Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

Orijinalden alıntı: aLastis

Epic rom 6.8.25 çıkmış isteyen varsa buradan bakabilir
    direk indirme linki ise burada

Epic rom 8.0.1.0 daha yeni değil mi bunun farkı ne? Ben bugün 8.0.1.0 i yükledim telefona ama galeriye geçişte yine sorun var.

birisi geliştirici romu diğeri normal rom diye biliyorum

• Xiaomi eu v8 stabil kuran varmı aranızda şarj konusunda stabil sürümle geliştirici sürümü arasında fark oluyor mu?
    Birde v8 in fastboot dosyasını yüklerken trwp gitmeden nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu yurtdışından getirebileceğimiz bir site yok mu ? Aliexpress te satılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Bu telefonu yurtdışından getirebileceğimiz bir site yok mu ? Aliexpress te satılmıyor.

Banggoodta var 420 tl ama gümrükten geçirmek riskli. Eğer alan varsa bize de nasıl alacağımız konusunda yardımcı olursa çık seviniriz.

• Bugun guncelleme geldi. Telefonla konusurken ekran kapanmiyor. Bi kontrol ediverin. Test edecegim yeri bulamadim ayarlardan. Buldum. Proximity sensor calismiyoe arkadaslar. Guncellemeden onxe calisiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 29 Ağustos 2016; 22:24:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 1100 tlye kadar boşver redmi note 3 proyu batarya olarak ta kamera olarakta XXXX marka daha iyi dediğiniz bir cihaz varmıdır ? eğer yoksa bu cihazın kronik sorunu hat çekme olayı falan filan nasıldır yani pişman edermi garantisiz cihaz aldığımıza

• Arkadaşlar xiaomi redmi 3 Pro konusu var mı acaba??
    Note 3 var, note 3 Pro var, ama 3 Pro yok anlamadım. Almak istiyorum ama aynı işlemler geçerli olur mu bilmiyorum???

• Guncellemeyle oluşan yakinlik se soru sorunu reset atinca gitti. Cok yakinda algilama sorunu da duzelmis

• Arkadaşlar merhaba

Miui'nin sitesindeki V8.0.1.0.LHOMIDG stable rom'u deneyen,kuran varmı? Bootloader kilidi açılmamış telefona bu romu nasıl atabiliriz?

V8.0.1.0.LHOMIDG stable rom
  • Burasi MTK işlemcili model sayfasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 31 Ağustos 2016; 20:49:03 >
  • Tamam telefonum mtk işlemcili zaten

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak.
    Bu telefonu kırgızistandan getirtmek istiyorum. Oradaki arkadaşım svetofor isimli mağazadan alınan telefonların kırgızistan dışında çalışmadığını söyledi. Diğer mağazalarda ise 20-30 dolar daha pahalı.
    Böyle bir şey mümkün mü? Mtk işlemci bir telefon için bana mantıksız geldi. Bootloader, root, rom gibi her işlem yapılabiliyor. Buna rağmen simkilidi olabilir mi? Xiaomi nin böyle bir uygulaması var mı?
    Şimdiden teşekkürler

• bemanetoglu kullanıcısına yanıt
    hocam redmi note 3 pro (snapdragon 650) öneririm mtk versiyonunu boşverin. hatta paranız yetiyorsa mi5 alın direk (32 gb versiyonu dışında) ayrıca arkadaşınızın dediği de mantıklı gelmedi.
  • StG 44 kullanıcısına yanıt
    hocam 40 dolar daha pahalı o telefon bir de imeisi değişmiyor kayıt ücreti de var. o yüzden mtk tercih ediyorum.

• bemanetoglu kullanıcısına yanıt
    Imei değişiyor. Aradaki 40 dolar farka değer çünkü çok daha performanslı. Mtk'ya android 6 gelmeyeceğini ve custom rom kernel desteğinin olmadığını göz önünde bulundurun. Snapdragon custom rom destegiyle android 7yi de alır.

• MERSİN İÇİ XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO GOLD ALINACAKTIR 32 GB . ACİL LAZIM HEMEN ALABİLİRİM.

• Arkadaslar yeni gelen guncellemede klasirlere tiklayinca onerilen uygulama yaziyor yaninda veri yok yaziyor. Bu hata mi yoksa bir ayari mi var. Telefonum mtk islemcili değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1403 -- 2 Eylül 2016; 9:46:18 >
  • Miui 8 de ses kısma tuşuna basılı tutarak sessize aldığınız da bildirim çubuğunda sessiz simgesi çıkmıyor ve sessize aldığınızı unutuyorsunuz çoğu zaman. Bugu bildirdim bende sizde girip yorum yapın biran önce fixlesinler.

http://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-8-sessize-alma-bugu-deneyip-sonucu-yazar-misiniz.6951/

http://en.miui.com/thread-345864-1-1.html?mobile=2

• arkadaşlar telefon şuan bu durumda. genel olarak bi sıkıntısı yok ama şarj az gitmeye başladı. rom eski baya. en yeni stabil rom hangisi yardım eder misiniz? konuyu takip edemedim pek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.