Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter_06

Bende mat ve temperli ekran koruyucu aldım. Mat olunca kullanım çok daha keyifli oluyor(parmağın kolay kayması açısından)

http://www.aliexpress.com/item/Tempered-Glass-Film-for-xiaomi-hongmi-redmi-note-2-Arc-Edge-2-5D-0-33mm-High/32438885113.html

hocam söyledikleriniz çok güzel ama bu mat ekran koruyucuları ekranın içinde sanki su varmış gibi gökkuşağı renklerine bölüyor

• Beyler biraz önce bende yurtdışından sipariş vermiş bulunuyorum. Allah herkese güzel güzel eskitmeyi nasip eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torquehp -- 20 Ekim 2015; 23:13:19 >
  • torquehp kullanıcısına yanıt
    Satıcıyi ifşa etmeyin derim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Hangisin kastettiniz? Kötü bir amaç ile yazmadım bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torquehp -- 20 Ekim 2015; 22:07:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Video izlerken ekran kararmasin ve kilit devreye girmesin diye ne yapmaliyim?

Kararıyor mu ki ? Zaten kendi algılayıp otomatik olarak uyanık kalıyor olması gerek bende öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Long Live Metal Music

quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Video izlerken ekran kararmasin ve kilit devreye girmesin diye ne yapmaliyim?

Kararıyor mu ki ? Zaten kendi algılayıp otomatik olarak uyanık kalıyor olması gerek bende öyle.

Bende uyku modu suresi 1 dk ya ayarli ve video izlerkende 1 dk dolunca kapaniyor ekran.

• teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    Ben 2. Linktekini siparis verdim yaklasik 25 gun once. Urun elime gecerse resim ve yorumlarimi paylasirim.

• CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    Nillkin olan güzel duruyor. Daha önceki telefonumda da kullanmıştım Nillkin. Kaliteli ve güzel bir duruşu vardı.

Youtube olsun, mx player olsun onlarda video izlerken ekran kararmaması lazım. Tarayıcıda izlerken tarayıcının eksikliğinden ekran kararıyordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • veziroglu kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam tarayicida yafa facebook uygulamasinda fln video izlerken kapaniyor ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Hangisin kastettiniz? Kötü bir amaç ile yazmadım bunları.

Yahu 50 kere dediler ve şimdi bende diyorum neyini anlamıyor sunuz? Satıcıyı ifşa etmeyin cümlesinden nasıl bir anlam çıkardığını merak ediyorum gerçekten. Neyse en açık şekilde yazıyorum bir daha hiç bir şekilde cevap yazmayacağım sana. Satıcı dediğimiz:Senin ürünü aldığın kişi
    İfşa etmemek: açığa çıkarmak, açıkça belirtmemek

Yurt dışından telefon getirmek illegal bir suçtur. Bu saptanirsa gümrük vergisini geçtim daha ağır adlı cezalar alabilirsiniz. Burda alalen satıcı belirtiyorsun, ismini söylüyorsun. Bunlar hepsi birer kanıt. En basitinden bir vestel çalışanı bu yazdıklarını görse vay haline. Sende yanarsın, Bizim güvenle telefon aldığımız satıcıyıda yakarsın. Bunların önüne geçmek için Aliexpress ten veya xx satıcıdan veya yurtdışı bir siteden aldım demeniz kafi. Soran olursa eğer PM den yanitlarsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• veziroglu kullanıcısına yanıt
    yok benim toz değildi. ben cihazı sipariş ederken kontrol edip test edip öyle yollayın demiştim baştan. kutuları açarken video falan çekerim. garantiye alırım kendimi baştan. benim konu deri kılıf ile ilgiliydi kenarlarında yırtıklar vardı bir süre sonra açılmaya müsaitti. yüzde30unu geri iade aldım. meblag az bişeydi zaten. size en az 30 dolar iade etmesi lazım bence.
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    birader bunları odunla döveceksin laftan anlamıyorlar. haa ağır konuşsan sen kötü oluyorsun. ben bişey dememe kararı aldım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik71

Kılıf için Aliexpressten birkaç model gördüm sizler için hangi model daha iyi olur?

