Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 4/64 >> 1350 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
8.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam IMEI bu sekilde atilmiyor, arka kapak falan acmaya gerek yok, EDL mode'a girilmesine de gerek yok. Burada ayrintisini vermeyeyim ama kisaca once bootloader kilidi acilip ardindan recovery atiliyor cihaza, sonrasinda da bazi programlar ve komutlarla IMEI atilabiliyor. Dediginiz kadar riske girilmiyor yani.
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Her yerde 1250 - 1300 tl ye satılıyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AHOME A kullanıcısına yanıt
    4 gb li note 7 lerde kapak açılıyor hocam. Tabii geçen haftaya kadar durum böyleydi. Başka bir alternatif bulunmuş olabilir

• Hocam gecen haftaya kadar degil uzun suredir dedigim yontem gecerli. Belki dediginiz sekilde yapan da olabilir ama gerek yok bunu bu sekilde yapmaya. EDL mode'a giriyorsa muhtemelen cihazi brick etmis olabilir arkadas. Onun disinda IMEI atilmasi islemi telefon normal sekilde acikken yapilabilen bir islem bilgisayara bagliyken shell uzerinden. Fazla da ayrinti vermek istemiyorum ama ozelden anlatabilirim merak ederseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Her yerde 1250 - 1300 tl ye satılıyor zaten.
    Dolar 5.86

1250 satan yerin numarasını alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Dolar 5.86

Alıntıları Göster
    1225 e satıyorlar foruma gözat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Dolar 5.86

Alıntıları Göster
    1250 liraya 6/64 satıyorlar artık
    1400 liraya note 8 var hocam
  • Adam kaldırmış sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Daha dün aldım 6 GB lik versiyonu hemde . Almak istiyorsan satış bölümünde bolca satıcı mevcut. İlla benden istiyorsan 50 TL kar verirsen getittireyim sana
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guzaba

nerede?
    Hocam Facebook Çin telefon pazarı ve forumun 2.el sayfasında yüzlerce satıcı mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçenlerde 1550 tl. civarına satılmadı mı ,ben yanlış mı hatırlıyorum ?
    200 tl. için bu kadar riske girilir mi ?
  • DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    Cihaza müdahale etmek zor durumda kalındığında yapılıyor. Yoksa bootloader kilidi açıldıktan sonra uzak masaüstü ile bile imei atılıyor xiaomilere. Sadece bir dosya atıp imei değiştirilmiş oluyor. Cihazın kendi imeisi ile kullanamazsın. Tabi imei kapanana kadar 120gün süresi var. 2 imei 240 gün eder. Yalnız içerisine kayıtlı bir imei numarası gömmeden bu süre sonunda telefonu kullanamazsın. Hat sinyaş almadığı sürece e devlette mimlenmez.

• quote:

Daha dün aldım 6 GB lik versiyonu hemde . Almak istiyorsan satış bölümünde bolca satıcı mevcut. İlla benden istiyorsan 50 TL kar verirsen getittireyim sana
    6 GB olanını aldım bende teşekkürler

Hayırlı olsun

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Olayda orda işte, bir işlem yapılıyor ve telefonun imeisi kayıtsız olarak algılanmıyor. Fakat telefon global rom ile kullanılmalı eu rom atılmayacak. Eu atarsan algılanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hayırlı olsun
    4Gb modellerin hepsi arka kapak açımış. Yapıştırıcı izi bariz belli. Darbelerde arka camın mukavemetinin azalmasına ve sıvı temasında cihaz içerisine fazladan su girmesine sebep olabilir.

6Gb olan model için fazladan 100 TL ödedim hem arka kapak açılmadan imei atılıyor hem de fazladan 2 GB ram bir çok uygulama ve oyunda çok işe yarıyor
    Ne kadara aldınız

• DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    Her model için geçerli değil. Orta segmentlerin bir çoğuna atılan imeiler herhangi bir güncellemeyle silinmiyor. Tek hat kayıt yapılan telefonlardan bazıları da eu rom kullanılmak zorunda kalınıyor. Aksi halde güncellene yapılınca imei siliniyor. Kısacası cihazın kendi imeisinin bir önemi yok, başka telefonun imei numarası atılıyor demeye getiriyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.