Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alan arkadaş yazdı bak gayet memnunmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 20 Ekim 2015; 0:13:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik71

Eğer herkes isterse toplu şekilde uygun fiyata getirtebilirim

5$ a direk alır burdaki herkes. Nilkinlerin kalitesini konuşmaya gerek yok zaten. İsterseniz anket de yapalım. Sizin için en az kaç kişi alması lazım ?

Vovovo neler dönmüş biz yokkene :D nillkin kesin alırım bende. Listeye yaz bro beni de ama önceden kullanmış birinden onay almak lazım. Usorguncu kullanmıştı sanki :D

nilkin redmi note1 de kullandım kullanıyorum ilki telefon takla attı ekran baktım tuz buz olmuş ama parçalanmamış dedim ekran gitti. neyseki kırılmaz ekran koruyucu parçalanmış olan. markası nilkindi ekran da çizik yok hemen aynı satıcıdan bi tane daha aldım takılı şu an yağlanma falan çok az. gayet güzel. yalnız ben 6 7 dolara almıştım galiba indirim yapmıyolar kolay kolay nilkinler tutuluyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0x1

Flyme OS 4.5 BETA 3

https://drive.google.com/file/d/0B2-EYHvM4vOYakZ0c1haT1NPUk0/edit?pli=1

EDİT: Şuan indiriyorum. deneyip yazarım.

denediniz mi ?
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Yakında Çine gidecek birisi var ve kendisi de Çindeki Türklerden. Yani piyasada ne ne kadardan gidiyor bilir. Net rakamı sormadan veremiyorum ama 20-25 tane olsa dediğiniz fiyattan satabilirim çünkü bende de Redmi Note 2 olacak birkaç güne kadar ve aksesuarlarını almam gerekecek.
    Edit: Sayı ne kadar çoğalırsa fiyat da düşer ama getirecek kişiye sıkıntı olmayacak adette olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokolik71 -- 20 Ekim 2015; 1:15:38 >
  • Her ne kadar drop testlerinde gorilla Glass I aratmasa da ekran için şart aga o zaman . Umarım istediğimiz fiyattan kapabiliriz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 20 Ekim 2015; 6:28:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar BobclockD3 isimli widget'ı kullanıyorum saat olarak,ama kilit ekrana bir türlü atamadım bunun bir yolu var mı?

• fly me os u denedim

mi boot logosunda taklılıp kalıyor.. cihaz sürekli reboot oluyor

twrp ile install ettim
  • Şu nilkin cam koruyucuya ben de katılmak isterim var mı bir gelişme toplu alım yapılacak mı?
  • heretix999 H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben getirtebilirim ama kaç kişi alacak kesinleştirmek lazım çünkü getirecek kişi tek ve sayının aşırı derecede olmaması lazım. Sizden ricam anket gibi birşey yapabilir misiniz benim derslerden fazla vaktim kalmıyor da. Ayrıca gene soracağım da nillkin marka kılıf da getirebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Sakin ol Şampiyon :) Benim anna ile hiç bir ilişkin yok sadece acelen yok ise fazla para verme diye yardimci oluyorum.

Uzun uzun mesaj yazdım birde sana

Anna dan hiç alışverişim olmadi bu arada

Yurtdışından alışveriş yapmayı bilmiyorsan ki bilmiyorsun Ae bin seni korudugunu bilmen gerekir

Söz konusu satıcı ile ilgili tartışmaya girmeden şunu söylemek istiyorum AE her zaman satıcı öncelikli bir koruma yapıyor. Ben çok gördüm haksız yere haklı gösterdiği satıcıları. Özellikle ticaret hacmin azsa, mesela siteden ilk alışverişinse çok sağlam bir kanıtın olmadan asla garanti edemezsin.

• Arkadaşın bahsettiği gibi dolandırıcı ise Ae neden korusun ?

Arkadaş herkesi dolandirdigindan bahsetmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 20 Ekim 2015; 10:51:32 >
  • teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    hocam ae de arattım fakat hangisi hangisidir pek anlamadım, şu kırılmayı önleyen temper cam galiba bahsettiğimiz, bir de kılıf nasıl sadece arka kapak gibi olan mı yoksa hani cüzdan gibi ön tarafı da kapatanlardan mı( benim tercihim) cam koruma ve kılıflarla ilgili link varsa paylaşır mısınız?
  • Çok para vermeyim diyorsanız aşağıdaki cam ekranda gayet uygun fiyata satılıyor. Ben aldım memnunum. Parmak izi biraz var ama çok takmıyorum.

http://www.aliexpress.com/item/Premium-Tempered-Glass-Clear-Film-Protector-0-3mm-9H-2-5D-for-XIAOMI-REDMI-NOTE-2/32446946991.html

• quote:

Hocam ben getirtebilirim ama kaç kişi alacak kesinleştirmek lazım çünkü getirecek kişi tek ve sayının aşırı derecede olmaması lazım. Sizden ricam anket gibi birşey yapabilir misiniz benim derslerden fazla vaktim kalmıyor da. Ayrıca gene soracağım da nillkin marka kılıf da getirebilirim

Arkadaşlar Kaliteli Kırılmaz Cam alacaklar olan aşağıdaki anketi doldursun. Yeterli talep olursa (+20) teknokolik arkadaşı Çin den getirecek uygun fiyata. Piyasa fiyatı 8$ normalde. Bize 5$ altı bir fiyata getirmesini bekliyoruz.

Anket linki :https://www.onlineanketler.com/s/c60bd9c

Nick ve telefon numaranızı yazmanız rica olunur.. Seçmeli olarak nilkin kılıf seçeneği de koydum. Talep olursa onuda getirebilirmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 20 Ekim 2015; 11:33:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Arkadaşlar Kaliteli Kırılmaz Cam alacaklar olan aşağıdaki anketi doldursun. Yeterli talep olursa (+20) teknokolik arkadaşı Çin den getirecek uygun fiyata. Piyasa fiyatı 8$ normalde. Bize 5$ altı bir fiyata getirmesini bekliyoruz.

Anket linki :https://www.onlineanketler.com/s/c60bd9c

Nick ve telefon numaranızı yazmanız rica olunur.. Seçmeli olarak nilkin kılıf seçeneği de koydum. Talep olursa onuda getirebilirmis

Kılıf iyi olurdu ama önce modelin şeklini karar kılmak lazım. Seçeneklerimiz var mı yoksa firma tek mi üretmiş?

• Ben yeterince kılıf aldım zaten bakalım @teknokolik71 ne diyor buna ?

• usorguncu kullanıcısına yanıt
    Denedim . cihaz bootloop oluyor . kernelde düzenleme yaptım yine işin içinden çıkamadım. geliştiriciyi beklemek gerek
  • heretix999 H kullanıcısına yanıt
    Nillkin de gördüğüm kadarıyla arka silikon kapak var

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Hocam net birşey demeyim ama 5$ altına biraz zor gibi görünüyor

•  Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

Telefonu kesinlikle 2g de kullanın lazım olmadıkça. Ekran parlaklığı %45 civarı sabit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diego26 -- 20 Ekim 2015; 12:18:36 >

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.