1. Model Kapaklı olan

http://www.aliexpress.com/item/Original-NILLKIN-Sparkle-Luxury-Flip-Leather-with-Smart-View-Window-Back-Cover-Phone-Case-for-Xiaomi/32472650657.html?spm=2114.01020208.3.34.Bh2IyS&ws_ab_test=searchweb201556_2_71_72_73_74_75,searchweb201527_4,searchweb201560_9

2. Model Arka Silikon olan

http://www.aliexpress.com/item/Original-Nillkin-ultra-thin-plastic-case-for-Xiaomi-Redmi-NOTE-2-Hongmi-Note2-Hard-matte-slim/32467257079.html?spm=2114.01020208.3.11.Bh2IyS&ws_ab_test=searchweb201556_2_71_72_73_74_75,searchweb201527_4,searchweb201560_9

Ayrıca isteyen olursa 5200 Mah ve 10400 Mah Powerbanklerden de hemen satabilirim :D
    Birde yeni çıkan Xiaomi Bluetooth Kulaklık isteyen olur mu ona göre az da olsa getirtebilirim

Gündüz yazdıklarım için belirtmiştim bunları. Ne dersiniz hangi model daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

birader bunları odunla döveceksin laftan anlamıyorlar. haa ağır konuşsan sen kötü oluyorsun. ben bişey dememe kararı aldım artık.

Aynı kararı şuan bende aldım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: YenerA

Şu daha şık gibi arka kapak yerine kullanılıyormuş

http://tr.aliexpress.com/item/New-Phone-Cases-Xiaomi-Redmi-Note-2-Case-Luxury-Aluminum-Frame-Tempered-Glass-Back-Battery-Cover/32456890065.html?ws_ab_test=searchweb201556_6_71_72_73_74_75%2Csearchweb201527_1%2Csearchweb201560_9

kesinlikle tavsiye etmiyorum çok iz ve yağlanma yapıyor

• teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    Hocam zevkler farklıdır. Her ikisi içinde fiyat alırsınız. İsteyen olursa alırız. Misal ben kapaklı kullanmam şahsen. Ama diğer arkadaş kapaklı sever. O yüzden sizin arkadaş Çine gidip tam fiyatları alsın. O zaman almak isteynlerde ankette tam belli olur. WhatsApp gurubu kurar orda istişare ederiz artık.

• quote:

quote:

Kılıf için Aliexpressten birkaç model gördüm sizler için hangi model daha iyi olur?

1. Model Kapaklı olan

http://www.aliexpress.com/item/Original-NILLKIN-Sparkle-Luxury-Flip-Leather-with-Smart-View-Window-Back-Cover-Phone-Case-for-Xiaomi/32472650657.html?spm=2114.01020208.3.34.Bh2IyS&ws_ab_test=searchweb201556_2_71_72_73_74_75,searchweb201527_4,searchweb201560_9

2. Model Arka Silikon olan

http://www.aliexpress.com/item/Original-Nillkin-ultra-thin-plastic-case-for-Xiaomi-Redmi-NOTE-2-Hongmi-Note2-Hard-matte-slim/32467257079.html?spm=2114.01020208.3.11.Bh2IyS&ws_ab_test=searchweb201556_2_71_72_73_74_75,searchweb201527_4,searchweb201560_9

Ayrıca isteyen olursa 5200 Mah ve 10400 Mah Powerbanklerden de hemen satabilirim :D
    Birde yeni çıkan Xiaomi Bluetooth Kulaklık isteyen olur mu ona göre az da olsa getirtebilirim

Gündüz yazdıklarım için belirtmiştim bunları. Ne dersiniz hangi model daha iyi olur

ben ilk kılıfı biliyorum aynısından sony ve samsung için almıştım güzel kapak ancak bunları telefona taktıgımızda çok kaba oluyor ve ceba sığmıyor. benim kombinasyonum şu şekilde.

http://www.aliexpress.com/item/2015-Hot-New-Luxury-Battery-Back-Cover-Case-For-Xiaomi-hongmi-red-rice-redmi-note-2/32471105867.html

bu kılıfı alıyorum kırılmaz ekran koruyucu ile birlikte takıyorum süper oluyor hem kalınlaşmıyor hemde şık oluyor.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bende bunlar hariç birkaç ürün daha soruyorum. Kesin fiyatlar belli olsun haberleşiriz yine
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.