Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne telefonmuş arkadaş bir gelemedi gitti ya. Migros'a gelse de oradan alsak bari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazin Türkiye'ye gelmesine daha var. Ama gruplarda satan var. 1600 tl satıyorlar suan ama kaç gb ram kaç gb hafıza bilgim yok. Üye olduğum ve adminin satış yaptığı yerden bir kaç fotoğraf örneği.

Note 5 ile Mi Note 3
    ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rookie Man -- 6 Nisan 2018; 19:0:13 >
  • Rookie Man kullanıcısına yanıt
    çok ıyı oldu hocam sagolun ılk fotolarda mı note 3 beyazları vurmus gıbı sankı
  • PRO NUN GELMESİNE BENCE

TEMMUZ DA GRLİR ANCA GELİR

5 PLUS OCAKTA ÇIKTI NİSANDA GELDİ

BUDA TEMMUZ BELKİDE AĞUSTOS BAŞI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize ulaştı mı hocam bende 3gb ramli versiyonunu almayı düşünüyorum fazla oyun oynayan biri değilim 3gb ram yeterli gelir mi?
  • 2rtrade çinde satıyor, mavi 6/64 versiyonunu alacağım.. Umarım sıkıntı çıkmaz da gelir..

• Snapdragon 636 nın da imei değişimi diğerleriyle aynı mı? Çindeki satıcı değiştirmeden yolluyor. Denememiş daha. Ona göre sipariş vereceğim?

• pranis kullanıcısına yanıt
    Up bende merak ediyorum global rom ve imei atilmamis sekilde alacagim cin versiyonunu global rom atabilir miyim imeide ayni sekilde atmam mumkun mu

• Herkese merhaba A8 2016 dan gecis yapmayı düşünüyorum telefonumu satıp üzerine 50 lira koyup alacağım 4 gb lik versiyonunu sizce mantıklı olur mu tesekkurler

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    4 gb gayet yeterli ram yuzunden memnunsuzluk yasamazsiniz
  • Hocam bulmuşken sorayim sizi elimde pasaport kayıtlı A8 2016 var A810F modeli bu telefonu 1150 liraya satıp 1200 liraya 4 gb rn5pro almak mantikli bir hareket olur mu tasarım ve kamera önceliğin veya başka oneriniz var mi 1400 e kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Hocam bulmuşken sorayim sizi elimde pasaport kayıtlı A8 2016 var A810F modeli bu telefonu 1150 liraya satıp 1200 liraya 4 gb rn5pro almak mantikli bir hareket olur mu tasarım ve kamera önceliğin veya başka oneriniz var mi 1400 e kadar
    ben suan mi a1 kullaniyorum eger note 5 pro mi a1 ile ayni zaman satitasta olsaydi note 5 pro alirdim suan garantili olarak satilmadigindan en iyi secenek mi a1 ama eger beklerim diyorsaniz note 5 pro veya mi a2 beleyin. Ozellikle mi a2 note 5 pro ya tasarim ve donanimsal olarak benzer olacak ama arti olarak type-c ve android one programinda gelecek yani 2020 ye kadar tum guncellemeleri alan en guncel telefonlardan birisi olacak ama tam olarak ne zaman duyurulacagi belli degil mi 7 ile beraber ya da sonra duyurabilirler.

ayrica telefon hakkinda daha iyi bilgi icin okuyabilirsiniz

https://www.log.com.tr/merakla-beklenen-xiaomi-mi-6x-hakkinda-dikkat-ceken-son-detaylar/

son olarak her gun forumdayim zaten ama benden bahsederek yazarsaniz bildirim geldiginden cevaplamam kolay olur
  • Hocam öncelikle teşekkür ederim garanti benim için önemli değil hep garantisiz kullandım suanki telefonum gibi android one yerine miui daha hoşuma gidiyor açıkçası kendine has androidden sıkıldım artık miui gayet iyi ozellistiriliyor da bahsettiğiniz telefonlar 1400 bandından mi çıkar ve sizce bu değişim için A8 i satmak ne kadar mantikli olur onada bir yorum yaparsanız bilgili bi abiye benziyorsunuz

• Ayriyetten bahsetmeyi unuttum redmi note 5 pronun 4 gb lik versiyonunu bir facebook grubundan 295 dolara yani 1200 liraya alacagim

Madem oyle elden almanizi tavsiye ederim. Ben olsam is goren telefonumu satmaz beklerdim suan tekrar baktim bugun yeni xiaomi telefonun ne zaman tanitilacagi aciklanmis 25 nisan yani 13 gun var. Yeni telefonu bekleyin eminim pisman olmazsiniz

https://www.log.com.tr/merak-edilen-xiaomi-mi-6xin-tanitim-tarihi-belli-oldu/
  • Alacağım kişinin bayağı bir referansı var mi6x ne kadardan çıkar sizce yani android one olması benim icin bir ekstra degil o sekilde dusunurseniz napardiniz a8 hakkinda yorumunuz var mi tesekkurler

• Up hocam bu mevzuyu kapatmak istiyorum çok kararsizim

Kesinlikle mantiksiz olur elinizdeki telefon gayet iyi bi model

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üstüne 250 koyup mi note 3 almak mantikli midir hocam

şahsen ben de a8 olsa anca mi 7 ve ya mi note 4 falan alırdım. model yükseltmek değil model degistirmek oluyor sizin yaptiginiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.