Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğim gibi ve ark ın da dediği gibi sürücüyü sil tlfunu çıkar tak yeniden yükle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TA7AI kullanıcısına yanıt
    http://m.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC2_02_4A-30W-Dual-USB-EU-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1020008.html

Aukey ve tronsmart dan birini alacağım o zaman

• Bootloader kilidini az önce açtım. Herhangi bir hata mesajı ile karşılaşmadım. SphinX romdan da memnundum aslında ama yarın haftalık sürümü kurmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casti El

Bootloader kilidini az önce açtım. Herhangi bir hata mesajı ile karşılaşmadım. SphinX romdan da memnundum aslında ama yarın haftalık sürümü kurmayı düşünüyorum.

haftalık sürümün sphnx ile farklarını avantajlarını, dezavantajlarını detaylı şekilde yazabilir misiniz. Ona göre ben de kilidi kaldırmak için uğraşacağım.
  • Loxar son romu 7.1.8.0 kurdum sms uygulaması açılmıyor hata veriyor dili ingilizce yapınca düzeliyor ançak türkçe yapınca yine hata veriyor. Tekrar SphinX 2b ye döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaskiney -- 21 Şubat 2016; 2:40:03 >
  • hed-pe kullanıcısına yanıt
    SphinX 2b gayet güzel ançak arama uygulamasında T9 ile rehberdeki türkçe karakterli isimleri bulmuyor.
  • Quick Charge 2.0 Qualcomm teknolojisi, bu teknolojiyi destekleyen bir adaptörle telefonu şarj edersen hızlı şarj özelliği devreye girmez. Ben Mi4 adaptörü ile şarj ediyordum başlarda çok daha yavan kendi adaptörüne göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hed-pe

quote:

Orijinalden alıntı: Casti El

Bootloader kilidini az önce açtım. Herhangi bir hata mesajı ile karşılaşmadım. SphinX romdan da memnundum aslında ama yarın haftalık sürümü kurmayı düşünüyorum.

haftalık sürümün sphnx ile farklarını avantajlarını, dezavantajlarını detaylı şekilde yazabilir misiniz. Ona göre ben de kilidi kaldırmak için uğraşacağım.

Hocam onu bende merak ediyorum. Bugün yüklersem yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.xiaomitr.com bu siteden daha önce alışveriş yapan var mı ? Güvenilir bir site mi ? Orjnal ürün mü gönderiyorlar ?
    Xiaomi Powerbank, Piston kulaklıklar, Xiaomi kameralar ve Mi Pad tablet var satışta.

• Telefonu 3 haftadır kullanıyorum. Beni tatmin etmeyen tek özelliği yavaş çekim. Sadece 4 kat yavaşlatıyor ve bu yeterli değil. Bunu 6 veya 8 kat yapmamızın hiç bir imkanı yok mu? Yok gibi çünkü 120 fps çekiyor ve bu kayıt 4 kat yavaşlatıldığında 30 fps e düşüyor 2 kat daha yavaşlatılsa 15 fps olur ki bu yeterli olmaz ama 6 kat yavaşlatılsa 20 fps olur o da yeter gibime geliyor 6 kat yapamaz mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

quote:

Orijinalden alıntı: Obreus

Ayarlar sayfasında bu şekilde
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Hafta sonuna ertelemişler güncellemeyi.
    http://xiaomi.eu/community/threads/6-2-18.30143/

Cenkay hocam. 6.2.18 çıkmış ama güncelleme kısmından güncellenmiyor. Size geldimi acaba güncelleme?

• arkadaşlar bootloader açtım ve haftalık güncelleme alan romu yükledim ancak hala galeriye geçişte kamera hata veriyor. çözümü hala mı yok?

• TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    Türkçe dildeki çeviriden dolayı bu sorun var. 2-3 hafta içinde düzeleceğini umuyorum çeviri ekibi ile görüşme halindeyim. Ciddi bir emek harcıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Obreus kullanıcısına yanıt
    Ben kendim indirip twrp üstünden yükledim. Xiaomi.euda neden ota ütünden henüz verilmedi diye sorduğumda güncelleme çıkıyor, 3-4 gün sonra ota üstünden dağıtıyoruz dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Türkçe dildeki çeviriden dolayı bu sorun var. 2-3 hafta içinde düzeleceğini umuyorum çeviri ekibi ile görüşme halindeyim. Ciddi bir emek harcıyorlar.

inşallah hocam beklemedeyiz :)
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Sadece güncelleme yapma şansımız varmı recovery mod ile?

• Obreus kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda haftalık linkten indirip direk twrpden flashlayin yada güncelliğini uygulamasından dosyayı sec diyip guncelleyin. Verilerinin silinmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka deri kilif kullanan veya önerisi olan var mi arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinaski12 -- 21 Şubat 2016; 17:54:02 >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.