Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çerçeveler inceldiği için çok sorun olmaz. Iki cihaz da p9 lite'ye göre yaklaşık 1cm daha uzun; Yaklaşık 1 parmak kadar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun ekranında yaşanan kronik sorunun görülme sıklığı nedir?
  • Miuitürkiye sitesine girerek magisk yükleyip bildirim çubuğu flaşladık artık sol çentikte saatin altına bildirimlerin simgesi kalıcı olarak duruyor.Tavsiye ederim.Ayrıca gcam da gece çekimlerinde daha iyi.Adawayda çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: apali42

Miuitürkiye sitesine girerek magisk yükleyip bildirim çubuğu flaşladık artık sol çentikte saatin altına bildirimlerin simgesi kalıcı olarak duruyor.Tavsiye ederim.Ayrıca gcam da gece çekimlerinde daha iyi.Adawayda çalışıyor.
    Bak bu güzel haber...
  • Yüzde 12

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi8 lite ile redmi note 6 pro arasındayım hangisini önerirsiniz önceliğim şarjı ve performans günde 2 saat civsrı oyun oynarım günü çıkarması gerek performansda sıkmasın beni tavsiyeniz ne olur?

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Hocam son olarak cihazi ithalatci mi almaliyim kvk mi? Cok fark ediyor mu garanti acisindan.. ve hepsiburada mi yiksa cepporttan mi aliyim??

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    hocam benim fikrim, xiaomi'nin distribütörnün çakma distribütör olduğu yönünde. anlaşmalı distribütör mü olurmuş, taşeron distribütör :)
    lakin, merdiven altı tamircisindense kvk daha iyi hizmet sunabilir.
    fiyat farkına da baktığımda ben olsam ithalatçı garantili alırdım. ama bu konuda yönlendirme yapmak istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

Telefonun ekranında yaşanan kronik sorunun görülme sıklığı nedir?
    Ben ghost screen olayının çok abartıldığını düşünüyorum. 1 aydır ben ve arkadaşlarım toplam 3 kişi aynı telefonu aldık ve yaptığımız tüm oyun, program, rom denemelerinde bir kez bile olsun bahse konu sorunu yaşamadık. Bilgilendirmek istedim.
  • Note 7 ne zaman çıkacak bir bilgi var mı?
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Note 7 çıktı ülkemize gelmesi 1-2 ayı bulabilir garantisiz getirenler 2-3 haftaya getirir ama satış rekoru kıracak gibi cihaz onların getirmesi bile gecikebilir harikulede bir model ben note 7 pro bekliyorum.

• Deniz4000 D kullanıcısına yanıt
    1saat pubg oynayıp 6.30 saat süre alıyorum mi8lite

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Sanırım redmi note 6pro alıcam performans farkı o kadar yok

• Deniz4000 D kullanıcısına yanıt
    Gfx tool ile hd oynuyanlar var. Bende pubg artik eskisi gibi girmiyorum batarya katili resmen.

Su an mi6 kullaniyorum sıkıldım degistirmek istiyorum da umarim erken gelir diyelim

Bende o kadar girmiyorum artık arkadaşlar çağırırsa bi oyunun çok şarj yediğini bildiğim için o örneği verdim mobile legends falan oynarım genellikle sosyal medya ve youtube takılırım

• Ben de bugün aranıza katıldım 4/64 model ile. Benim ekran paneli tianma değilde shenchao çıktı. Bu panel nasıl bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar merhaba; çift parmak ile oynanan oyunlarda dokunmatikte sorun yaşayan varmı? Kafatopu2 pubg vs. Özellikle kafatopu2 de daha belirgin oluyor, dokunuyorsun ama algılamıyor boşa basiyormussun gibi düşünün , ekran tianma. Daha önceki telefonlarimda böyle bir sorun yoktu, mümkünse bu oyunu oynayan arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum. Telefon çok iyi fakat bu olay can sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Ben de bugün aranıza katıldım 4/64 model ile. Benim ekran paneli tianma değilde shenchao çıktı. Bu panel nasıl bilgisi olan var mı?
    nasıl bakıyosunuz bende bakayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

nasıl bakıyosunuz bende bakayım.

Alıntıları Göster
    Ayarlar-Telefon hakkında-Çekirdek sürümüne 4 5 defa tıklayın. Ondan sonra sizi donanım testine atacak. Orda software versiyon a girin TP Model e bakın.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.