Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Sarj problemi had safhada. Bir de virus bulasmis sanirim kendi kendine tarayiciyi falan aciyor kapamasi ayri bi dert. Gun gectikce kullanilamayacak hale dogru gidiyor bakalim nolacak

Cihazın içinde gelen stok dediğimiz rom aslında stok falan değil ordaki satıcı firmalar reklam dolu uygulamalar yüklüyor, yoksa bir sorun yok o konuda. Siz romu değiştirin stabil kullanmak isterseniz konuda temizlenmiş hali var yada geliştirici sürümü kurabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Sarj problemi had safhada. Bir de virus bulasmis sanirim kendi kendine tarayiciyi falan aciyor kapamasi ayri bi dert. Gun gectikce kullanilamayacak hale dogru gidiyor bakalim nolacak

O romdan şarja bile takmadan kurtuldum ben. Miui7 geliştirici veya Miui6 stabil sürümler paylaşıldı.

Telefonda gelen roma gereksiz reklam yerleştirilmiş asıl romlarda öyle bir şey yok.
  • arkadaşlar benim telde 2 sorun var çevir sesini alamıyorum ve karşı taraftan gelen ses nerdeyse yok denilecek kadar az ve cızırtılı bilgisi olan varmı bu durumla alakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: camouflage-dm

arkadaşlar benim telde 2 sorun var çevir sesini alamıyorum ve karşı taraftan gelen ses nerdeyse yok denilecek kadar az ve cızırtılı bilgisi olan varmı bu durumla alakalı

Donanım hatası görünüyor hocam. Bu konuda bir tane şikayet görmedim ben. Geçmiş olsun.

• Geçen 2G ile ve bugün 3g ile batarya değerlerim : 

Telefon açık kalma süresi 10 saat 14 dk 
    Ekran süresi 5 saat 21 dk 
    3 saat 21 dk Wifi. 
    1 saat 2g internet 
    1 saat te internetsiz wifisiz. (40 dk video izledim ve bir kaç apk deniyordum. (2g modunda) )

Telefon açık kalma süresi 16 saat 11 dk 
    Ekran süresi 4 saat 2 dk 
    1 saat Wifi
    3 saat Full 3g internet 
    İnternetsiz kalmadı hiç. Ve telefonu 2g moduna almadım.

Not:Bu süreler boyunca DH Forum, WhatsApp, Swarm, Twitter ve haber portalları aktif olarak kullanılmıştır. Ek olarak her iki senaryoda 500 mb lik dosya indirilmistir.
    Miui v7 5.10.8 romu.
    Değerler batarya %5 olunca analiz edilmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.5 saat falan olanlar vardı. Bu değerler iyi bence. Detaylı test için de teşekkürler.
  • Redmi note 2 32 gb versiyonunu kullanıyorum. Aşağıda bazı deneyimlerimi paylaşmak istedim.

-smuiu 5.9.30 hermes rom'unu kullanıyorum.

- Şarj süresi baya başarılı 5 saate yakın ekran süresi alabiliyorum.
    - Gapps yükledim ama bence bazı uygulamalar çok stabil çalışmıyor. ( twitterda sağdaki hızlı kaydırma butonu gibi)
    - Cihaz 3 G ( h+) da iken çok yavaş . dışarıdayken adeta nete giremiyorum. başlarda sıkıntı aveada sanıyordum ama cihaz romu ile alakalı imiş.
    - Kamerada fotoğraf çekerken zoom yapıp çeksem bile , zoom yapmamış gibi çekiyor. tamamen rom ile alakalı.
    - Tema sayfası için cihazı ingilizcede yapsan temalar zor iniyor. server çinde diye muhtemel.
    - Ama hermes 5.9.29' a göre çağrı ses kalitesi çok daha başarılı.

Kullanan arkadaşlara bilgi paylaşımı olsun. birde nasıl imei atacağım diye Pm yardımlarınızı bekliyorum.

birde elimde çinde kazıklandığım çakma redmi note var. birebir onada nasıl imei atabilirim ücretli yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

2.5 saat falan olanlar vardı. Bu değerler iyi bence. Detaylı test için de teşekkürler.

2 buçuk saat alan arkadaş ridianod Ona bir iki tavsiye de bulundum ve tavsiyelerimi uygulamış. Bugün bana PM den attığı mesaj :
    "1 gün 13 saattir açık telefon 2 saat 7 dakika ekran var ve şarjım %54 ^^ "

• Telefona güncelleme geldi yükleniyor şuan numarası 5.10.08 yada 5.08.10 du galiba.
  • gariptirki kullanıcısına yanıt
    Hocam pek iyi bir deneyim olmamis anlaşılan

Merak ediyordum smiui romunu, teşekkürler bilgilendirme için

• Yine her türlü benim değerleri geçiyosun ve benden daha çok uygulama kullanıyosun başkan :D neyse şu 2g olayı ile baya düzeldi. Benim için harika değerler şu an aldığım. %5 e düşünce bende haber veririm. Bu arada chrome mu kullanıyorsun tarayıcı olarak?

• Ekran için Nillkin'in temperli camını almıştım bugün gelmiş, ben bu işlerden pek anlamadığım için bir anlayana taktıracağım telef olmasın sonra Kutu içeriği standart sayılır ama almayı düşünüp merak eden arkadaşlar varsa diye ekliyorum:)

• Ridianod kullanıcısına yanıt
    Pek fark yok artık ya Bu arada ben işim biten her uygulamayı durmaya zorla diyerek kökten kapatıyorum. Bunun için tuş ayarlarindan Geri tuşunun Uzun Basma olayını geçerli uygulamayı kapat olarak ayarladım. Evet chrome. Kendi tarayıcısı da güzel ama chrome dan vazgeçemiyorum bir türlü

• O kamera olayı benim miui 7 romlu teldede aynı galeriden açıncada yakınlaştırdığında parmaklarını çekmemek gerekiyor yoksa yine uzaklaşıyor.@gariptirki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollon -- 14 Ekim 2015; 15:53:53 >
  • Sırf bataryası sıkıntılı dedikleri için almaktan vazgeçtim ama aklım hala bu telefonda kaldı.
  • Long Live Metal Music kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum 5$ a düşünce bende alacağım Kullanıp kalitesi hakkında(parmak izi, yağlanma) yorum yaparsan sevinirim

• pinti kirpi kullanıcısına yanıt
    Batarya hakkında 2 detaylı inceleme yaptım hocam. Az yukarıda yorum. Bi bakarsanız sizin için faydalı olur. Stabil sürüm de greenfy ve intelli 3g eklentileri ile üzerine belki bir yarım saat bir saat daha fazla alabiliriz ama daha ötesi imkansız..

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

2.5 saat falan olanlar vardı. Bu değerler iyi bence. Detaylı test için de teşekkürler.

2 buçuk saat alan arkadaş ridianod Ona bir iki tavsiye de bulundum ve tavsiyelerimi uygulamış. Bugün bana PM den attığı mesaj :

o tavsiyeleri bizde alsak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanMutlu

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

o tavsiyeleri bizde alsak :)

PM atıldı.

• Miui buluttaki fotolarımı internet üzerinden nasıl görebilirim? Adresi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.