Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon Çin'den geldi ve telefon gerçekten çok şık ve güzel şuan çok fazla bir şey diyemem tek karşılaştığım problem galerinin açılmaması.
  • xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok malesef güvenilir referanslı satıcıdan alın sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yaptıysam xposed kuramadım stabil eu 7.1.3 kurulu yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cetinov C kullanıcısına yanıt
    7.1den sonra kurulmuyor uyumsuz şimdilik bende kuramadım

• Arkadslar twrp ıle backup aldıgımızda neden yedegı telefon hafızasına alıyor?..ben gmd kullanırken yedeklerı hafıza kartına alıyordu...bu sekılde tel hafızası hemen doluyor...

• mamix74 M kullanıcısına yanıt
    Yedegi alirken yedegi nereye kaydedecegini ayarlamaniz lazim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar bu cihaz sorunsuz cyanogen rom var mı?
    Kvk store dan s6 edge s6 note 4 5 3 ile ön ve arka kameraları kiyasladim ben ikisini yanyana koydum arkadaş hangisinin iyi olduğunu söyledi hepsinden iyi dedi arkadaş ve ekranları redmiye gore çok kötü geldi sapsarı parlaklıkları daha düşük geldi .

• quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

quote:

Orijinalden alıntı: 3dboy

Daha 2 gün önce s4 ten geçtim redmi note 2'ye performans ve stabilite anlamında cihaz çok iyi s4 ten sonra müthiş hissettirdi. Cihazı ilk defa eline alan arkadaşım iphone veya htc gibi hissetiriyor dedi bencede kasa kalitesi geyet iyi.Kamera olarak s4 e göre çok hızlı odaklıyor ve beyaz ayarı yapıyor fotoğraf kalitesi olarak gayet yeterli s4 ten aşağı kalır yanı yok, tek beni üzen tarafı batarya oldu onunda yazılımsal olduğunu düşünüyorum zamanla düzelir umarım birde dış ses kalitesi çok iyi değil yüksek ses veriyor ama kalitesi biraz daha iyi olabilirdi, kulaklık sesi çok iyi.

Umarım merakınızı giderebilmişimdir.

Bende S4 den geçeceğim Redmi Note 2 yi daha ciddi düşünüyorum.. Bilgilendirme için de teşekkür ederim bir de aldığım telefonun orjinalliğini (Orjinal Xiaomi oldugunu) hızlı şekilde kontrol edebileceğim bir yol var mı? Xiaomi sitesindeki verifikasyon programının linki çalışmıyor (404 bulunamadı hatası veriyor) netten başka yerden buldugum verifikasyon appsini çalışıyor mu acaba diye denemek için s4 e yükledim sürüm eskidir yenisini xiaomi sitesinden indirin diye hata verdi. Seri numarasından filan garantili bir şekilde başka türlü bir sorgulama yapılabiliyor mu?

2 Telefonu da kullandım bence redmi note 2, s4 den geçilecek bir telefon değil 2 telefonun kamerası da ortalama aynı hızları da aynı + olarak s4 ün bataryası biraz daha iyi. Redmi note 3 falan desen neyse fakat redmi note 2 geçmeye değecek bir şey yok .

• Kuon kullanıcısına yanıt
    S4 ü baya bir süre kullandım bir sürü rom kurdum ona rağmen zamanla oluşan aşırı yavaşlamayı engelleyemedim batarya olarak ta kesinlikle daha kötü en iyi ihtimal 3:30 saat ekran süresi veriyor kamera yavaş bu iki telefon kıyaslanamaz bence.

• quote:

S4 ü baya bir süre kullandım bir sürü rom kurdum ona rağmen zamanla oluşan aşırı yavaşlamayı engelleyemedim batarya olarak ta kesinlikle daha kötü en iyi ihtimal 3:30 saat ekran süresi veriyor kamera yavaş bu iki telefon kıyaslanamaz bence.

Ben 1,5 ay kadar kullandım rom da kurdum (miui) fakat bir yavaşlık görmedim ön kamerayı tam hatırlamıyorum fakat ön kamera redmi 2 den 1 tık öndeydi kamera hızına bir diyemem bu benim için hiç önemli olmadı fakat uygulama hızı olarak evet az da olsa elbette redmi note 2 daha iyidir fakat kesinlikle bunlar s4 den note 2 ye geçilecek şeyler değil. Zaten iki telefonun özellikleri de neredeyse 1e1 aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

quote:

Ben 1,5 ay kadar kullandım rom da kurdum (miui) fakat bir yavaşlık görmedim ön kamerayı tam hatırlamıyorum fakat ön kamera redmi 2 den 1 tık öndeydi kamera hızına bir diyemem bu benim için hiç önemli olmadı fakat uygulama hızı olarak evet az da olsa elbette redmi note 2 daha iyidir fakat kesinlikle bunlar s4 den note 2 ye geçilecek şeyler değil. Zaten iki telefonun özellikleri de neredeyse 1e1 aynı.

