Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: desert@eagle

epic romun 6.8.18 i sp flash tool ile kurdum. güzel beğendim. imeilleride direk *#*#3643366#*#* kolayca attım..

Flash toolle yüklemeye çalışıyorum sürekli alttaki hatayı alıyorum , Win 10 un son güncellemelerimi bu hale getirdi anlayamadım bunu düzeltmenin yolu nedir arkadaşlar. bıraksam satlerce dönecek mtk starter yüklenemiyor.
     ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffkrl -- 3 Eylül 2016; 12:37:30 >

• ARKADAŞLAR ACİL YARDIM! TELEFONUN %40 FALAN ŞARJI VARKEN RESTART ATTIM, TELEFON KAPANDI AÇILDI AMA MI LOGO EKRANINDA DONDU. TELEFONU KAPATAMIYORUM DA AÇAMIYORUMDA BÖYLE KALDI. NE YAPMAM GEREKİYOR?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sp flash tool ile yükleyebileceğim sorunsuz miui 8 rom varsa indirme linki verbilir misiniz? Stock miui 8 yüklemeye çalıştım (ingilizce kullanmak zorunda kalsam da Miui 8 i deneyimlemek istiyordum) ama sp flash toolda 2005 ve 2004 hatalarını aldım. Nedense stock rom yükleyemiyorum aynısı 5-6 ay önce denediğimde de olmuştu. Her neyse sağlam bir miui 8 rom varsa (sp flash tool için) link verirseniz çok teşekkür ederim. Miui 8 yoksa eğer en güncel miui 7 de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coban_20

Sonunda en uygun romu buldum galiba epic romun miui 8 versiyonu gayet akıcı ve pil performansı iyi bence tavsiye ederim

Hocam romun sp flash tool ile yüklenebilecek linkini verebilir misin?
  • Aylar sonra 9767890987. denememde bootloader kilidini açmayı başardım. Bununla ilgili olarak çok ŞAŞKINIM şu anda tabi MUTLULUK da var. Üstte linkini verdiğim Epic Rom Ultimate V8.0.1 MİUİ8 romu yükledim. Romu birkaç gün kullandıktan sonra izlenimlerimi burada paylaşacağım. V8.0.2 rom dosyası iniyor şu anda güncel sürüm buymuş. V8.0.1 deki kameradan galeriye geçiş sorununu düzelttiklerini umuyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedkilic55

Aylar sonra 9767890987. denememde bootloader kilidini açmayı başardım. Bununla ilgili olarak çok ŞAŞKINIM şu anda tabi MUTLULUK da var. Üstte linkini verdiğim Epic Rom Ultimate V8.0.1 MİUİ8 romu yükledim. Romu birkaç gün kullandıktan sonra izlenimlerimi burada paylaşacağım. V8.0.2 rom dosyası iniyor şu anda güncel sürüm buymuş. V8.0.1 deki kameradan galeriye geçiş sorununu düzelttiklerini umuyorum..

Ben de epic rom un 8.0.1.0 sürümünü kullanıyorum. Galeriye geçiş dışında hiçbir sorun yok. Bu da sadece Türkçe dilde olan bişey. İngilizce yapınca galeri sorunu olmuyor. İşin ilginci daha önceden epic rom un 6. Küsürlü bir sürümünü kullanıyordum, onda Türkçe iken galeri sorunu yoktu ama beta versiyon olduğu için Türkçe çevirisi yarımdı. Çeviri tamamlandikca galeri sorunu ortaya çıktı. Sanırım çeviriyle ilgili bir şey. Eğer öyleyse Bu saatten sonra çıkacak olan rom larda bu sorunun giderilebilecegini düşünmüyorum ama umarım yanılıyorumdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba

Epic_Ultimate_Dual_hennessy_V8.0.1.0-5.0.zip romu telefonuma sorunsuz bir şekilde kurdum,ancak bir türlü sim kart aktivasyonunu yapamadım,rom'la alakalı olabilir diye,stable stock 8.0.1 kurdum yine aynı,bildirim alanında sim aktivasyon mesajı gönderiliyor diyor kalıyor,telefonu açar açmaz şebeke gelmiyor zaten,sim kartı başka telefonda deniyorum sorun yok,telefonda rom'dan önce çalışıyordu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Yoksa 7.1.6 ya geri döneceğim,

Teşekkürler.
  • kulaklik takip cikardiktan sonra, telefon hala kulaklik varmis gibi calismaya devam ediyor. 2 gundur bu sorunla ugrasiyorum. basina gelen varmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyuksel

