Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agritux

Caf taban iyi. Ancak derlemesi zor. Geliştiricilerin işine gelmiyor. Şu an bildiğim sadece citrus var caf tabanlı. O da ne olacağı belli değil. Keşke caf tabanlı bir kaç rom çıksa dediğiniz gibi.
    evet üstad Pixel offical geldi unoffical yapan kişiden
    https://download.pixelexperience.org/kenzo/

ama Caf değil AOSP
  • kamuflajTR K kullanıcısına yanıt
    Kurdum dün. rom fena hızlı. akıyor resmen. renkler de çok canlı geldi gözüme. renk kalibrasyonu ile oynamışlar. ama hiç özelleştirme yok. hızın sebebi de bu sanırım. keşke diğer romlar da böyle olsa.
  • quote:

Kurdum dün. rom fena hızlı. akıyor resmen. renkler de çok canlı geldi gözüme. renk kalibrasyonu ile oynamışlar. ama hiç özelleştirme yok. hızın sebebi de bu sanırım. keşke diğer romlar da böyle olsa.
    EVET üstadım benim size söylemek istediğim buydu yani Pie de bu kadar kullanma hoşluğu veren yok
    xda da gördüm yazınızı. Caf için de dürtmeye başladım ama sizlerde yazın çok ses gelirse balki Caf lı gelir o zaman
    az da olsa özelleştirme gelecek mecburen. Zaten özelleştirme + stabilite açısından Pixel-Caf tabanlı da yapmaya başladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 26 Mart 2019; 10:13:15 >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    hocam özelleştime yok derken hiç mi yok ? misal geri tuşu ile program sonrlandırma gibi tuş kombinasyon özelleştirmesi benim için olmazsa olmaz. şu an havoc 2.3+ agni kernel deyim.
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    yok hocam saf android.
    eywallah. acızık ta olsa özelleştirme olmalı bence. ekran süreniz nedir ?
    hocam özelleştirme olmayınca eksikliklerden dolayı rremix e geçtim
    rremix gerçekten iyiydi havoc 2.3 çıkınca denemek için havoc a geçtim şimdi yeni sürümü çıkarmış rremix gayet akıcıydı aslında. özelleştirme olmayaınca da bişeye benzemiyor aban göre istediği kadar hızlı olsun.
  • Arkadaşlar xiaomi orjinal Micro sd Quick 3.0 hızlı şarj en uygun nerden bulabilirim.nette baktım kafam karıştı bir çok ürün var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boboco B kullanıcısına yanıt
    hocam neden xiaomi ? Qualcomm Onaylı BlitzWolf 3.0 var banggood gibi sitelerden güvenle alabilirsin ben telefonu aldıımda o zaman 2.0 almıştım hala duruyor. yedek diye almıştım şarj aleti bozulursa ülkedeki soygunculara fazla para kaptırmim diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

hocam neden xiaomi ? Qualcomm Onaylı BlitzWolf 3.0 var banggood gibi sitelerden güvenle alabilirsin ben telefonu aldıımda o zaman 2.0 almıştım hala duruyor. yedek diye almıştım şarj aleti bozulursa ülkedeki soygunculara fazla para kaptırmim diye.
    hocam bahsettiğiniz şu mu?
    https://tr.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=search&ID=224&cur_warehouse=CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 31 Mart 2019; 13:51:15 >

evet hocam. aliexpress ten belki daha uyguna bulabilirsiniz ama zaten fiyatı pek değişmiyor 10 dolar civarı genellikle. bende çift çıkışlı qc2.0 var . tavsiye ederim kaliteli bir marka ve direk qualcomm sertifikalı. ben bangood tan almıştım. tr de bulabilirsiniz muhtemelen ama fiyat illaki tuzlu olacaktır.
    bu arada kablo gelmiyor üstünde bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 31 Mart 2019; 17:23:30 >
    tmm teşekkürler

• quote:

hocam özelleştirme olmayınca eksikliklerden dolayı rremix e geçtim
    Evet PİXEL-CAF GELİYOR
    TESTER ARANIYORRRRR

Nerde nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kim bu eleman. mesaj atamıyorum ki. kanaldan duyuru olarak yollamış. yönetici kim o kim görünmüyor.
    Bende atamadım ondan dolayı buraya not düştüm
    acaba XDA dan mı ulaşmaya çalışsak
    xda dan pm attım da eleman aynı eleman mı bakalım
    Telegramda Pixel Experience için iki paylaşım var ama bağlantı tespit edemedim
    https://download.pixelexperience.org/changelog/kenzo/PixelExperience_kenzo-9.0-20190325-1320-OFFICIAL.zip/
    biri bu ki resmi paylaşım idi önceden beri

https://t.me/KenzoPE/20
    bu ise by gitsdb devraldıktan sonra yayınlandı
    (bende yazdım xda dan ) kokusu çıkar yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 1 Nisan 2019; 11:24:34 >

• 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.