Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buda benim telefon üzerinde nano glass cam ve yeni aldığım kılıf var

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• Nano cami nereden aldınız hocam ekranı tam kaplamış güzel duruyor bende kırılmaz cam tanıştım 2-3 gün önce cihaza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Nano cami nereden aldınız hocam ekranı tam kaplamış güzel duruyor bende kırılmaz cam tanıştım 2-3 gün önce cihaza

Ankara Kızlayda aldım hocam ekranı tam kaplıyor belli bile olmuyor çok memnunum 20 tl ye almıştım kılıfla beraber sanki film yokmuş gibi duruyor....kırılmaz cam filmni yerine nano glass cam filimini tavsiye ederim...
  • Hocam cihazı kaplayan tam Nano yok o yüzden cam aldım bulabilirsin Nano alırdım kullanalım biraz bunu ozaman kadar aksesuarları yaygın hale gelir sanırım 😊

• quote:

Hocam cihazı kaplayan tam Nano yok o yüzden cam aldım bulabilirsin Nano alırdım kullanalım biraz bunu ozaman kadar aksesuarları yaygın hale gelir sanırım 😊

Ankadardaysanız yardımcı olurum hocam ekranı tam kaplıyor koruma olduğu belli bile olmuyor 20 tl ye satılıyor...
  • Sağolun hocam Ankara'da değilim malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: burakisci

Merhaba,

Bilgisayardan WhatsApp Web'e bağlandığım zaman, Whatsapp'a herhangi bir mesaj geldiği zaman yanda telefonun ekranı açılıyor ve birkaç saniye sonra sönüyor. Özellikle yoğun mesajlaşma trafiğinin olduğu zamanlarda telefon sürekli ekran açıp, kapatıyor ve bu nedenle dikkatimi dağıtıyor. Başka herhangi bir uygulama da veya WhatsApp için başka telefonlarda böyle sorun yaşamadığım halde ilk defa bu telefonda böyle bir olay başıma geldi. Ayarlar kısmını biraz kurcaladım uygulamada ama bu olay için bir ayar göremedim, telefonu da daha dün aldım o yüzden acemisi sayılırım, bu ekran olayının sürekli açılıp kapanmasını engellemek amacıyla yapabileceğim bir şey var mı?

Hocam sanki miui9 guncellemesinde whatsapp senkronizasyonuyla ilgili birsey vardi bunun cozumu olabilir guncelleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Hocam cihazı kaplayan tam Nano yok o yüzden cam aldım bulabilirsin Nano alırdım kullanalım biraz bunu ozaman kadar aksesuarları yaygın hale gelir sanırım &#128522;

Ankadardaysanız yardımcı olurum hocam ekranı tam kaplıyor koruma olduğu belli bile olmuyor 20 tl ye satılıyor...

Nerede yapiliyor hocam gelip yaptiriyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuckuss

quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Hocam cihazı kaplayan tam Nano yok o yüzden cam aldım bulabilirsin Nano alırdım kullanalım biraz bunu ozaman kadar aksesuarları yaygın hale gelir sanırım &#128522;

Nerede yapiliyor hocam gelip yaptiriyim

Burada yaptırdım hocam Kızılay karanfil sokakta yerleri tavsiye ederim 20 tl ye taktırdım 2 aydır kullanıyorum kesinlikle kalkma vs yapmadı hatta telefonumun ön yüzeyi beyaz olduğundan belli bile olmuyor :)

Linkihttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-redmi-note-4x-nano-glass-ultra-ince-temperli-ekran-film-469172409/detay

• ertanboyer kullanıcısına yanıt
    değerler çok iyi önceki sürümde nasıldı karşılaştırma yaparsanız daha anlamlı olur

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Arkadaşlar android sistemi çok pil tüketiyor var mı bunun bir çözümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 4 Kasım 2017; 22:51:35 >
  • benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var %33

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 4 Kasım 2017; 23:0:2 >
  • benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Bende de durum ayni. %25 in altına düşmüyor.

• quote:

Aynı durum bende de var %33

Bende de durum bu hocam
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 4 Kasım 2017; 23:2:42 >

• Geri çekilen güncellemeyi yükleyen var mı ? Haftalık sürümde güncelleme yapmıyor. Tekrar miui 8 kararlıya dönmeye değer mi

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    evet yükledim biraz kullandıktan sonra, beta sürüme geçiş yaptım. Her ikisi de gayet oturaklı ve güzel olmuş.
    Geri çekilen güncelleme de gözüme çarpan şey ayarlarda bazı bölümlerin ingilizce olmasıydı.
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Güncelleme geri çekilince killandim. Beta sürüme dönüş yaptım.

• O zaman betadan devam edelim en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Birden fazla kisiden gelen konusmalarda İnstagram da sadece son kişi gözüküyor, whatsapp ta ise birden fazla konusma da tek tek kisi bazinda bildirimleri goremiyoruz ve tam görüntüleme yapılamıyor. Bahsettigim sey ios tipi ve Android 7 tipi bildirim özelliği.

tek tek görülebiliyor bildirim ayarlarında uygulama gruplandır gibi bişey olması lazımdı şuan bende tek tek geliyor bildirimler
  • Kameraya girip Modlara tiklayip sag ustteki Ayarlar simgesine tiklayinca kalite ayari mevcut. Onu kaliteli yapinca sanki bir tik daha iyi oldu kamera. Yapip bana soyleyebilir misiniz fark var mi diye.

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.