Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S4 ile karsilastirma yapilip performans olarak fark goremedim denmesine istinaden cok gerekli gormesem de belirtme yapmak istedim; S4'un teknolojisi ile bununkini nasil bir tuttunuz anlamadim. En basitinden S4'ün Antutu puani RN2'nin neredeyse yarisi kadar. S4 touchwiz yuzunden zaten hantal bir telefon. Surekli kilitlenme, takilma, uygulama acarken olusan delay... Bu telefonda hic boyle seylerle karsilasmadim. Telefon akici ve stabil. Ben bu telefonu "1 ay" hic resetlemeden kullandigimi bilirim. Pil olarak da RN2'den ustun degil bence. Ben RN2'yi tam 60 saat pilde kullanip 3.5 saat ekran suresi alabiliyorum. Eksikleri de yok mu elbette var. Ama gunun sonunda bu telefonun odaklandigi sey fiyat. Fiyatini hak ediyor mu? Bence misli mislini hak ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Arkadaşlar telefonu gün itibariyle kullanmaya başladık.
    1- watsaptan gelen aramalarda ses çalmıyor sadece cevapsız çağrı bildirimi geliyor.
    2- zil sesi seviyeleri az gibi, çantada iken duyulmuyor.
    3- teli pc ye bağladım ama pc de görünmüyor.

+
    4- Galeri uygulamasında çektiğim fotoğraflar görünmüyor. Ancak üstteki ayar kısmından sd kartı seçiyorum öyle görünüyor. Galeri den çıkıp tekrar girince yine aynı şeyi yapmadan fotoğraflarımı göremiyorum.

5- Dün epey araştırdım, imzasız sürücü yükleme v.s. yapın deniyor onları yaptım ve mi nin pc suite programını indirip kurdum ama halen program telefonu görmüyor.

6- Telefonla yüklü gelen (ccleaner, uc browser v.b.) yazılımları silmek istiyorum ama silinmiyor, silmenin bir yolu varmıdır?

7- Birde telefonda 7.0 ile başlayan stabil sürüm yüklü ama sitesinde (aşağıda link) 7.1 ile başlayan bir sürüm var. Dili ingilizce yapıp (bölge Çin seçili, başka seçilmiyor) güncellemeleri kontrol et diyorum, güncel diyor. Bu sitesindeki 7.1 le başlayan sürümü yüklemek lazım mı? Nasıl yüklerim?

http://en.miui.com/download-274.html

1. Sırada ki sorunu çözdüm, orasını burasını mıncıklarken her ne olduysa artık watsap arama sesi çalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 15 Şubat 2016; 9:34:44 >
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Sizin sorunların tümü bence romdan kaynaklı hocam twrp yükleyin ve son çıkan develper sürume geçin. Hiç sorununuz kalmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    1 Saattir forumları, konuyu, akıllı.be sitesini okuyorum. Kafam çorbaya döndü. 40 Yaşından sonra Bu işlerle uğraşmayan biri için anlamak ve uygulamak o kadar zor ki bilemessiniz.

Her konuda onu indir, bunu kur, şunu yükle demişler. Hepsini tek tek indirdim. Akşam evde deneyeceğim el yordamıyla. Şöyle adım adım basit bir anlatım bulamadım.
    hocam hiçbir zorluğu yok . twrp yükleme basit. onu yaptıktan sonra xiaomi.eu dan son çıkanı yükledin mi işlem bitiyo
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Peki bu durumda imei silinecek sanırım? Aynı imei yi tekrar tanıtabilirmiyim?
    İmei işlemi Çok basit zaten gitse de sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

Arkadaşlar Ota üzerinden 6.1.29 güncellemesi görünüyor. Kuran var mı?

ben yükledim sürekli android.process.acore hatası alıyorum.. bence denemeyin.. uygulamaların çoğuna giremiyorum şu an..
    çözümünü bilen varsa söylerse sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samarqand

quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

Arkadaşlar Ota üzerinden 6.1.29 güncellemesi görünüyor. Kuran var mı?

ben yükledim sürekli android.process.acore hatası alıyorum.. bence denemeyin.. uygulamaların çoğuna giremiyorum şu an..
    çözümünü bilen varsa söylerse sevinirim..

Geçmiş olsun...

• Samarqand S kullanıcısına yanıt
    Wipe cache/data yapsan duzelir. Muhtemelen.

• palsak P kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>ek ayarlar>pil performans>güç>pil profilleri bölümünden gece kullanmadığın zaman araliklarini çağrı ve masaj hariç bütün uygulamaları kapatması için ayarla 2g ye geçsin.maraton mesela. Sonra istediğin profile geçsin batarya için fayda sağlar.

• telefonun ahize hoparlörü patladı acaba redmi note 1 in hoparlörü bizim telefona uyarmı
  • sadcav kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda konuşulmuştu, bir arkadaş 7 tl'ye telefoncudan aldığını söylemişti.

Usb girişi ile ilgili sorun yaşayan oldu mu?
  • sadcav kullanıcısına yanıt
    Durduk yere mi oldu? Yoksa ahize sesine müdahalemi etmiştiniz?

(Yardımcı olacağımdan değil, meraktan soruyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Durduk yere mi oldu? Yoksa ahize sesine müdahalemi etmiştiniz?

(Yardımcı olacağımdan değil, meraktan soruyorum)

Müdale edilmeden ses gitti.

• arkadaşlar redmi note 2 için deri kılıf olan varsa pm lütfen??????
  • arkadaşlar gearbestten aldığım ürün dediklerine göre yolda kaybolmuş ve utanmadan bana isterseniz gearbest hesabınıza 60 dolar isterseniz paypala 30 dolar istersenize 110 dolar ödeyin ürünün yenisini gönderelim diyorlar. ben aynı zamanda paypaldan dispude de açtım ama bunların pişkinliğine aklım ermedi böyle 60 dolar ile 30 dolar ile yırtabilme ihtimalleri varmıdır?

yolladıkları mesajda bu:
    Dear Fatih,\

Because of holiday of The Spring Festival,i reply you late,i wish to get your forgiveness.

We apologize with this delay and sincerely regret you have not received your order.

Unfortunately it appears that your order has been lost on the way.

After reviewing your order,we found out you haven't purchased any insurance during the check-out.

As a proof of goodwill,we will still do our best to help you.

Therefore here are the best solutions we can offer you:

1)Partial refund to your Gearbest wallet for your future purchase.

We can refund $60 back to your wallet.

2) Partial refund to your credit card or Paypal.

In that case we can refund $30 back to you.

3) Reship the order.

We can reship the order. For this,you need to pay extra money $115,so that we can arrange the shipment.

Please kindly let us know your decision.

Once again we apologize for any inconvenience caused. We appreciate your understanding.
  • wurdon2 W kullanıcısına yanıt
    Ah hocam 100kusur dolar verdiniz, 2 dolar takip kodu icin veremedinizmi?
    Ayikla pirincin tasini olmus resmen.
    Gecmis olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takip no zaten var hocam ama en son 2015 aralık 17 sinde Dubai de gözüküyor onun haricinde bir bilgi girilmemiştir

• wurdon2 W kullanıcısına yanıt
    Gerçi paypal konusunda çokta bilgili sayılmam yanlış bir bilgide vermek istemem ancak paypal da dava açtıysan paranı tıkır tıkır alırsın diye düşünüyorum. Taip kodundan ürünün sana ulaşamadığını kanıtlarsın her türlü. Satıcının saçma sapan tekliflerini kabul etme muhattap da olma bence.

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.