Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Smaug

Sizin Pil & Performans uygulaması güncellenmiş, MIUI 12 görünümüne geçmiş. Sıkıntı yok yani. Sizinki daha güncel.
    mıuı 11.09 yazıyor ama

mıuı 12 gelmediki telefonuma

yazıların kalın olmasıda mı ondan kaynaklı 12 sürümü olduğundan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 9 Ağustos 2020; 14:7:51 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz MIUI 12 sürümünde değil zaten. Xiaomi uygulamaları ayrı şekilde güncellenebiliyor. Sizin bu Pil & Performans uygulamasına da Play Store'dan nasıl bir uygulamaya güncelleme geliyorsa öyle güncelleme gelmiş ve MIUI 12'de olacağı görünüme kavuşmuş. MIUI 12 sürümünde herkesin pil kısmı böyle olacak zaten, sadece sizinki daha erken olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smaug kullanıcısına yanıt
    Kamera cahili olduğumdan eis nasıl deneyeceğimi çözemedim. Tarif ederseniz tekrar bakayım.

2x modu olayını birkaç kez denedim, herhangi bir problem göremedim. Düzgün çalışıyor.

Aynı şekilde twitter ve whatsapptan paylaşmayı denediğimde düzgün bir şekilde gösteriyor ve paylaşıyor. Düzeltmişler sanırım.

Gerçi anladığım kadarıyla her bug her cihazda ortaya çıkmıyor. Mesela bazı cihazlarda ilk kurulumda dokunmatik çalışmama sıkıntısı ortaya çıkmış. Bende öyle bir sıkıntı olmadı. Tedbirli olmakta fayda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    60-90₺ arası genelde fiyatları hocam. Kalitelerinin sıralamasını yapamam ama şu markaların 18w hızlı şarj adaptörlerini alabilirsiniz:
    Huawei, Xiaomi (çakması olabiliyor), Spigen (stoklarda kalmamış), UGreen, Blitzpower, Baseus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 9 Ağustos 2020; 14:17:56 >
    Hocam, keramet romda değil pek. Naptime uygulamasında. Aggressive doze ayarını ve sensörleri uyutma ayarını aktive etmek gerekiyor. Xiaomi eu stabil versiyonda, ryzen kernel ile en fazla yüzde 1 veya 2 gibi bi şarj gidiyordu gece. Cihazı rootladıktan sonra halledilmeyecek sorun değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sağ olun hocam merkezi yerlerde kaliteli telefonculara bakayım, çakma olmaz en azından oralarda öyle umuyorum 😁😁😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İnternetten de alabilirsiniz hocam. Huawei'nin kendi sitesinden onun adaptörünü alırsanız hem çakma çıkmaz hem de belki telefonculardan daha ucuza gelir.

Hic bir sey yapmadım kendisinden böyleydi ama bildiğim kadarıyla bu guc istatistik kısmını güvenlik uygulaması sayesinde görünüyor miui 10 a miui 11 in güvenlik uygulaması yükleyince pil istastik kismi 11 gibi oluyordu problem varsa güvenlik uygulamasının guncellemesini kaldırıp verileri temizlemeyi deneyebilirsin

Benim telefonun kutusundan hızlı şarj cihazi çıktı amerikan prizi çeviricisi de var ama pile zarar verir diye samsung olanı kullanıyorum ayriyetten hızlı şarj aleti cihazı 43 dereceye kadar çıkarıyor samsung olanda ise 38 derece oluyor en fazla
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• Çünkü Xiaomi'ninki hızlı şarj ediyor, Samsung'unki hızlı şarj etmiyor. Hızlı şarj bir yandan cihazı ısındırıyor. Bu nedenle yeni üst seviye cihazlarda ısınmanın olmaması için özel adaptörler üretiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

Telefonunuz MIUI 12 sürümünde değil zaten. Xiaomi uygulamaları ayrı şekilde güncellenebiliyor. Sizin bu Pil & Performans uygulamasına da Play Store'dan nasıl bir uygulamaya güncelleme geliyorsa öyle güncelleme gelmiş ve MIUI 12'de olacağı görünüme kavuşmuş. MIUI 12 sürümünde herkesin pil kısmı böyle olacak zaten, sadece sizinki daha erken olmuş.
    diğer forumda cevabını buldum

ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet - güvenlik kısmından güncellemeleri devre bırak yapınca düzeliyor

ayarlar - sistem uygulamalırı güncelleyici kısmında güvenlik güncellemesi çıkıyor günceleme yapınca yeni hale gelmiş oluyor

MIUI Türkiye Forum'da da yazdım hocam. Sistem uygulamaları güncelleniyor. MIUI 12 gelince bu yeni hâle geçecek. Bence bir sorun değil, şimdiden alışsanız daha iyi olurdu bile. 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3708045A4

Benim telefonun kutusundan hızlı şarj cihazi çıktı amerikan prizi çeviricisi de var ama pile zarar verir diye samsung olanı kullanıyorum ayriyetten hızlı şarj aleti cihazı 43 dereceye kadar çıkarıyor samsung olanda ise 38 derece oluyor en fazla
    O Samsung adaptör hızlı şarj etmiyor. 5V×1.55A=7.75W yapar.

Ama Xiaomi'ninkinde 5V×3A=18W yapıyor. Yani Xiaomi adaptör hızlı şarj ediyor. Hızlı şarjda normal şarja göre ısınma olması normal bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 9 Ağustos 2020; 19:56:22 >

Sağ olun hocam fırsat kovalayacağım ucuza getirmek için 🙂🙂

• bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj batarya ömrüne zararlı diye biliyorum

• RealSchule R kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkte yazan özellik ve açıklamalar bu şekilde, zaten olması gereken de bu, satıcı saçmalamış lütfen iade edin...

Çift Hatlı Var ( Tek İşlemcili )

Çift hat kullanımını destekleyen Xiaomi marka cihazlar, aynı anda iki sim kartınızı da aktif halde tutabilmeleri sayesinde birden fazla hat kullananlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. İkinci hattınız için ekstra cihaz satın alma zorunluluğunuzu ortadan kaldıran ürünler, üç slotlu yapıları sayesinde Micro SD Kart kullanımına da izin veriyor.
  • ClaymoreW C kullanıcısına yanıt
    Hocam rootsuz kullanamaz mıyım?

• İlk nesil için evet, 3. nesil için pek söylenemez artık (bizdeki).

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1. slotta IMEI gorunmemesine ragmen çift hat çalışıyor şuan cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Hocam rootsuz kullanamaz mıyım?
    kullanabilirsiniz. bilgisayardan adb komutları ile uygulamaya yetki verebiliyorsunuz, root zorunlu değil. uygulamanın içinde nasıl yapılacağı anlatılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.