Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın telefonu sipariş edeceğimde yanında özellikle çift taraflı jelatin (mümkünse kırılmaz cam) ve kılıf önerir misiniz birlikte sipariş edeceğim

Not: özellikle bu cam işinden anlamıyrum farklı farklı şeyler var önerebilecrğiniz var mı aliexpress veya başka yerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustdelol -- 2 Ocak 2016; 19:41:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • versamaxx V kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz kalınlaştırıyor fakat koruma olarak gayet güzel bir şeye benziyor. Temperli cam ile tam uydular.
  • Hindistan'da satışı başladı mı acaba?
  • Avrupaya sipariş vermeyi düşünen arkadaşlar fiyatı bence
    http://www.kimovil.com/en/ adresinden kontrol ederek alabilirler

Bizdeki Akakçe mantıgında sadece telefon fiyatı kıyaslaması yapıyor
    sıralama secneklerinde antutu performansı fiyat kamera vs vs gibi ekstra sıralama yapabiliyor
    yada almayı düşündüğünüz telefon için arama yaptırım bulabiliyorsunuz beraberinde yönlendirdiği sitde kullanabileceğiniz kupon varsa onuda gösteriyor

ben Mİ5 in fiyatını ilk burda gördüm (420 USD)
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavymetalboy2

Hindistan'da satışı başladı mı acaba?

Hindistan'da muhtemelen daha satışa çıkmadı. Hindistan için snapdragon 808'li versiyon çıkacakmış
  • 32 gb lik Bu telefonu yeni aldım rom attırcam arkadaşa ondan sonra kullnamaya başlarım izlenimlerimi o zaman anlatayım

• Bootloader kilidi açma ve twrp yükleme işlemleri yabancı kaynakların söylediğine gore sorunluymus. Ondan dolayı benim cihaz elime ulaşmadan konuya anlatım eklenmeyecek.

• Otg kablosuyla sadece usb ile bağlanan vınnı kullanabiliyor muyuz?

• 32 gb lik versiyonu gelince bende izlenimlerimi paylaşacam.insallah(elime ulaşırsa )

• quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

quote:

Orijinalden alıntı: TA7AI

Gümrüge takılmadan yollayan satıcılardan alıyoruz

Nasıl beceriyorlar böyle bir işi? Suç değil mi bu?

Birde lütfen satıcıları paylaşır mısınız?

imei kayıt sistemi başka hangi ülkede var ? sırf bizi kaz gibi yolabilmek için fahiş vergiler ekleniyor telefonlara ve bizim aldığımız 2000-3000tl lik telefonun vergisi ne kadar bilginiz varmı ? tahminimce yoktur. şimdide pasaport kaydı harcına tekrar zam getirdiler.önce 15tl idi sonra 115tl oldu şimdide 160tl oldu.suç olan hangisi acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanse -- 3 Ocak 2016; 13:18:30 >
  • Arkadaşlar çok fazla rom değiştirmek istemiyorum ancak yakında galiba Android 6.0 gelecek telefona. Bu yüzden stok rom yüklemek istiyorum ancak;

MiFlash uygulamasında"download for partition 'boot' is not allowed error" hatasını alıyorum ve bu hatayı alan başkaları da var internet aramasında gördüğüm kadarıyla.

Telefonu aldığımda içinde sMiui rom yüklüydü ancak romda Wifi ile ilgili sorun var. Romun yeni sürümünü indirip, ayarlardan update etmeye çalıştığımda da doğrulama hatası veriyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüklemek istediğiniz romun tam adını yazın yardımcı olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casti El

Arkadaşlar çok fazla rom değiştirmek istemiyorum ancak yakında galiba Android 6.0 gelecek telefona. Bu yüzden stok rom yüklemek istiyorum ancak;

MiFlash uygulamasında"download for partition 'boot' is not allowed error" hatasını alıyorum ve bu hatayı alan başkaları da var internet aramasında gördüğüm kadarıyla.

Telefonu aldığımda içinde sMiui rom yüklüydü ancak romda Wifi ile ilgili sorun var. Romun yeni sürümünü indirip, ayarlardan update etmeye çalıştığımda da doğrulama hatası veriyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Yakın zamanda android 6.0 beklentisine gitmeyin. Daha mi4c, mi4i, mi note pro gibi xiaominin ana cihazları android 6.0 güncellenmesini almadı. Hali hazırda mi4, mi3, mi note modelleri için uğraşıyorlar. Quallcomm işlemcili cihazlar için 4 aya yakındır uğraş veriyorlar. MTK işlemcide bu sure çok daha uzayacak. Kısacası bu cihaza 6 aydan assagi android 6.0 gelmez. Geldiği zaman gerekli bilgilendirmeleri bu konuda yapıyor olurum.

