Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elitemre

quote:

Orijinalden alıntı: ffkrl

Bir önceki romdan aşırı memmundum cihaz kendini buldu adeta yağ gibi akıyor herşey görsellik en üst düzeye çıktı performans aynı mutlaka kilidi açıp Eu romları kurmanızı tavsiye ederim.
    Haftalık Xoami Eu rom yapı... 6.8.11_v8-5.0
    https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424953993

Bu romu kurdum. Yine eskisi gibi galeri sorunu var

Öncekilerde yoktu , bunda çıktı malesef ekibi bilgilendirmek lazım, başka sorunlar çıkarsa tema değiştirin eski temalarda problem çıkabiliyor, yeni uyumlulardan yüklemek lazım, ama rom çok güzel olmuş bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: elitemre

quote:

Bir önceki romdan aşırı memmundum cihaz kendini buldu adeta yağ gibi akıyor herşey görsellik en üst düzeye çıktı performans aynı mutlaka kilidi açıp Eu romları kurmanızı tavsiye ederim.

Bu romu kurdum. Yine eskisi gibi galeri sorunu var

Galeri sorunundan kastınız nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rainman22 R kullanıcısına yanıt
    Foto cektikten sonra foto onizlemesine tikladiginiz zaman açılmıyor.

• İzin ile ilgili bir durum da olabilir. Erişemediği için açılmıyor olabilir. Başka bir galeri uygulaması kurmayı denediniz mi? Google fotolar gibi, sonra yetkili uygulama olunca sorun çözülür sanırım.

• beyler herkese s a öncelikle. ben de bugun sipariş geçtim amazondan bi arkadaşım getirecek inşallah pişman olmam galaxy nexustan geçiyorum gerçi pek aratacağını sanmıyorum ama. sizlere sorum ben telefondan pek anlamam rom, root falan bu işlemler gerekli midir illa yapmalı mıyız ? bir de imei işini nasıl halledebiliriz şimdiden teşekkürler
  • Selam elinde pil olan var mi

• Arkadaşlar bu telefonu türkiye'den almak imkansız mı? İlla ki yurtdışından mi almak lazım?

• quote:

Merhaba, bir önceki ceki romdan men undan kastınız hangisi. 6.8.4 mü 6.8.11 nasıl. Ben 6.7.29 beta kullanıyorum çok memnunum.6.8.4 mü yoksa 6.8.11 mi tavsiyeniz ne olur.

• Son romu kurun linktekini batarya ömrü inanılmaz arttı sadece galeri sorunu var oda mühim değil,fotograf kalitesi bile artmış sadece eski temalarda sorun çıkıyor.

• 6.8.11 Mİ hangisi..
  • 6.8.4 sürümünü hiç önermiyorum. Güvenlik uygulamasında sorun var. Uygulama kilidinde çoğu zaman parmak izini okumuyor. Kilitli bir uygulama açtığımda günde 1-2 defa soft reboot atıyor telefon. Ayrıca galeri sorunu devam ediyor.

• En stabil rom hangisi şu an bu telefon için?

Xiaomi.eu 6.8.4 kullanıyorum sorunlar var.

Bir de bu telefona xposed nasıl kurabilirim? Miui 8 6.8.4 sürümüne kurdum sistem çöktü :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiner -- 19 Ağustos 2016; 11:45:34 >
  • 6.8.11 kurdum arkadaşlar batarya ömrü artdı demiş ama bende bi fark göremedim hatta daha az gitti gibime geldi epic plus romdan geçtim buna galeri sorunu devam ediyor arada sırada parmak izi ile kilit açmıyor
    onun harici pek bi sorun görmedim ben belki bende problem vardır temiz kurulum yapmadım çünki aceleye geldi kurulum işim vardı kurdm çıktım
  • 6.8.4 tam leş. arkadasin dedigi gibi guvenlik izinleri yok. galeriye gecis yok. batarya sikinti. aksamdan sabaha durdugu yerden %8 gidiyo her gun

• Miui global 7.5
    7.5.3.0 lhomide
    3 saat dakika film dizi ekran suresi toplamda
    %65 sarjim kaldi.

• merhabalar arkadaşlar , emektar g2'mi çaldırdıgımdan onun gibi ucuz performanslı bir telefon arıyorum , note 3'ü nereden sipariş edebilirim , toplam masrafı ne kadar , imei olayları nasıl oluyor beni bilgilendirebilecek birisi varsa çok sevinirim teşekkürler şimdiden.
  • Merhaba arkadaşlar,

Redmi Note 3 Bootloader Kilidini Kaldırma işlemi sırasında aşağıdaki uyarıyı alıyorum ne yapabilirim?

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Rico -- 20 Ağustos 2016; 16:02:40 >
  • Uncle Rico kullanıcısına yanıt
    Geliştirici rom yuklemen lazım telefonuna.. eğer stabil rom varsa cihazda hata verir kilit açılmaz bilginiz olsun %50de kalırsınız..

• epic romun 6.8.18 i çıkmış bakalım indiriyorum isteyen varsa konu linki mui forumdaki epic rom 6.8.18

Mui forumla uğraşmak isemeyenler için idirme linki twrp olan herhalde

indirme linki
  • Yanlış konuya gelmişim. Bunun Pro için olanı lazımdı buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 21 Ağustos 2016; 1:28:33 >
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.