Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Perşembe akşamı sipariş verdim, 2 tane daha ürün sipariş etmiştim (farklı satıcılardan farklı kargo firmaları). Bir tanesi cumartesi günü diğeri bugün geldi. Kargo takip yerinde sadece kargonun verildiğine dair bilgi var onun haricinde bir hareketlilik yok açıkçası bu yüzden biraz tepki gösterdim. Yarına gelirse sıkıntı yok ama yarına gelmezse beni uğraştıracak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Umarım gelir. Benim kargoyu teslim edecek firma Hepsiexpress. Ben de Perşembe akşamı sipariş ettim ama henüz gelmedi.

• vendetta71 V kullanıcısına yanıt
    Ben yukarıdaki olayın dışında 1-2 kere Donanım Haber uygulamasında dediğiniz sıkıntıyı yaşadım. Donanım Haber uygulaması çok stabil çalışan bir uygulama olmadığı için normal bir durum gibi karşıladım, uygulama çöktüğü için bu olay oluyor bildiğim kadarıyla. Telefonu yeniden başlatmayı deneyin, sorun yaşadığınız uygulamaları en son sürümüne güncelleyin ve önbellek verilerini temizleyin bunun dışında ram kullanımınız nasıl?

• 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    Umarım kazasız belasiz ulaşır eline hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pin kodunu nereden değiştirebilirim bulamadım bir türlü 😁

• Şok
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] şokdan aldık ucuz diye baklım nası tutacak

Bazı firmalar hafta sonunu bahane edip pazartesiye sallıyor. Kargo takip bazen sıkıntılı olabiliyor. Mesela varış şubesine varmamış gösteriyor ama ürün teslim edilebiliyor.
  • golllum kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim mesajınız için. Umarım hocam, gelse de incelesem.

• ne_demek kullanıcısına yanıt
    İlk defa bu kargo firmasının takip sisteminde sıkıntı gördüm o yüzden belirtmek istedim. Umarım yarına getirirler.

Gelir hocam merak etmeyin. Güle güle kullanın.
  • Arkadaşlar bu telefona iki bluetotth kulaklık aynı anda bağlanıp aynı anda iki Kulaklığa ses veriyormu. Yani yolculuk esnasında iki kişi film izlemek istiyoruz iki kulaklıktan aynı anda ses gelmesi gerekiyor

• ilhanben İ kullanıcısına yanıt
    Redmi Note 7 Bluetooth 5.0'ı destekleyen bir cihaz, Bluetooth 5.0'ın özelliklerine baktığımızda dediğiniz olayı destekliyor. Bir diğer alternatif olarak Murat Gamsız'ın herkesin bildiği şeyler serisindeki tek telefon çift kulaklık videosunu izle, o özellik de işine yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 14 Ekim 2019; 23:50:36 >
  • ne_demek kullanıcısına yanıt
    Mesajınız için teşekkür ederim hocam.

• Ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kkzlckk K kullanıcısına yanıt
    çift SIM kullanıyorum.
    sorunuz varsa yanıtlayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13th Patronus

Umarım gelir. Benim kargoyu teslim edecek firma Hepsiexpress. Ben de Perşembe akşamı sipariş ettim ama henüz gelmedi.
    hepsiburada genel olarak kargoda sıkıntılı. geçen bir ürün aldım. Aradılar 1 saate geliyoruz diye. Gelmediler aradım,bugün gelmeyeceğiz dedi başka bir adam.Dedim ama siz aradınız geleceğiz diye. Karışıklık olmuş diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?
    Varsa ben de tavsiye bekliyorum. Biraz araştırdım. Kimisi ekranı tam kapatmıyor diyor. Kullanan ve memnun kalan arkadaşlardan tavsiye bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadEagle06

Bende en sonunda internetten sipariş verdüm koruyucuyu ekran paneli olan heryerini kapatıyır. Eskisi fotograflardaki gibi bir mm sağdan bir mm soldan acık kalıyordu. Birde samsung M20 le ölçüleri aynı oda denene bilir.

Adana'daki Göksu elektronik adlı mağazadan tam kaplayan ekran koruyucu taktırdım, herhangi bir sıkıntısı yok. Adana'da yaşamıyorsanız alıntıladığım mesaja göz atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 15 Ekim 2019; 12:1:38 >

• https://m.n11.com/xiaomi-red-mi-note-7-8-mi9t-9t-pro-mi8-lite-mi-9-se-kamera-koruma-P371139884
    Bu kılıfın yanında gelen 9H yazan ekran koruyucu var onu kullaniyorum cam değil Nano ben çok memnunum iki urundende kilifida güzel kemera içinde ideal

• 10.3.5 yüklü bende güncelleme yapayım mı dostlar

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.