S4 de yanlardan o parlak yerlerde soyulma problemi var batarya iyi değil ayrıca ekran redmi den daha ufak. Sırf bunlar bile bu telefona geçmek için bence iyi bir neden. Ben 14 ay S4 kullandım ve bugün sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 12 Şubat 2016; 21:34:37 >

• quote:

quote:

quote:

S4 de yanlardan o parlak yerlerde soyulma problemi var batarya iyi değil ayrıca ekran redmi den daha ufak. Sırf bunlar bile bu telefona geçmek için bence iyi bir neden. Ben 14 ay S4 kullandım ve bugün sattım.

Hocam soyulma olayı farklı bir olay oralara girersen redminin de ön kamera toz oluyor zamanla. Hatta 1 hafta içinde. O değil de beniyanlış anlamayın telefonu kötülemiyorum kullandığım en iyi telefonlardan biri oldu şarj dışında sıkıntı yaşamadım sadece iki telefon arasında geçiş gereksiz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 12 Şubat 2016; 21:44:55 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam soyulma olayı farklı bir olay oralara girersen redminin de ön kamera toz oluyor zamanla. Hatta 1 hafta içinde. O değil de beniyanlış anlamayın telefonu kötülemiyorum kullandığım en iyi telefonlardan biri oldu şarj dışında sıkıntı yaşamadım sadece iki telefon arasında geçiş gereksiz diye düşünüyorum.

Yok hocam yanlış anlaşılacak bir durum yok ortada. Ayrıca benim telefonum (S4) beyazdı. Ben renginden de memnun değildim. Soyulma dökülme de başlamıştı ve biraz daha büyük ekran (5.5) istiyordum. Ayrıca ekstradan bir SIM kartım daha var ama yedek telefonum yok. BU telefon çift hatlı. Bu da benim için iyi bir sebep daha.. Yani benim açımdan mantıklı. Üste çok az bi para koyarak bu telefonu alabiliyorum ve beklentilerimi karşılıyor yani ben kendi açımdan değeceğini düşünüyorum yoksa S4 de öyle çok kötü bir telefon değil ama bence bu telefon benim beklentilerim açısından s4 den 1 tık daha yukarda gibi geliyor bana yani ben geçmeye kendi açımdan değeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 12 Şubat 2016; 21:52:08 >

• Arkadaşlar çinden getirttiğim redmi note 2 için metal arka kapak kılıf satıyorum hiç kullanılmadı zaten telefonu sattıktan sonra bugün geldi ürün. Oldukça kaliteli.

Yanında 1 Adet ekran korucu jelatin var.

Adana içi elden diğer şehirlere havale sonra kargo.

fiyat 35 TL .

SS

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦
     Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 12 Şubat 2016; 22:20:12 >

• Ama sormuyor kı nereye kayıt etmek ıstedıgımı yada başka bir yolu mu var acaba...

• quote:

Orijinalden alıntı: mamix74

Ama sormuyor kı nereye kayıt etmek ıstedıgımı yada başka bir yolu mu var acaba...

Hocam girdim twrpeye kontrol ettim. Backupa girdikten sonra altta select storage var. Ordan sd cardi secmeniz gerekiyor.

• quote:

Merhaba arkadaslar bu cihaz sorunsuz cyanogen rom var mı?

Sorunsuza yakın gibi bu rom

http://www.needrom.com/download/cyanogenmod-3/
  • Ben Redmi Note 2 yi aldım cihaz Türkçe ve %99 orjinal bence (Mi Recovery menüsü var, açılışta Mi logosu var fastboot logosu var, cpu-z değerleri düzgün rom türkçe kamera çok iyi çekiyor) ama bunda Google Klavye dışında bir klavye yüklü değil. Sormak istediğim şey bu telefonla birlikte google klavye mi geliyor? Yani herkeste öyle mi? Özel bir miui klavye filan olması gerekmiyor muydu? Bu google klavye çok kötü marketten iyi bir klavye önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 13 Şubat 2016; 18:01:29 >
    Evet herkese google klavye geliyor. Marketten bildigim swype fena degil.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.