alışveriş yapmak lazım.

Fırsatçılık yapıyorlar bu satıcılar bizim ülkede. Yazık ya.

Aynen öyle aliexpress de bu söyledikleriniz yüzünden cazibesini yitirdi. Ordan bir ürün satın almak çok saçma bir hal aldı. Zaten dolar kuru yüksek uğraşmaya değmiyor artık. 2 ay önce yeni üyelik açana 0.10 dolara kılıf vardı siparişi verdim ama öyle saçma bir sistem ki vergi vereceğim o ürün için yine bana 15 16 liraya gelecek. Aldıktan sonra pişman oldum. Zaten kılıfta ortada yok 2 aydır. İnşallah gelmez.

• Arkadaşlar, General Mobile GM 5 Plus kullanıyorum, Redmi Note 8'e geçsem hız farkı, kamera farkı hissedilir derecede olur mu?
    Şu an kontrol ettim Yüzde 90 şarj var. Dolumdan beri 10dk 55sn kullanım gözüküyor. Karanlık mod etkin. 3-4 dışarıdan uygulama var sadece. Bu aşamada kullanmaya devam edeceğim, servise de vermek istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

Arkadaşlar, General Mobile GM 5 Plus kullanıyorum, Redmi Note 8'e geçsem hız farkı, kamera farkı hissedilir derecede olur mu?
    GM5 Plus nasıl bilmiyorum ama ben GM Discovery Air 2GB'tan Redmi Note 8'e geçtim. Hem kamera hem hız olarak fark inanılmaz.

Bir ara Teknosa'da GM GM9 Pro'nun 13mp kamerası ile GM Discovery Air'ın 8mp kamerasını karşılaştırmıştım, pek fark yoktu. O yüzden GM9 Pro'dan soğudum. Bir de GM9 Pro için "Çeken Var Çekemeyen Var" sloganıyla kamerası ile övünüyorlardı. GM9 Pro'nun 13mp anakamerasının iyi falan çektiği yok, sadece yapay zeka ile bir şeyler yapmaya çalışmışlar. Redmi Note 8'in kamerası GM9 Pro'dan çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 11 Şubat 2020; 17:34:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sniper

Şu an kontrol ettim Yüzde 90 şarj var. Dolumdan beri 10dk 55sn kullanım gözüküyor. Karanlık mod etkin. 3-4 dışarıdan uygulama var sadece. Bu aşamada kullanmaya devam edeceğim, servise de vermek istemiyorum.
    Benim 4 senelik GM Discovery Air bataryası böyleydi. Yeni telefon için normal değil kesinlikle.

Benim 2 haftalık Redmi Note 8 telefonumda karanlık mod 17:30'dan sonra devreye giriyor. Öğleyin 13:00 gibi %100 şarj ile evden çıktım. 2 tane 1'er GB WiFi ile download yaptım, toplam 2GB. DonanımHaber'den yazmıştım, haber uygulamalarından haberleri takip ettim falan şarj şu an (saat 17:30'da) %87.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 11 Şubat 2020; 18:7:42 >
    Cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.