Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eklediğiniz listede yazan değer doğrudur, xiaominin kendi sitesinde de aynısı yazıyor zaten..

Lakin sar değeri düşük telefon da pek kalmadı, amiral bir kaç model haricinde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Redmi note 5 almaya karar verdim kvk garantili 1610 tl

64/4 modeli

Bunda band20 var mı? (benim için çok önemli)

Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, videoya aldığım kısımda, aşağıdan yukarı çekince tarayıcı açılıyor ya, onu değiştirip google asistan yapmak istiyorum ama bulamadım yerini, bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pislick0 -- 6 Aralık 2018; 23:49:52 >
  • mustafaokeer M kullanıcısına yanıt
    Eyv.saolun

• tuğberk23 T kullanıcısına yanıt
    Kırmızı kutu olmalı. Ayrıca şu anda hepsiburada da 1543 lira ve 75 lira bonusa puan veriyor. Gittigidiyorda da 1585 e 75 worldpuan veriyor. Garanti çok önemli değil hepsi aynı bk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün itibariyle bootloader açıp telefonu rootladım. benim için en önemli 2 neden reklamları engelleyebilmek ve telefonun 2g ve 4g internet arasında geçişini otomatikleştirebilmekti. tasker ve bu program yardımıyla;
    ekran kapandıktan sonra 1dk içinde tekrar açılmazsa, wifi'a bağlanırsa yada mobil interneti kapatırsam 2g'ye geçiyor. seçtiğim uygulamaları açınca 4g'ye geçiyor. hatta ana ekrana widget koydum, ona tıkladığım zaman 2gdeyse 4gye 4gdeyse 2gye geçiyor.
    ayrıca telefonu 16 gündür kullanıyorum, piline hayran kaldım. htc 10 vardı bundan önce, 2.5 saat ekran süresi alsam seviniyordum :D bunda 100-->0 kullansam 12-13 saat alırım sanırım. Ama baya araştırdım ve 0-100 şarj etmek pile zarar veriyormuş o yüzden %20-80 aralığında kullanıyorum mümkün olduğunca, zaten pil 1 gün içinde istesem de bitmiyor, akşam tekrar 80e dolduruyorum. hızlı şarj da zararlıymış okuduklarıma göre, eğer aceleniz yoksa orijinal şarj aletini kullanın.
    bu da pil durumunu takip etmek için güzel bir uygulama.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery&hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaokeer

dün itibariyle bootloader açıp telefonu rootladım. benim için en önemli 2 neden reklamları engelleyebilmek ve telefonun 2g ve 4g internet arasında geçişini otomatikleştirebilmekti. tasker ve bu program yardımıyla;
    ekran kapandıktan sonra 1dk içinde tekrar açılmazsa, wifi'a bağlanırsa yada mobil interneti kapatırsam 2g'ye geçiyor. seçtiğim uygulamaları açınca 4g'ye geçiyor. hatta ana ekrana widget koydum, ona tıkladığım zaman 2gdeyse 4gye 4gdeyse 2gye geçiyor.
    ayrıca telefonu 16 gündür kullanıyorum, piline hayran kaldım. htc 10 vardı bundan önce, 2.5 saat ekran süresi alsam seviniyordum :D bunda 100-->0 kullansam 12-13 saat alırım sanırım. Ama baya araştırdım ve 0-100 şarj etmek pile zarar veriyormuş o yüzden %20-80 aralığında kullanıyorum mümkün olduğunca, zaten pil 1 gün içinde istesem de bitmiyor, akşam tekrar 80e dolduruyorum. hızlı şarj da zararlıymış okuduklarıma göre, eğer aceleniz yoksa orijinal şarj aletini kullanın.
    bu da pil durumunu takip etmek için güzel bir uygulama.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery&hl=tr
    Hocam paylastiginiz için teşekkürler. Anti rollback içeren romdaysaniz, Cihaza hangi Twrp yi kurarak rootladiniz?

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    stok romda kaldım hocam. orangefox twrp kurdum, ota da alıyormuş bu.
    biraz stok takılayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Kırmızı kutu olmalı. Ayrıca şu anda hepsiburada da 1543 lira ve 75 lira bonusa puan veriyor. Gittigidiyorda da 1585 e 75 worldpuan veriyor. Garanti çok önemli değil hepsi aynı bk.
    Hocam ithalat garantide sıkıntı yaşarmıyım?

100 tl için problem olmasın?

Birde kırmızı kutu olduğunu nasıl anlayacaz?

Orangefox'u kurduğumda ben ota alamadım hocam

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    hocam burdaki 2. maddeyi yaptın mı.
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=76885728&postcount=3
    ben onu da yaptım ama daha dün yaptığım için herhangi bir ota gelmedi, çalışığ çalışmadığından emin değilim.
    Tasker ve dediğiniz program beraber mi kullanılıyor

Garanti konusunda zamzung bile illallah dedirttiğine göre... Kılıfı iyi seçerseniz çok sıkıntı olmaz. Yazılım konusunda hiç olmazsa garantili olacak. Benimki garantili bile değil.

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    beraber kullanmak zorunda değilsiniz. ikisi de tek başına kullanılabiliyor ki zaten tasker başlı başına yetenekli bir program, neredeyse herşeyi yapabiliyor. aaancak mobil internet tipini (2g-3g-4g) değiştirme yeteneğine sahip değil. bahsettiğim öbür uygulama ise(root gerektiriyor) isterseniz masaüstüne wdiget koyuyor ve ona tıklayıp internet tipini değiştirebiliyorsunuz yada tasker ile entegre ediliyor. ben entegrasyon yapıp kullanıyorum, otomatikleştiriyorum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaokeer

stok romda kaldım hocam. orangefox twrp kurdum, ota da alıyormuş bu.
    biraz stok takılayım dedim.
    Anladım hocam romda Anti rollback olsa soylediginiz Twrp sorunsuz kuruluyor yani. Ona göre bende dedigim gibi verdiginiz linkten, Gcam için kurayım o zaman. Çok sağolun.

• Arkadaşlar gittigidiyordan redmi note 5

Kvk garantili 4/64 modeli indirimler vs 1486 tl ye geliyor alayımmı nasıl sizce? Cepport mağazası gittigidiyordan

Cepportun sattıkları 1615 lira şu an. Bugün aldık biz bi tane.

• GG de en ucuz şu an 1585 lira. En ucuzu hepsiburada da

• 75 tl worldcard

%3 indirim cep telefonu kategorisinde yok

Yani 1540 tl ye geliyor kvklı

• 75 tl worldcard

%3 indirim cep telefonu kategorisinde yok

Yani 1540 tl ye geliyor kvklı

Hepsiburadaki kvk değil

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.