Arkadaşlar merhaba

Epic_Ultimate_Dual_hennessy_V8.0.1.0-5.0.zip romu telefonuma sorunsuz bir şekilde kurdum,ancak bir türlü sim kart aktivasyonunu yapamadım,rom'la alakalı olabilir diye,stable stock 8.0.1 kurdum yine aynı,bildirim alanında sim aktivasyon mesajı gönderiliyor diyor kalıyor,telefonu açar açmaz şebeke gelmiyor zaten,sim kartı başka telefonda deniyorum sorun yok,telefonda rom'dan önce çalışıyordu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Yoksa 7.1.6 ya geri döneceğim,

Teşekkürler.

Sorunu hallettim başına gelen olursa diye paylaşıyorum.

telefona Epic_Ultimate_Dual_hennessy_V8.0.1.0-5.0.zip attıktan sonra,ne hikmetse turkcell vınn imesi geçmiş telefona,vınn'da şebeke olmadığı için şebeke gelmiyor aktivasyon olmuyormuş.

Birde Epic_Ultimate_Dual_hennessy_V8.0.1.0-5.0.zip rom'unda dengeli modda kasmalar oluyor,performans modda gayet akıcı,yükleyen arkadaşlar'da durum nasıl paylaşabilirmi?

• aliyuksel A kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam
    Bende yaklaşık olarak 3 aydır not 3 pro kullanıyorum bir kaç sınkıntı yaşıyorum bunlar sizde de varmı yada çözüm önerimiz varmı
    Daha önce MTK lı kullanıyorsun kamera performansından dolayı bu cihaza geçtim
    1 telefon cebimde durduğu yerde anlamsız ısınıyor
    2 görüşmeler yarım kalıyor ( günlük 150 ile 200 çagrılık kullanım aradığım numara düşmüyor bir kaç kez ısrarla aramak ve aranmak gerekiyor telefonun açık oldugu halde ulaşılamıyor şebeke bizde sorun yok diyor T.Telekom galiba sorun bende bu telefonu tercih ettim
    3 özellikle crhome ( en çok bunu kullanmadan kaynaklı olabilir ) donmalar kısa süreli kasmalar oluyor
    4 VR gözlükle kullanınca görüntü donarak ilerliyor hadi ve kullanırken ısınmaya cihaz yok onu kabul ediyorum ama donarak ilerleme neyim kafası !
    Kullandığım romun remini eklemeye çalışıcam miui 7 den güncellemesi telefon otomatik kendisi aldı en sevdiğim de bu oldu romu değiştirmek istemiyorum :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta0037 -- 5 Eylül 2016; 11:53:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

Merhaba hocam
    Bende yaklaşık olarak 3 aydır not 3 pro kullanıyorum bir kaç sınkıntı yaşıyorum bunlar sizde de varmı yada çözüm önerimiz varmı
    Daha önce MTK lı kullanıyorsun kamera performansından dolayı bu cihaza geçtim
    1 telefon cebimde durduğu yerde anlamsız ısınıyor
    2 görüşmeler yarım kalıyor ( günlük 150 ile 200 çagrılık kullanım aradığım numara düşmüyor bir kaç kez ısrarla aramak ve aranmak gerekiyor telefonun açık oldugu halde ulaşılamıyor şebeke bizde sorun yok diyor T.Telekom galiba sorun bende bu telefonu tercih ettim
    3 özellikle crhome ( en çok bunu kullanmadan kaynaklı olabilir ) donmalar kısa süreli kasmalar oluyor
    4 VR gözlükle kullanınca görüntü donarak ilerliyor hadi ve kullanırken ısınmaya cihaz yok onu kabul ediyorum ama donarak ilerleme neyim kafası !
    Kullandığım romun remini eklemeye çalışıcam miui 7 den güncellemesi telefon otomatik kendisi aldı en sevdiğim de bu oldu romu değiştirmek istemiyorum :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam ben de RN3 pro kullaniyorum sorularınıxı yanitlayacagim. Bu arada mtk konusuna yazmışsınız haberiniz olsun.

1) Isınma 8.0.1 güncellemesinden kaynaklı, tuş kilidi kapalıyken ısınma varsa telefonu yeniden başlatın. Bu sorun bir sonraki güncellemede giderilecektir

2) Ben de Türk telekom kullanıyorum ama bağlanmama kopma sorunu bende yok. Bu baseband ile alakalı. 1 ay sonra stabil android 6 güncellemesi çıkıyor. Onda baseband farklı ve kopma sorunu yok.(ben su an beta olarak bunu kullanıyorum)

3) Chrome'da dahil telefonun donmaması gerekir. Son versiyonu temiz kurulum yaparsanız bu düzelir.

