Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatih.nacak

banada geldi o msj ve ben actim

Yüklediniz mi linktekini tam olarak ne işe yarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi yok mu yardım edecek birisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umacar

shpinx v2b romdan loxar a gecmek istiyorum bu işlem sırasında uygulamalarımı korumamın yolu var mı?

Flaşlarken sadece boot ve system tikleri işaretli olsun böylelikle rom dışındaki tüm ayar, uygulama ve diğer fotoğrafların olduğu gibi korunur. Telefon rom u attıktan sonra 5 6 dk kullanıcı uygulamalarını yüklemek için bekleyecektir. Telaş yapma. Açılmasını bekle. Ben böyle yaptım hiç sorunsuz devam ettim yeni rom da. Risk almak istemiyorum diyorsan arkadaşın dediği gibi yedek alıp geri yükleyebilirsin.

• Merhaba

bende cihazı alarak aranıza katıldım hangi rom u tavsiye edersiniz tecrübelerinizden yararlanmak isterim selamlar

• SP flash toolla redmi note 3 china romunu yüklemeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum: S_SECURITY_SECURE_USB_DL_IMAGE_HASH_FAIL. Kafayı yiycem lütfen biri yardım etsin
  • muhammedkilic55 M kullanıcısına yanıt
    Usb hata modunu aktif ederek dene emin değilim ama
    Bunun içinde ayarlarda cihaz hakkındada miui sürüm e bir kaç kez dokun geliştirici modu açılır ordan yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmer23s -- 14 Şubat 2016; 1:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

bu sürümde vakıfbank uygulaması calışıyor mu

• Kardeş telefon açılsaydı rom yüklemezdim zaten. Build.prop düzenledim tel açılmıyor. Stock rom yükleyim düzelir dedim sp flash tool denen illet program saçma sapn hatalar veriyor acaba sphinX 2b romunu yükleseme yüklenir mi?
  • telefonun ekranında jelatini çıkarsam çizilme olurmu sizce arkadaşlar gorilla glass 4 varmış galiba
  • Windows un hangi sürümünü kullanıyorsan o sürüm için sürücü imza kontrolünü devre dışı bırakman gerekiyor googledan bulabilirsin daha sonra sphinx romunu indir içinde 2 driver var onları kurun antivirüs varsa kapatın ilk sayfada anlattığı gibi romu yükleyin

• Sorun windowstan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama Sphinx romunu yükleyebildim. Cayır cayır da çalışıyor. Cihazın içinde gelen romdan daha türkçe ve daha kullanışlı. Tek eksiği mi market olmaması onu da internetten temin ettim. Rahatça uyuyabilrim artık, lanet olası açılmama sorununu hallettim hepinize çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: elitemre

quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

bu sürümde vakıfbank uygulaması calışıyor mu

Xiomi için çalışma yapmaları lazım mış hiçbirinde açılmıyor
    Lütfen arkadaşlar sizde vakıfbanka mail atarmısınız

• Arkadaşlar kısa bir süre içinde elime ulaşacak RN3 var.(3gb 32gb). Fakat bu Çin menşeili telflara yabancıyım. Elime geçtiğinde ilk yapmam gereken işleri Öncelik sıralaması yapabilir misiniz.
    1.imei değiştir
    2. Bootloader açtır
    3.root yap (vs) gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saslan34 -- 14 Şubat 2016; 9:56:50 >
  • hic bisey yapmadan boot kilidini acma yontemlerini dene

• Ben boot kilidini açtım sonunda. Hep yüzde 50 de takılıyordu, eski imei yükledim yine olmadı.En son orijinal romu yükledim oldu. Bu arada Cenkay neden cezalı?

• bana bootloader kilidi açılabilir diye msj geldi unlock toolsu indirdim hesabımla giriş yaptım ama telefonu fastbootda bağlayınca telefonu tanıyamadım gibi bi hata veriyor bu arada telefonda loxar 7.1.6 romu yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLastis -- 14 Şubat 2016; 11:56:29 >
  • le_tatative kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Redmi Note 3 Pro imei tamiri yapılabilir. Düşünürseniz bana PM (özel mesajla) ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLastis

bana bootloader kilidi açılabilir diye msj geldi unlock toolsu indirdim hesabımla giriş yaptım ama telefonu fastbootda bağlayınca telefonu tanıyamadım gibi bi hata veriyor bu arada telefonda loxar 7.1.6 romu yüklü

Bana henüz mesaj gelmedi ancak takip ettiğim kadarıyla ilk gelen haliyle ROM ,IMEI vs ile yapmakta fayda var. Birde ROM değiştirme işleminde win7 daha başarılı ben win8 ve win10 da yapamamistim. iki dizüstünde yapamadigim işlemi eski emektar masaüstü bilgisayarimda ilk denememde olmustu.

• Arkadaşlar bi kaç sorunum var yardim ederseniz sevinirm.
    1- Telefonu usb ile pcye bagladiğimda şarj oluyor ama pc telefonu gormuyor bu yüzden dosya aktarımı yapamıyorum. Aygıt yoneticisinden baktigimda Redmi ve ADB Interface driverları yüklü degil. Bu driverlari nerden bulabilirim kendi otomatik yüklemiyor cd takin diyor.(windows XP). Ayrıca USB hata ayiklama modu işe yaramadı. Yani benim Driverları bulmam lazım.
    2- Telefonumda "google" tarayıcı yüklü. Bişey arayıp linke tıkladığımda telefon bunu kendinde yüklü olan safariden açıyor. varsayılan uyg. ayarlarında internet için sadece safariyi gösteriyor google'ı görmüyor bunu nasıl düzeltirim?
    3- Telefon pcden usb ile çok yavaş şarj oluyor bu normal mi?
    4- Şarj aletinin çeviricisini ne diye aramam gerekiyor? amerikan tarzı çevirici mi?

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba. OnePlus One kullanıyorum ve bu telefon da ilgimi çekti. OPO'dan geçmeye değer mi sizce? Kronik sorunları vs. var mıdır? Düşüncelerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.