Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edacsac

SP Flash Tool ile cihaza format mı attın

Onu hiç yapmayaydın iyiymiş

Neyse, sen bu dediğimi de bi dene bakalım. İçinde Sp Flash Tool var, onunla yap. Ayrıyetten başka bi versiyon kullanma...

Olmazsa stok Fastboot romunu SP Flash Tool ile çakacaksın cihaza. O da işin en başlangıcı zaten. Yani Sp Flash Tool ile cihazı tam formatladıysan eğer dibine kadar, diriltecek yazılım da fastboot romudur zaten Xiaomi cihazlarında, fabrika yazılım fastboot romu çünkü, daha öncesi yok...

merhaba

kardeş hallettim bilgi verim istedim, telefon hayata döndü. sorun flash toolun txt dosyasının tüm yüklemeleri doğru yre getirmemesinden kaynaklıymış tek tek seçerek yapabildim ilgin için teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

quote:

Orijinalden alıntı: TA7AI

Gümrüge takılmadan yollayan satıcılardan alıyoruz

Nasıl beceriyorlar böyle bir işi? Suç değil mi bu?

Birde lütfen satıcıları paylaşır mısınız?

imei kayıt sistemi başka hangi ülkede var ? sırf bizi kaz gibi yolabilmek için fahiş vergiler ekleniyor telefonlara ve bizim aldığımız 2000-3000tl lik telefonun vergisi ne kadar bilginiz varmı ? tahminimce yoktur. şimdide pasaport kaydı harcına tekrar zam getirdiler.önce 15tl idi sonra 115tl oldu şimdide 160tl oldu.suç olan hangisi acaba???

Cahil cahil post atmayın şuraya ya.Ben mi belirliyorum suç tanımını? Suç ile ilgili bir çok paradigma var.Marksist paradigmadan tut feminist paradigmaya kadar...Ben yorum mu yaptım? Bu ülkede kanunlar tarafından belirtilmiş net suçlar var.Herkes kafasına göre bir suç tanımı yaparsa, uyuşturucu tacirleri ''Bizim de fastfood dükkanlarından farkımız yok.'' diye açıklama getirir buna.

Suç olmasını eleştir,bende eleştiriyorum böyle saçma sapan bir uygulama zaten olamaz.Ama kanunları sanki ben koymuşum gibi buraya boş boş mesajlar atma.

bildiğin şeyi sorma sende sanki hiç dünyadan haberin yokmuş gibi.burda red mi note 3 konusu.alakasız konuları eleştirmek yada boş boş mesajları atmak istiyorsan bak orda konu dışı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: levo1978

malesef yükleme sorunsuz bir şekilde yapıldı ama telefonda hiç bir tepki yok :(

Telefonu hiç kullanmadım daha araştırma aşamasındayım fazla bilgimde yok ama sorununu görünce söylemek istedim verdiğin linkteki şeyi yüklüyorsan altta bi uyarı var dikkat et

"important Update :- Some users 32 Gb, 3 Gb RAM are having issues that ROM is Flashing Successfully but Phone didn't Turn on. Please use Lower Version of SP_Flash_Tool_V5.1516.00."

Yüklemeye çalıştığın romu SP_Flash_Tool_V5.1516.00 versiyonundan daha düşük bir versiyonla yüklersen telefonun açılıcak sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost.dark -- 4 Ocak 2016; 17:44:48 >
  • SphinXv1c_Redmi_Note3_MIUI7-V5.12.10_Global_MobileCity.VN rom yüklü yoğun kullanıyorum telefonu. sonuç güzel biraz daha zamanla 6.5 saati görür diye düşünüyorum.

http://hizliresim.com/zrrAd7
  • Mi3 e gelmesi sevindirdi:) cihazimi çok seviyorum unutmadılar guncellemelerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olemix51

Mi3 e gelmesi sevindirdi:) cihazimi çok seviyorum unutmadılar guncellemelerde

Xiaomi kullanıcısına çok önem veren bir firma adamlar hala mi2 modeline bile mi3/mi4 e verdikleri guncellemenin aynısını veriyorlar. Samsung, LG gibi global üreticiler xiaomiyi örnek almalilar.

• ön kamera örnekleri yollayabilecek var mı kullanıcılardan? kendi suratınızı çekmek zorunda değilsiniz ön kamerayla farklı çekimler yapabilirsiniz.
  • Donanimsal sorun oldugunda garanti veya tamir konusunda nasil bir yol izleniyor telefonu turkiye disindan aldigimiz zaman?

