Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
558.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Yazı tipi değişiyor mu bilen var mı?
    https://www.aorhan.com/xiaomi-cihazlarda-yazitipi-nasil-degistirilir-35415.html

Şuraya bir bakın isterseniz.
    Ayarlar-Ek ayarlar-Bölge-Hindistan yapınca Temalar uygulamasında Yazı Tipi diye bir simge/sekme açılıyor. Ama bölgeyi tekrar Türkiye yapınca Yazı Tipi simgesi kalkıyor tekrardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Bir sorun çıkmaz değil mi hocam? En azından denemek istiyorum da.

• quote:

Bir sorun çıkmaz değil mi hocam? En azından denemek istiyorum da.
    Açıkçası başka bir yazı tipini seçip uygulanmadığım için bilmiyorum sorun olup olmayacağını.

• BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Hocam merak edip bende bı ara denedim.Her yazı tipi değişiminde cihaz yeniden başlıyor çok sıkıcı bir iş bence merak edip hiç uğraşmayın.

• Arkadaşlar en verimli çalışan gcam hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

VoLTE'yi açmak için şunları yapın. Hattınızı VoLTE özelliği olan Samsung veya iphone bulup ona takın. Sonra operatörünüzün VoLTE etkinleştirme mesajını yapın. Türk Telekomda VOLTE yazıp 5555'e gönderiyorsunuz, diğer hatları bilmiyorum. Daha sonra VoLTE etkinleştirildi mesajı alacaksınız. Hattınızı tekrar note 8 e takın, telefonu yeniden başlatın, VoLTE aktif olacak.

Telefonu Samsung ve ya iPhone'ye takma sebebimiz, xiaomi, huawei vs. gibi markaların pazarda yeni olması ve operatorler tarafından tanınmaması. Ben Türk Telekom tarafından tanınan bir cihaz olan Sonyde yapmıştım.
    Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için. Annemin hattı Türk Telekom faturasız, elimizde de Volte destekli Samsung ya da Apple cihaz yok. :) Şimdilik böyle idare edilsin zamanla duruma göre bakalım. :)

• navigasyon performansı nasıl bu telefonun ?
  • bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam, pek hoşuma gitmedi.

• oznbzkrt O kullanıcısına yanıt
    Evet hocam haklısınız. Denemiş bulundum sevemedim. Bir de sürekli kendi kendine uygulama yüklüyor. Operasından mi storesine kadar. Siliyorum tekrar geliyor, ya da hiç silinmiyor. Hoş değil pek. Büyük bir güncelleme daha alıp bu gibi şeylerin kolaylaştırılması ve Google uygulamaları yerine xiaominin kendi uygulamalarına geçmesi o kadar iyi olur ki..

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/140522022#141860555

Bu mesajdakileri deneyip seçebilirsin.

• BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Xiaomiden mecburiyetten kopamiyoruz Mi A3 ile simdilik devam edeceğim.

Amiral icin aslinda aklimda tam şu diyebilecek bir model yok aslinda ama f/p anini yakalarsam buyuk ihitmal bir samsung modeli olacak. Buyuk de konusmiyim xiaomi alirmisim haha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için. Annemin hattı Türk Telekom faturasız, elimizde de Volte destekli Samsung ya da Apple cihaz yok. :) Şimdilik böyle idare edilsin zamanla duruma göre bakalım. :)

Alıntıları Göster
    Benim hattım Turkcell. Hattımı başka VoLTE olan Samsung/Apple telefona falan takmadan doğrudan Redmi Note 8'de aktifleştirdim, oldu. Yani operatörden VoLTE ayarını açtırınca 1dk içinde VoLTE ve VoWifi'nin aktifleştiği ile ilgili mesaj geldi. Sonra kullanıyorum.

