Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Miui 9 u ciktigi gunden beri beta surumunde kullanıyorum. Net olarak söylüyorum ki batarya performansi 8.2.10.0 surumu kadar iyi olmadi hic bir zaman. Performans cok daha iyi. O acik ve net. Fakat hala eksikler giderilmedi.

Hala bildirim çubuğundan cevap verebilme ozelligi gelmedi. Miui forumunda yenk bildirim çubuğu özellikleri paylasilmis ama bu haftaki guncellemede de notifications shade ozelligi gelmedi. Xiaomi den soğuma sebebjm oldu bu eksiklikler.

Bildirimlere uygulamaya girmeden erismek icin farklı uygulamalar kullanmaktan sıkıldım.

Notification shade ozelligini bekliyorum sadece. İos ve androud 7 deki gibi kilit ekrani ve bildirim çubuğundan cevap verme ozelligi çok büyük eksiklik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 9 güncellemesi gelmişti evdeki interneti de kapattirdigim için bugün cafeye gelerek güncellemeyi yapayım dedim geri çekmişler galiba benim gibi böyle bir durum yaşayan var mı? Ayrıca babam ve amcamda da 4x var babam yurtdışında amcam İstanbul'da onlara hiçbir güncelleme gelmemiş acaba neler oluyor sanırım geri çekildi

• Supernatural16 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi geri çektiler hocam

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    whatsapptan veya normal sms olarak gelen bildirimlere , bildirim çubuğundan cevap verilebiliyor.
    fotoğrafa zoom yapar gibi zoom yaparsan bildirime özelliği görürsün dostum.
  • orain kullanıcısına yanıt
    Birden fazla kisiden gelen konusmalarda İnstagram da sadece son kişi gözüküyor, whatsapp ta ise birden fazla konusma da tek tek kisi bazinda bildirimleri goremiyoruz ve tam görüntüleme yapılamıyor. Bahsettigim sey ios tipi ve Android 7 tipi bildirim özelliği.

• Supernatural16 kullanıcısına yanıt
    Bana haftalık günceleme geldi

• Ne güncellemeymiş be arkadaş gelse yükleyecektik ama gelmedi hala kesin bir tarihte yok 2 kasım deniyordu ama yalan oldu sanırım...
  • stabil 9 yalan oldu.

xiomi gümledi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bildirim panelinde WhatsApp kısmını çift parmakla aşağı doğru kaydırırsan WhatsApp birden fazla içeriğin ayrıntılarını görebilirsin.

• 9 yükleyenler, ekran görüntüsü video kaydı uygulaması geldi mi acaba?

• Miui forum larinda kararlı ve beta miui9 güncellemesinin sorunlu olduğu ve kaldırıldığı yazıyor. Bende miui8 geri dönüş yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 3 Kasım 2017; 21:39:32 >
  • wallace_son kullanıcısına yanıt
    Miui9 betada ekran kaydı vardi.

• Atlas06 kullanıcısına yanıt
    299mb güncellememis olurmuş hocam zaten 😊 yama olsa anlarimda bildiğin güncelleme demiş herifler 😂

• güncelleme bende hiç güörünmedi sonrada anladığım kadarı ile geri çektiler peki yeni bir tarih falan varmı? bu nasıl iş anlamadım çok garip doğrusu.
  • Güncelleme geri çekilmiş bir tarihte yok artık adamlar Beta ya güncelleme vermişler... Bize güncelleme başka tarihe kaldı artık....

• bu çok kötü oldu işte şimdi. almak isteyen olursa 900 tlye telefonumu vericem bilginiz olsun. güncellemeyi bekleyemeyeceğim. metro marketten aldım ilgilenen olursa detayları konuşurum. bol aksesuarlıdır.
  • beyler miui yi boşverin custom rom atın keyfinize bakın harika sorunsuz romlar var cihaz için xda da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: domper

bu çok kötü oldu işte şimdi. almak isteyen olursa 900 tlye telefonumu vericem bilginiz olsun. güncellemeyi bekleyemeyeceğim. metro marketten aldım ilgilenen olursa detayları konuşurum. bol aksesuarlıdır.

Sıfır i garantilisi Gg de o fiyat zaten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JorgeSalcedo

8.5.8.0da olup güncelleme gelmeyenlerhttp://bigota.d.miui.com/V9.0.3.0.NCFMIEI/miui-blockota-mido_global-V8.5.8.0.NCFMIED-V9.0.3.0.NCFMIEI-b1e07ba1b0-7.0.zip

bunu indirip güncelleyici üzerinden paketi seçerek miui 9a geçebilirsiniz. ben daha fazla bekleyemeyip bu şekilde güncelledim

Güncellemeyi indirdim bu linkten ama imei ler uçar gider diye güncellemekten korkuyorum şuan güncelleme durduruldu buradan güncelleme yapan var mı? İmei numaraları gider mi?

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.