• @Archelot
    ROM olarak hangi romlar var pek bilmiyorum ancak stabil, Türkçe bir rom kullanmak istiyorum. Sürekli rom değiştirmek istemiyorum.
    Telefonda;http://akilli.be/forum/index.php?threads/redmi-note-3-bootloader-unlock-rom-root-recovery-imei-tamiri.1167/page-2#post-16628
    Bu mesajda bahsedilen rom yüklü. Wifi ile ilgili sorun basit bir sorunmuş, hallettim. Tüm uygulamalarımı da kurdum. Ancak bu romdan daha stabil, sık sık güncelleştirme gerekmeyen bir rom arıyorum. Bu rom ile devam et diyorsanız devam edeceğim. Zaten değiştirememiştim.

@Cenkay KESER
    Bilgi için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• boot kilidini bir turlu acamadik hata akilli.be yoneticisi seyit ve micro77 nick'li namik abi yardimci olmaya calisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mobilist

Yolladım.

hocam aldıgınız yerin linkini banada gönderirmisiniz
    sanırım bu kdar yorumdan sonra bende alıcam :)
  • Bootloader kilidi şu anda açılamıyor, boşuna uğraşmayın. Kilidin açılmasına yardımcı olan Mi Unlock sitesinde düzenleme yapıldı, Bootloader kilidi açma olayı RedMi Note 3 cihaz sahiplerine tek tek özel olacak anlaşılan. Çin tatili de olduğundan şu anda sadece kilidi açmak isteyenlerden forum doldurtularak talep alınıp, kullanıcılar ''kilidi açabilirsiniz'' diye sms onayı aldıktan sonra kilidi açabilecek(biliyorsunuz bootloader kilidi açabilmek için telefon numarası onaylı Mi hesabı gerekiyor). 18 gündür sms onayı bekleyenler varmış. Ayrıyetten Mi hesabı gold, platinium seviyesinde olanlara sms onayı çabuk ulaşıyormuş...

@Archelot da bu detayları biliyor sanırım, Bootloader kilidi ile ilgili Mi forum konularında gördüm kendisini...
  • Cihazın bootloaderı kilitli olduğundan MiFlash uygulaması ile stok fastboot rom yüklemesi yapamazsınız hocam(Miflash uygulaması bootloader kilidi olmayan yada bootloader kilidi açılmış cihazlarda kullanılabilir). Aldığınız hata Miflash uygulamasının kernel bölümüne yazma işlemi yapamamasından, dolayısıyla kernel yani boot bölümüne ulaşamamasından dolayı kaynaklanıyor. SPFlash Tool kullanarak yüklemeye çalıştığınız stok fastboot romunu kolayca yükleyebilirsiniz.
  • merhaba
    SP FLASH Tools ile romu yükledim ama telefon bir daha hiç açılmadı hiç bir tepki yok , ama SP FLASH Tools ile tekrar yüklemeyi denedim rom yükleniyor ama telefon açılmıyor hiç bir tepki yok yardımcı olabilirmisiniz ne yapmalıyım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

quote:

Orijinalden alıntı: TA7AI

Gümrüge takılmadan yollayan satıcılardan alıyoruz

Nasıl beceriyorlar böyle bir işi? Suç değil mi bu?

Birde lütfen satıcıları paylaşır mısınız?

imei kayıt sistemi başka hangi ülkede var ? sırf bizi kaz gibi yolabilmek için fahiş vergiler ekleniyor telefonlara ve bizim aldığımız 2000-3000tl lik telefonun vergisi ne kadar bilginiz varmı ? tahminimce yoktur. şimdide pasaport kaydı harcına tekrar zam getirdiler.önce 15tl idi sonra 115tl oldu şimdide 160tl oldu.suç olan hangisi acaba???

Cahil cahil post atmayın şuraya ya.Ben mi belirliyorum suç tanımını? Suç ile ilgili bir çok paradigma var.Marksist paradigmadan tut feminist paradigmaya kadar...Ben yorum mu yaptım? Bu ülkede kanunlar tarafından belirtilmiş net suçlar var.Herkes kafasına göre bir suç tanımı yaparsa, uyuşturucu tacirleri ''Bizim de fastfood dükkanlarından farkımız yok.'' diye açıklama getirir buna.

Suç olmasını eleştir,bende eleştiriyorum böyle saçma sapan bir uygulama zaten olamaz.Ama kanunları sanki ben koymuşum gibi buraya boş boş mesajlar atma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Therion -- 5 Ocak 2016; 0:12:16 >

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.