Şimdi Ara

Xiaomi Redmi K30 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
8.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birisi benim hocam.düsünursen buradan iletisime gecebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih_izmir

Arkadaşlar K30 5G modelini İstanbul'da satan 2 kişi var fakat band 20 yok yani aslında bana göre çok takılmamak gerek cunku 1800 mhz frekansta gayet problemsiz calisiyor telefon...İslemcisi 7nm bence amiral gemisi katili diyebiliriz...Benimde aklımda bu telefonu almak var ..Olumlu/olumsuz ve endişelenecegimiz konular varsa paylaşimlarda bulunalim.İzmirden sevgiler...
    Orta segmentteki bir cihaz amiral gemisi katili olamaz hocam. K30 Antutu v8'de 300k puan alıyor, amiral gemileri 450k.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi POCO X2 tanıtılmış gsmarenada detaylar birebir aynı. haliyle bandlar da aynı görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syesil

Xiaomi POCO X2 tanıtılmış gsmarenada detaylar birebir aynı. haliyle bandlar da aynı görünüyor.
    Nfc yok

• semih_izmir kullanıcısına yanıt
    Telefonunda nfc olupta anlamı bilmeyen o kadar adam var ki Çokta önemli bir detay değil bence. Fakat K30 la aynı olmasını değiştirmiyor tabi.
  • quote:

Nfc yok

Alıntıları Göster
    Ben şu an k30 kullanıyorum.
    nfc mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

nfc mevcut

Alıntıları Göster
    Poco x2'de yok ..Redmi k30 ile birebir aynı ama nfc yok poco x2'de onu demiştim bir üst mesajimda .Redmi k30'da var nfc...Bu arada nfc benim icin cok cok önemli baskalari icin belki elzem degildir

• quote:

Poco x2'de yok ..Redmi k30 ile birebir aynı ama nfc yok poco x2'de onu demiştim bir üst mesajimda .Redmi k30'da var nfc...Bu arada nfc benim icin cok cok önemli baskalari icin belki elzem degildir

Alıntıları Göster
    doğrudur hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

nfc mevcut

Alıntıları Göster
    Merhaba, 120 hertz ekran tecrübesi nasıl acaba? 60 hertz göre belirgin daha iyi mi?

• Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    NFC yi aktif olarak kullanabiliyor musunuz ve gibi işlemlerde kullanıyorsunuz? Merak ettim 😊 Bu kadar olmazsa olmaz bir ayrıntı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysal -- 5 Şubat 2020; 22:55:15 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    gsmarena bazen bilgi konusunda eksik yazabiliyor. kaynak olarak birçok sitede nfc var görünüyor bilgin olsun.
  • Bu arada gördüğüm kadarıyla k30 widevine L3 sahip bu sebeple stream netflix tarafında 480p göstermesi sorun olacaktır. poco x2 de L1 çıkışlı 1080p yayın alıyor. bunuda dipnot olarak yazayım istedim. K30 alan varsa teyit manasında yazıversin konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syesil -- 5 Şubat 2020; 23:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syesil

gsmarena bazen bilgi konusunda eksik yazabiliyor. kaynak olarak birçok sitede nfc var görünüyor bilgin olsun.

Alıntıları Göster
    Ben hep en sağlam kaynak diye gsmarenaya bakıyorum hocam..Sizin önereceginiz kaynak siteler varsa yazarsaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Merhaba, 120 hertz ekran tecrübesi nasıl acaba? 60 hertz göre belirgin daha iyi mi?

Alıntıları Göster
    Hocam bariz bi fark var gerçekten deneyimi çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

NFC yi aktif olarak kullanabiliyor musunuz ve gibi işlemlerde kullanıyorsunuz? Merak ettim 😊 Bu kadar olmazsa olmaz bir ayrıntı mı?
    Merhaba hocam onu ben değil yukardaki arkadaş yoğun olarak kullanıyormuş.

poco x2 de nfc yok k30 da var

bende onu belirtmiştim.

yani yoğun olarak kullanan ben değilim hocam
  • quote:

Ben hep en sağlam kaynak diye gsmarenaya bakıyorum hocam..Sizin önereceginiz kaynak siteler varsa yazarsaniz sevinirim

Alıntıları Göster
    Bende alışkanlık hep gsmarena üzerinden bakarım ama birden fazla inceleme yapan sitelerede bakarım. donanım özellikleri için devicespecifications com adlı siteyi tavsiye ederim. linkini aşağıya akledim.

Poco x2 linki

• Arkadaşlar 5g modelini düsünen var ise elimde bir adet mavi 8/128 kapali kutu mevcut dm atabilirsiniz

• Pek revacta bir telefon degil galiba. Mi9 lite kullaniyordum memnundum. Kamera ve hoparlor mi 5 ten sonra hayal kirikligiydi ama ekran cok guzeldi. Genel olarak pil vs memnundum ama ekran kirildi. Yenisine 1000 lira dediler ben de garantili mi9 liteyi verdim ekrana bin verecegime yeni telefon alirim diye k30 aldim. Ekrandan korkuyordum tatmin etmez diye ama gayet basarili siyahlar haricinde renklerde sikinti cekmedim. 120 hz cok iyi. Kamera acik ara daha iyi. Hoparlor db olarak yuksek ama kalite olarak tatmin etmedi. Mi 9 liteye gore cok daha iyi tabi. Pil olarak 12 saat ekran suresi aliyorum. 60 hz de cok daha artar belki. Ekrandan parmakizi cok istedim o yuzden mi9 lite almistim ama koruyucu yapistirinca performansi cok dusuyor. Arkada da sevmiyordum yanda ilk defa denedim ve bence arkada veya ekranin icinde olmasindan daha iyi. İlk izlenimim mi9 liteye gore daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    Fiyat ve kayıt durumu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 18 Şubat 2020; 15:7:3 >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Pm atildi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.