Şimdi Ara

★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK 2020 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
25
Favori
103.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar xiaomi redmi 4x ile redmi note 4 arasın 60 tl fark var HB'de . Sizce hangisini almalıyım aralarındaki fark nedir?
  • ContackTR C kullanıcısına yanıt
    Hocam işlemci ve boyut farkı var. Note 4 biraz daha büyük. Ama global versiyon mu ona dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    4x'in ekranı 720pmiş. Çok rahatsız edici oluyor mu ve kameraları nasıl acaba ?
    Hocam ben redmi 4x kullanıyorum. Beni rahatsız etmiyor. Ekran parlaklığı zaten full açamazsınız. Önceki telefonum full HD ekran idi. Bi fark yok yani. Kamerayı çok denemedim hocam. Küçük, şık telefon. Bataryası da zaten çok iyi gidiyor. Ama 60 lira farka note alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 4 Şubat 2018; 11:12:4 >
    Peki hocam internetten alırken alırken global olup olmadığını nasıl anlarım, seçerim?
    Hocam yanlış bilmiyorsam düz Note 4'lerde yani X olmayanlarda Band 20 desteği yok. Ama siz forumda yine konu açıp bi sorun. Yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Hocam çok teşekkürler sanırım note 4 alacağım. Şu band 20 desteğini çözdükten sonra.
    Rica ederim hocam ne demek.

redmi not 4 snapdragon 625 global versiyonların hepsinde band 20 desteği var
    redmi not 4 almanızı tavsiye ederim .en basitinden işlemci ,kamera,ekran farkı var işlemcisi %45 daha performanslı ,kamera flash çift tonlu gece çekimi daha iyi,ekran çözünürlüğü yüksek,cift tıkla açılma var navigasyon tuşları ışıklı, bildirim ledi için farklı renkler ayarlanabiliyor vs ikisinide kullandım .boyut önemli değilse kesinlikle redmi not 4 almanızı tavsiye ederim
  • süraka kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle teşekkürler cevabınız için iyi açıklamışsınız. Note 4'ün ve Note 4x'in snapdragon işlemcili olması global olduğunu anlamına mı geliyor aynı zamanda band 20'yi desteklediği anlamına?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContackTR -- 4 Şubat 2018; 15:54:31 >
    Resmi not 4 (GB)global versiyon olanı almanız gerekmektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süraka -- 5 Şubat 2018; 20:32:33 >
  • Google Asistan çalışmıyor, herkeste mi bu şekilde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK_WORM -- 5 Şubat 2018; 18:23:40 >
  • Maillerde Maili gönderen kişi resimleri halen görüntülenemiyor.
    Farklı mail uygulamaları indirip yüklüyorum fakat resimler yinede görüntülenmiyor.
    Bir şey engelliyor. Diğer dandik samsung telefona aynı mail uygulamalarını yüklüyorum. onda resimler gözüküyor.

Sorunu çözen varmı ? ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

• Benimkinde sorun yok, resimler görünüyor, gmail uygulamasını kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal4c

Maillerde Maili gönderen kişi resimleri halen görüntülenemiyor.
    Farklı mail uygulamaları indirip yüklüyorum fakat resimler yinede görüntülenmiyor.
    Bir şey engelliyor. Diğer dandik samsung telefona aynı mail uygulamalarını yüklüyorum. onda resimler gözüküyor.

Sorunu çözen varmı ? ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

AYARLAR-SİSTEM UYGULAMARI-E POSTA-PROFİL RESİMLERİNİ GÖSTER

bunu yapın bende bu şekilde ayarlı görünüyor

• Telefonun kendi mail proragramını mı kullanıyorsunuz, yoksa farklı bir mail programımı kullanıyorsunuz.
  • kendi mailini kullanıyorum sisteminiz güncel değilse güncelleyin e posta ayarının ekran görüntüsünü koyarmısınız ? benim e-posta hesabında hotmail ve gmail ekli resimleri sorunsuz görebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

kendi mailini kullanıyorum sisteminiz güncel değilse güncelleyin e posta ayarının ekran görüntüsünü koyarmısınız ? benim e-posta hesabında hotmail ve gmail ekli resimleri sorunsuz görebiliyorum

gmail ve hotmail kişilerinde sorun yok, görüntülenebiliyor.
    ama kurumsal mail, exchange maildekiler görüntülenemiyor.
  • Arkadaşlar selam,

Bugün yarın annem için redmi note 4 ya da x olanından alacağız hangisi iyi bilmiyorum. 64 gb olması önemli. Bir de forumdan okuduğum kadarıyla global versiyon ve snapdragon işlemcili olması önemliymiş.

Aşağıda linklerini verdiğim ürünlerden hangisini almam daha iyi olur. Bu arada hattı Türk telekom

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-64-gb-kvk-garantili-p-HBV000008M0HS?magaza=Cep%20Ekspress

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-64gb-4gb-ram-snapdragon-islemcili-kvk-teknik-servis-cep-telefonu-328036815

Yukardakilerin ikisi de aynı mı bilemedim. KVK Garantisi olması artı diye düşünüyorum. X olanının ithalatçı garantili olanı daha mı iyi aşağıdaki linkteki gibi,

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4x-dual-sim-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000007VISP

Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.