• Bende hayalet ekran sorunu olmaya başladı. Klavye tuşları koyu bir ekrana geçince net belli oluyor. Başına gelen oldu mu ?
  • Kapatıp açınca Yüzde 4 şarj gitme olayı canımı sıkmaya başladı. Kapalı olmasa bile yüzde 95'e çok hızlı düşüyor. 1-2 kere kalibrasyon olsun diye bataryayı sonuna kadar bitirdim, format attım yine aynı. Sanırım bir tek bende var bu sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de Samsung a3 sandım, şaşırdım neden o kadar düşük modele geçtiniz diye 😂

• Red86 kullanıcısına yanıt
    geliştirici seçeneklerinden animasyonları x0,5 yaparsanız düzelecektir
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.a3 e geçiş yapıcam demenizden markada kalıcağınızı anlamıstım.realme 5 pro da güzel cihazdı aslında.ön ve arka kamera sony sensör var.kamera yazılım daha iyi deniyordu.
    Son baktığımda fiyatda biraz artmıstı ama düşünürseniz onuda değerlendirim derim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sniper

Kapatıp açınca Yüzde 4 şarj gitme olayı canımı sıkmaya başladı. Kapalı olmasa bile yüzde 95'e çok hızlı düşüyor. 1-2 kere kalibrasyon olsun diye bataryayı sonuna kadar bitirdim, format attım yine aynı. Sanırım bir tek bende var bu sorun.
    Normal görünmüyor şarjın bu kadar hızlı bitmesi. Arka planda çalışan şeyler olsa belki normal olabilir ama alarm bile yok demiştiniz.

• Kılıf tavsiyesi önerisi isteyen arkadaşlar oluyor. Malum bizim telefonda kamera çıkıntısı devasa. Bende bu durumdan rahatsız olan birisi olarak bu iki kılıfı aldım. Siyah olanın içi kadifemsi dışı yumuşak güzel bir dokusu var ve kamera çıktısını az da olsa kurtarıyor. Şeffaf olan hem ince hemde kamera koruması fotoğraflarda göründüğü gibi çok iyi koruyor. Şarj girişi ve kulaklığı da kapatması güzel olmuş. Benim tel siyah renk tozu acayip belli ediyor çekiyor üstüne tozları deli ediyor bu durum beni şeffaf kılıfla onu da bir nebze önlemiş olurum diye düşünüyorum. Ekran korucuyucu ise güzel ekranı kaplıyor sensörler için boşluklarda bırakılmış. Almak isteyen olursa gönül rahatlığıyla alabilir.

https://m.n11.com/xiaomi-redmi-note-8-kilif-3d-kamera-koruma-tipali-seffaf-silikon-P394664583

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Kılıf tavsiyesi önerisi isteyen arkadaşlar oluyor. Malum bizim telefonda kamera çıkıntısı devasa. Bende bu durumdan rahatsız olan birisi olarak bu iki kılıfı aldım. Siyah olanın içi kadifemsi dışı yumuşak güzel bir dokusu var ve kamera çıktısını az da olsa kurtarıyor. Şeffaf olan hem ince hemde kamera koruması fotoğraflarda göründüğü gibi çok iyi koruyor. Şarj girişi ve kulaklığı da kapatması güzel olmuş. Benim tel siyah renk tozu acayip belli ediyor çekiyor üstüne tozları deli ediyor bu durum beni şeffaf kılıfla onu da bir nebze önlemiş olurum diye düşünüyorum. Ekran korucuyucu ise güzel ekranı kaplıyor sensörler için boşluklarda bırakılmış. Almak isteyen olursa gönül rahatlığıyla alabilir.

https://m.n11.com/xiaomi-redmi-note-8-kilif-3d-kamera-koruma-tipali-seffaf-silikon-P394664583

Yalnız bu ilk resimdeki kameraları iyi koruyan kılıfa ben de bakmıştım n11'den. Flaş patlayınca kılıftan yansıyan ışık fotoğrafları patlatıyor diye yorumlar vardı. O yüzden almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 11 Şubat 2020; 14:24:31 >

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.