4) Ayarlar/Ekran kısmına gelip kontrast ayarını standart seçin. Yoksa telefon içeriğe göre renk ayarı yapmaya çalıştığından vr'da takılma olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksen0n

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM! TELEFONUN %40 FALAN ŞARJI VARKEN RESTART ATTIM, TELEFON KAPANDI AÇILDI AMA MI LOGO EKRANINDA DONDU. TELEFONU KAPATAMIYORUM DA AÇAMIYORUMDA BÖYLE KALDI. NE YAPMAM GEREKİYOR?

3 tuşa birden (açma-kapama + ses tuşları) basılı tutup bekleyin. Bir süre sonra ekran kararıp titreşerek tekrar başlayacak cihaz.

• Epic Rom Ultimate 8.0.1.2 kullanıyorum pil sürem normal mi emin değilim. Bu romu veya bir önceki sürüm olan ,8.0.1.0 sürümünü kullanan arkadaşlar ekran sürelerini paylaşabilirse eğer çok teşekkür ederim

• quote:

https://www.androidfilehost.com/?w=file-thanks&fid=24686680535466451&mid=82&download_id=erorfq7b9m9um0bk9ktlafovc4&tid=1473006241&hc=04b1583790a511210554d82ee46bbbd02958dd66743cd3dedeb6ca6d65dc05be bu linkteki rom bu telefon için demi yanlış rom yükleyip brick etmeyelim cihazı

s.a
    kardesim bu rom u yükledinmi? memnunmusun? birde; flashtool ile mi yükledin.?

• şarj süresi iyi olan ve önerdiğiniz bir room varmı arkadaslar? (mümkünse flashtool ile yüklenen)

Not: İphone7 çıkana kadar bu android eziyetini çekicem. Amerikada çıkar çıkmazda hemen alıcam kısmetse..
  • ekran lazım olan varsa elimde mevcut 22 dolar(aldıgım fiyata) veriyorum
  • quote:

Epic Rom Ultimate 8.0.1.2 kullanıyorum pil sürem normal mi emin değilim. Bu romu veya bir önceki sürüm olan ,8.0.1.0 sürümünü kullanan arkadaşlar ekran sürelerini paylaşabilirse eğer çok teşekkür ederim

Aynı rom'u kullanıyoruz,ben memmun değilim zamanım olmadığından 7.1.6 ya geçemiyorum,ekran sürem zor bela 2 saat ,çok temiz kurulum yaptım,hatta 3gb'lık stock stable miui 8.0.1 kurup üzerine epic rom 8.0.1 kurdum,sonra 8.0.1.2'ye güncelledim,pil dengeli modda kasmalar var,performans modaa akıcı ama batarya performansı düşüyor,şu an dediğim gibi 2 saat zor bela aldım,normalde sabah %100 çıkardığım telefonu akşam 10-11 gibi %30 felan kalıyordu,bu gün ilk defa tam gün denedim,saat 8 de %0 oldu kapandı,sizde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kkartaln

quote:

https://www.androidfilehost.com/?w=file-thanks&fid=24686680535466451&mid=82&download_id=erorfq7b9m9um0bk9ktlafovc4&tid=1473006241&hc=04b1583790a511210554d82ee46bbbd02958dd66743cd3dedeb6ca6d65dc05be bu linkteki rom bu telefon için demi yanlış rom yükleyip brick etmeyelim cihazı

s.a
    kardesim bu rom u yükledinmi? memnunmusun? birde; flashtool ile mi yükledin.?

kardeşim bu romu sp flash tool ile yüklerken hata aldım. Şansım yaver gitti de bilmem kaçıncı denememde bootloader ı açabildim. TWRP kurup TWRP ile yükledim romu. Bu da zaten TWRP linki. Galeriye geçiş dışında bir sorun yok o da türkçe dil seçenğinde var sadece. Güç yasarrufu modunda bile performansı çok iyi romun. Ayrıca görsellik olarak da hoş bir rom. 6 saat civarı ekran süresi veriyor.

• arkadaşlar konu öldü biliyorum ama belki bir cevap veren çıkar, telefonu 10 aydır kullanıyorum kilit açmam için cin romu kurmam gerekiyormuş, ana sayfada anlatılanları yapıyorum ancak şöyle bir uyarı var ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
    yardım ederseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.