• Merhaba hocam,

Cihazı kurtarmış olduğuna sevindim, tebrikler. Aman dikkat, gerçi bu olaydan anlamamız gereken bu Mtk işlemcili cihazların geri dönüşü olmayan bi şekilde brick edilememesidir ya, neyse artık:)
  • merhaba ...imei atmak ve türkçe yapmak için bootloader kilidini açmam gerekiyor mu acaba...bide resmi tr rom ne zaman ngelir acaba bilen var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zahter1 -- 5 Ocak 2016; 14:57:49 >
  • Linki özelden atarsanız sevinirim tşkr

• Arkadaşlar bu telefonu hangi siteden alabilirim.banada özelden link atarsanız sevinirim
    teşekkür ederim

• PM yolladım hocam
    yurtdışından sipariş etmek isteyenler genelde zaten PM ile birbiriyle paylaşıyor linkleri
    elden almak isteyenlerde alım satım bolumunde satanlar var diye biliyorum
  • Aklıma takılan bir kaç şey oldu burda sormak istiyorum

kaç çeşit miui var ben anlamadım bir 7. ile başlayan birde 5. ile başlayan gördüm hangisi offical nexus 4 kullanırken arada miui yüklerdim yabancı değilim ama telefonun üstünde gelen resmi rom hangisi çözemedim bide resmi sitesi nedir bu telefonun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost.dark

Aklıma takılan bir kaç şey oldu burda sormak istiyorum

kaç çeşit miui var ben anlamadım bir 7. ile başlayan birde 5. ile başlayan gördüm hangisi offical nexus 4 kullanırken arada miui yüklerdim yabancı değilim ama telefonun üstünde gelen resmi rom hangisi çözemedim bide resmi sitesi nedir bu telefonun ?

Telefon için stabil ve geliştirici romu olmak üzere 2 tip rom var. Her telefonda varsayılan olark stabil rom gelir, bu rom 7.0.1 gibi olur. Geliştirici romu ise çıkış tarihine göre numaralandırılır ve her hafta düzenli olarak güncelleme alır.
    Örneğin bir sonraki yayınlanacak geliştirici romu şu şekilde olacak;
    6.1.6 (Yıl.Ay.Gün) şeklinde numaralandırılması yapılıyor. Diğer haftada aynı şekilde numaralar artarak gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

quote:

Telefon için stabil ve geliştirici romu olmak üzere 2 tip rom var. Her telefonda varsayılan olark stabil rom gelir, bu rom 7.0.1 gibi olur. Geliştirici romu ise çıkış tarihine göre numaralandırılır ve her hafta düzenli olarak güncelleme alır.
    6.1.6 (Yıl.Ay.Gün) şeklinde numaralandırılması yapılıyor. Diğer haftada aynı şekilde numaralar artarak gider.

Tamamdır şuan bir aydınlanma yaşadım çok sağolun

Telefonun üstünde gelen sanırım china stabil rom diye adlandırılıyor türkçe oluyor mu bunda?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

quote:

Tamamdır şuan bir aydınlanma yaşadım çok sağolun

Telefonun üstünde gelen sanırım china stabil rom diye adlandırılıyor türkçe oluyor mu bunda?

Normalde Chine sürümlerinde kesinlikle türkçe dil olmaz. Sadece Çince, Basitleştirişmiş çince ve ingilizce olur. Ama bizim aldığımız satıcı bazı yollar ile türkçe yapıyor, normalde bu cihazın chine sürümünde hiçbir google servisi olmaz ancak bu satıcı google servislerinide yükleyip gönderderiyor. Bu chine sürücü var diye korkmayın çok basit şekilde tüm özellikleri global sayılabilecek bir rom atarak çözülüyor.

• Çok teşekkür ederim anladım herşeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: TA7AI

PM yolladım hocam
    yurtdışından sipariş etmek isteyenler genelde zaten PM ile birbiriyle paylaşıyor linkleri
    elden almak isteyenlerde alım satım bolumunde satanlar var diye biliyorum

Hocam banada PM gönderirmisin

• Konuya detaylı bir güncelleme gelmiştir.
    *Mobil veri üstünden indirme yapamama özelliğinin nasıl kapatıldığı eklendi.
    *Tüm linklere kendi sitem üstünden yönlendirme yapıldı.
    **Bu güncellemeler ile birlikte artık tüm Xiaomi telefonların ana konularına talibim

Ana konuya yapmayı düşündüğüm eklemeler şu şekilde;

*Yedeklemenin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler eklenecek.
    *Sıfırlamanın nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler eklenecek.
    *Recovery, bootloader ekranına giriş çıkışlar ile ilgili bilgiler eklenecek.

Şimdilik bunları eklemeyi düşünüyorum. Siz nelerin eklenmesini istiyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.