Şimdi Ara

★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK 2020 (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
25
Favori
103.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 saat ekran süresi efsaneymiş. Ben 5 saatten fazla alamadım ama 2 gün şarja takmıyorum ondan kaynaklanıyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba redmi 4x ekranı otomatik döndürmüyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor 1 2 gün sonra gene aynı yapıyor sebebi ne olabilir yardımlar için teşekkürler

• fatihist_sf kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanıma göre değişir zaten . Mesela ben genelde wifi deyim oyunda oynamıyorum sosyal medya vs . Bluetooth ve otomatik parlaklıkta kullanıyorum 10 saat alıyorum ortalama . Ama ben sabah çıkarıyorum mesela bitene kadar kullanıyorum genelde bitmiyor gece nerdeyse sabah olacak o ara yatıyorum hatta bitmediği için . Sen 2 gün şarja takmıyorsan kullanımında daha çok oyun ve şebeke kullaniyorsan 5 saat de görebilir tabi . Ekran görüntüsü atar mısınız hocam pil kullanımının ?

• Son guncellemeden sonra hard reset attigin telefona sifirladim yani. Daha sonra uygulamalari kurdugumda simgeleri tam dolu degil gorsellerinde bunun sebebi nedir arkadaslar

• son güncellemeden sonra
    batarya tüketimi azaldı sanki...
  • ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

Çok aktıf kullanıcı degılım bluetooth kapalı wıfı hep açık kullanımım bu şekılde daha %38 var.

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani kardeşim anlamadım

• ENES252545 E kullanıcısına yanıt
    ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaykaranfil1981

Merhaba redmi 4x ekranı otomatik döndürmüyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor 1 2 gün sonra gene aynı yapıyor sebebi ne olabilir yardımlar için teşekkürler

Telefon hafızası dolu diye uyarı geliyorsa bundan sonra yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Hesap makinesinden anlık olarak döviz hesaplayabilirsiniz dolar euro içinde zaten mevcut

• ★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK  2020

• Arkadaşlar bildirimler düzgün gelmiyor yardımcı olursanız sevenirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ENES252545

Arkadaşlar bildirimler düzgün gelmiyor yardımcı olursanız sevenirim

Sorun nedir tam olarak

• Bildirimler zamanında gelmiyor

• Ayarlar-->izinler-->Otomatik Başlatma bildirim gelmesini istediğiniz uygulamayı aktif edin...
    bildirim ayarındanda uygulamaya öncelikli derseniz sorununuz çözülür (benim sofascorede sorunum vardı gol bildirimi watsap bildirimi bunu yapınca sorunsuz oldu)
  • Mesut hocamdan telefonu aldık. Tertemiz geldi. Kargolama on numara. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Mesut hocamdan telefonu aldık. Tertemiz geldi. Kargolama on numara. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

Hayırlı olsun. Kaça ve nasıl aldınız?

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    Mesut hocama ücreti gönderdim. Hemen kargo yaptı sağolsun. 4 aylık tertemiz, 550'ye aldım hocam.

• Ben böyle telefon görmedim. Yüksek parlaklık kullanıyorum. Google haritalar, konum, mail, bir sürü telefon görüşmesi ve full mobilde durum bu. Normalde bu kadar asla kullanmam telefonu. Çok beğendim bataryasını.

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Cihaz süper
    3 ay oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 3 Şubat 2018; 23:42:45 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.