Şimdi Ara

★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK 2020 (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
25
Favori
103.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wakara

redmı 4x den mennun musunuz ? bende dusunuyom. en ıyı nerden ve kaça bulabılırım.
    telefon hızlı mı . sıkıntı yaratıyormu yukardakı sebepten baska.

telefon vermiş olduğunuz paranın hakkını sonuna kadar hakediyor.

sağlam bir silikon kılıf ile birlikte kullanıldığı taktirde en az 3 yıl götüreceği kanaatindeyim.
  • wakara kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bana sormadın ama bende cevap vereyim . Telefon parasını kesinlikle hakediyor oncelikle . Arayüzü akıcı , bataryası çok iyi , kamerası orta , performansı da fiyatına göre güzel . Ağır oyun oynuyorsan çok akıcı bir performans vermez o kadar . Miui sayesinde akıyor telefon gayet stabil . 5 inç olması da avantaj eline güzel oturuyor . Ayrıca telefonu daha önce bundan en fazla 1-2 sayfa önce satan kişinin linkini attık ,Veysel Kılıçdoğan . Onunla iletişime geçip en uygun fiyata cihazı alabilirsin . Çok güvenilir bir satıcı yorumlarına bakarak anlayabilirsin zaten .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YuSufdlkc25 kullanıcısına yanıt
    Şarjı bizimkiler gibi mi .

• wakara kullanıcısına yanıt
    Veysel hoca da belli olmuyor . Omer karakucuk te uyumsuz cihaz yok sarjda. Ömer karakucukle iletişime geçin .

• Selam arkadaşlar, bu gün telefonumda SIM Araç kiti diye bir uygulama ikonu fark ettim. Daha önce dikkatimi çekmemişti ama sistem uygulaması galiba silinemiyor.
    Hattım Turk Telekom acaba sim karttan mı yüklendi?
  • yanlış modele yazmışım k.b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 17 Ocak 2018; 17:28:2 >
  • gravesdh G kullanıcısına yanıt
    Herkeste var hocam .

• Bende yaklaşık 8 aydır note 4x kullanıyorum memnunum. Benim sorum güncelleme ile ilgili şuan miui 9 ve Android 7 yüklü. Güncellemeleri kontrol ettiğimde uygun güncelleme yok diyor ama sağ üstteki 3 noktayı tıkladığımda güncellemeyi indir basınca birşeyler indiriyor. Bu ne ola ki

• quote:

Orijinalden alıntı: epgo

Bende yaklaşık 8 aydır note 4x kullanıyorum memnunum. Benim sorum güncelleme ile ilgili şuan miui 9 ve Android 7 yüklü. Güncellemeleri kontrol ettiğimde uygun güncelleme yok diyor ama sağ üstteki 3 noktayı tıkladığımda güncellemeyi indir basınca birşeyler indiriyor. Bu ne ola ki

Güncel sürümdesin

http://en.miui.com/getrom.php?r=321&m=yes&app=true

• beyler benim 2 telefonun imeisi gitti nasıl tamir etcez bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: epgo

Bende yaklaşık 8 aydır note 4x kullanıyorum memnunum. Benim sorum güncelleme ile ilgili şuan miui 9 ve Android 7 yüklü. Güncellemeleri kontrol ettiğimde uygun güncelleme yok diyor ama sağ üstteki 3 noktayı tıkladığımda güncellemeyi indir basınca birşeyler indiriyor. Bu ne ola ki

Güncel sürümdesin

http://en.miui.com/getrom.php?r=321&m=yes&app=true

Sürüm güncel ama o inen ne anlama geliyor. Açıklarsanız benim gibi bunu merak arkadaşlar vardır. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: operator22

beyler benim 2 telefonun imeisi gitti nasıl tamir etcez bunları

aldığınız kişiye söyleyin yenisini atsın
  • epgo E kullanıcısına yanıt
    herhangi bir sebepten dolayı manuel olarak tekrar indirmek için
  • Yani mevcut olan yazılımın bir kopyası gibi. Anladım. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tekhim

Bende Redmi 4X var. bir kaç günden beri Wireless bağlanmakta problem yaşıyor. sürekli bağlantıyı kesiyor. Üzerine tıklıyorum tekrar bağlanıyor, daha sonra yeniden bağlantıyı kesiyor.
    Modemin yanında bile bağlantı yetersiz diyor.
    Yeni güncelleme yaptım olmadı, tekrar fabrika ayarlarına çevirdim yine olmuyor.
    Bir çözüm bilen var mı?

Telefonu Hepsiburada üzerinden almıştım. Arıza yapıca onlara gönderdim onlarda EvoBT ye gönderdiler. 20 gün olan tamir süresi geçtiği için hepsi burada aradı ve ister para iadesi ister yeni ürün gönderelim dedi. bende para iadesi istedim.
    teşekkürler hepsiburada :)

• tekhim T kullanıcısına yanıt
    telefonun satıcısı hepsiburadamıydı yoksa başka bir firmamıydı
  • Merhaba arkadaşlar
    yorumlara göz attım ortalama memnun olanlar var fakat Kafamı kurcalayan bir kaç sorum var.

1.Hepsiburada sitesinden xiaomi redmi 4x 3/32 olan modelını almayı duşunuyorum.
    sordugumda global rom dedıler

2.italatcı garantısı fixpack ıle alıyım dıyorum garantı sorunu olmasın dıye sizce mantıklı olur mu?
    yoksa dırek ıthalatcı garantı alıp geceyım mı ?

3.Oyun oynamam sureklı evdeyım 4g/3g baglanma gıbı bır durum yok.
    konuşma ve gundelık işler için memnun edermı gerek şarj gerekse kullanım açısından
    donma filan yapar mı?

xiaomi note 4 al demeyın hem ekranı 5.5 ınc hemde daha agır engellı oldugum ıçın 5 ınc kullanırken rahat edıyorum.

(satıcı hepsiburada olanı almayı planlıyorum 889 tl)
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-4x-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000007HJEW

• HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle ürün büyük ihtimalle globaldir. Değilse bile hemen iade edersiniz alırlar ama öyle bir hata yapmazlar globaldir cihaz . Kutunun üzerinde kırmızı bir şekilde global versiyon yazar zaten buna dikkat ediniz . Ayrıca şarj aleti vs de uyumlu çıkar . Fixpack almanızı öneririm ben zaten 100 TL gibi bir fiyat 1000 TL nin altında bir ürün olduğu için gayet uygun . Ekranı kırılsa yaptırmak isteseniz daha fazla ödersiniz o yüzden fixpackle beraber almak mantıklı. Ürün sizi memnun edecektir günlük kullanımda konuşma ve gündelik işlere fazlasıyla yeter. Özellikle şarjı çok güzel gidiyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: hardgodzi

telefonun satıcısı hepsiburadamıydı yoksa başka bir firmamıydı

Evet hepsiburada. ama daha para iadesi hesabıma geçmedi.
    teknikservisin onayını bekliyor diye gözüküyor. ama telefonda söylediği hesabınıza geçecek.
  • Bugün aldım arkadaşlar 860 TL tuttu apk ile alıncada ındırım yaptı :)
    Kafamı kurcalayan muşteri hizmetlerini aradım global sürüm mü dedim evet global rom yüklü dedi.
    Kelime oyunu değildir değil mi?
    MAG138 (Global versiyon) bu gelir :)
    Garantiyi sordugumda bir şey olunca bize gönderiyorsunuz dedi.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-4x-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000007HJEW
    (ALTIN RENGİ)
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.