Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Arkadaşlar telefon bazı zamanlar wifi yi kapatıp mobil veriyi açmak istediğimde yukarıdaki turkcell yazısı kayboluyor yerine yalnızca acil çağrılar yazıyor ve mobil veriyi açamıyorum üstelik kimseyi arayamıyorum kimse de beni arayamıyor ama telefonu kapatıp açtığım zaman sorun düzeliyor niye böyle acaba?
    Arkadaşlar bu bahsettiğim sorun hâlâ ara sıra devam ediyor ve çok can sıkmaya başladı çözümünü bilen var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twrp varsa güncel firmware yüklemeyi denediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Twrp varsa güncel firmware yüklemeyi denediniz mi
    Yok hocam o tarz işlere hiç girmedim aldığım gibi kullanıyorum

• Son bi kaç gündür kulaklıgı çıkarınca çıkarmadı diye görünüyo simge duruyo arama falan olunca ses gelmiyo haliyle tekrar kulaklıgı takıp çıkarıyorum bi kaç kez öyle kayboluyo neden oluyo acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Son bi kaç gündür kulaklıgı çıkarınca çıkarmadı diye görünüyo simge duruyo arama falan olunca ses gelmiyo haliyle tekrar kulaklıgı takıp çıkarıyorum bi kaç kez öyle kayboluyo neden oluyo acaba
    Hangi sürüm hocam?

• Kulaklık sorunu yaşayan arkadaşa cevabım, Sony kulaklıkta sorun oluşuyor-tam yazdığın şekilde ,,, xiaomi - philips kulaklıkta sorun yok, 30tl lik philips shexxxxxx, xiaomi hybrid Pro

• koreli41 kullanıcısına yanıt
    Snoopy rampage kullanıyorum 60a almıştım her zaman olmuyo gerçi ama olunca kulaklık yanımda yoksa çok sıkıntılı

• StG 44 kullanıcısına yanıt
    9.5.3 son sürüm

• Yazılımlarımız aynı,,, snoppy de berbat kullandım test ettim,,philips , jbl de güzel,,, xiaomi hybrid Pro HD mükemmel 2 seneden beri kullanıyorum,,, xiaomi de High resuliton ses yok,,

• Note 3 pro 3-32 siyah renk isteyen varsa 549₺

ciziksiz bayandan,

yer Eskişehir

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun oluyordu. iki tane samsung kulaklığım var birisinde yapıyor birisinde yapmıyor. galiba telefon kulaklık seçiyor.

• Arkadaşlar miui pro kullanan varsa şarjı, performansı fln hakkında bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son zamanlarda parlaklık otomatikteyken bazen kilitleniyor yani parlaklığı değitirsem de hep aynı. Manuele alınca sorun yok. Birde tuş açarken uyandırıp ekrana dokununca kulaklık kısmı kapalı gibi uyarı veriyor ikincide açıyor. Şarj zaten bi hızlı gidiyor bir normal. Anlayamadım

• Uzun uğraşlar sonucu turkcell hattımda wifi ve video aramasını bizim telefonda çalıştırmayı başardım.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/quallcom-islemci-cihazlarda-turkcell-volte-vowifi-vilte-etkinlestirme.23877/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmengi -- 5 Mayıs 2018; 0:14:50 >

• mmengi kullanıcısına yanıt
    hocam çok iyyimiş. ben telefonlarda donanımsal olarak imkansız sanırdım hiç araştırmamıştım. bu arada lineagoos nasıl ? batarya stabilite bug geceden sabaha beklemede ne kdr yiyor vb ? ben bootloggers rom kullanıyorum. linego os ise sürekli twrp de hata veriyor ( hata kodu akımda deil ) kuramaım bile yani. tabi bu bahsettklerim 8.1 oreo için. tşkler elinize sağık tekrar.
  • vodafone hattımda 4.5g aboneliğini nasıl tanıtabilirim . telefonunuz uyumlu değil diyor. imei değiştirmeden farklı şekilde yapma şansımız varmı ? 4g den bağlanabiliyorum ama tanımlamada sorun var. telefon uyumlu deil diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 5 Mayıs 2018; 15:5:53 >
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Güncel official twrp ile kurabilirsiniz. Oreo da en stabil rom nitrogen şu an ama onda vowifi ve vilte çalışmadığı için abhishek in lineage oreo sunu kullanıyorum. Bir tek bu romda çalışıyor vowifi. Evde wifi olduğundan telefon vowifi ye geçiyor sabaha kadar %1 den fazla şarj yemiyor. Ama bu romda bluetooth da bug var bt kulaklık ile telefon görüşmesi yapılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmengi -- 5 Mayıs 2018; 16:11:40 >
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    tşkler hocam. zcx twrp kullanıyorum. 2 aydır bootlogger kullanıyorum açıkçası memnunum ( özelleştirme nitrogen kadar yok ). ama video arama güzel olur ilk boş zamanımda deneyeceğim. siz bahsettğiniz lineago os üzerine mi kurdunuz görüntülü aramayı yoksa her romda kurulabilir mi (nitrogen vs. ) bilginiz varmı ?
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Linkini verdiğim konuda da belirttim video arama ve wifi arama sadece abhishek in lineage 15.1 inde çalışıyor. Rom desteğinin yanında efs dosyalarınıza revize etmeniz lazım. Sizin için çok önemli değilse uğraşmaya değmez. Video arama sadece turkcell lilerle ve karşı taraftada aktifse oluyor.

• Telefondaki rehber kayıtlarını sime atayım diyorum dışa aktarda simi seçiyorum yarısını atıyo yarısını atamıyo neden acaba

• 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.