Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Snapdragon 625/3gb/32gb/4000mAh-450tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 25 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mk4Ever. (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Xiaomi Model #Redmi Note 4X
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Telefonu yaklaşık 3 yıl önce forumdan güvenilir bir üyemizden sıfır olarak aldım imei atılı şekilde. 2 ay öncesine kadar severek kullandım. 11.11 de samsung m21 satın aldığım için satıyorum.

Telefonda kasma donma vs hiçbir şey yoktur. Oldukça akıcı çalışıyor. Samsung m21 den daha akıcı olduğunu söyleyebilirim.

Cihazı kapak ve koruyucuyla kullandım. O nedenle camda ve kasada çizik neredeyse yoktur. Sol alt ve üstte köşelerde ufak darbe izleri var. Evde birkaç kez kap takılı olmadığında düştüğünde oldu. Rahatsız edici nitelikte değil fotolarda görüntülemeye çalıştım.

Şarjı beni bir gün götürüyordu normal kullanımda. Ancak çok fazla sosyal medya kullanmıyorum. Çok kullanıyorsanız batarya bir tam gün gitmeyebilir.

Bu modellerde kronik sorun olan yakınlık sensörü çalışmama durumu var. Yani telefonla görüşürken kulağa dayadığınızda ışık sönmüyor. Görüşmeye başlamadan ekranı kapatma tuşuna basıyoruz o kadar. Buna bağlı olarak ekran ışığını da Manuel ayarlamanız gerekiyor. Bunlar bazen düzeliyor sanırım donanımsal bir sorun değil ama bu şekilde 2.5sene kullandım hiçbir sorun yaşamadım. İki tarafta yukarılara doğru sol ve sağ kısımda çok çok az sararma vardır. Belli belirsiz. Son fotoda göstermeye çalıştım.

Kutusu mevcuttur. İzmir içi elden izmir dışı eft sonrası kargolarım. Alıcısı güle güle kullansın.

Fiyat:450tl dir. Detaylı foto ve performansını gösteren videoları wattsapp dan atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mk4Ever. -- 14 Ocak 2021; 14:19:58 >

|
    |

• Forum dışı satılmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.