Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batari1982

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-pocophone-f1-ekran-koruyucu-5d-kirilmaz-cam-tam-kaplayan-425388900

Bu urunden 2tane çöp oldu
    Şu an kullanıyorum . Biraz iz bırakması dışında bir sıkıntısını görmedim Çöp oldu derken ne demek istediniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YUNUS KAHRAMANN Y kullanıcısına yanıt
    Nerde yazıyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUNUS KAHRAMANN

Arkadaşlar kamera uygulamasında ön kamera için 5 megapiksel yazıyor bu konuda ne diyorsunuz?
    Ön kamera 20 MP. Nereden bilgi edindin ? Eğer 5 MP ise çektiği fotoğrafların kalitesine bakarsak çinliler çıldırmış olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neophron

Grup yapınca ana menüde full herşey olup yana doğru bolumlendiriyor hiç sevmedim bu işi.baska şekli yokmudur.yani. Ana ekranda bir kısmı olup diğer uygulamalar iç ekranda yapamıyorum uyuz.
    Ana ekrana da taşıyabilirsin. Böylece menüyü açmaz sadece kaydırırsınız
  • Google kamera uygulaması 5mp olarak çekim yapıyor doğrudur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Ust kisimda kamera mercek tarafindan icine toz aldi. Nasil girdi icine anlamadim . Her iki urundede yasadim. Halbuki cok iyi oturttum. Ne bir hava ne balon vs vs yoktu.. selfi cekerken makine uyari veriyordu surekli. Mercek kirli diye.

• 31/12 faturali Siyah renk 128 GB pocophone f1 satıliktir.
    Kvk teknik servis garantilidir, tertemizdir.
    İlgilenenler PM atabilir, cihaz şu an benim için fazlalik durumunda..
    Fiyat : 2500 TL (Pazarliksiz)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pocoyo

Merhaba süper sıfırlamayı nasıl yapabiliriz?
    1.adim
    Telefonun içinden ayarlar/sifirla diyerek telefonu sifirlayip yeniden acilmasini bekliyoruz, kurulum yapmadan telefonu kapatiyoruz.
    2.adim
    Acma tuşu ve ses acma tusuna birlikte uzun basarak recovery menüsüne giriyoruz
    Wipe all data secenegine dokunarak işlemin bitmesini bekliyoruz
    Telefonu yeniden baslatip kuruluma geciyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

1.adim
    Telefonun içinden ayarlar/sifirla diyerek telefonu sifirlayip yeniden acilmasini bekliyoruz, kurulum yapmadan telefonu kapatiyoruz.
    2.adim
    Acma tuşu ve ses acma tusuna birlikte uzun basarak recovery menüsüne giriyoruz
    Wipe all data secenegine dokunarak işlemin bitmesini bekliyoruz
    Telefonu yeniden baslatip kuruluma geciyoruz.

Alıntıları Göster
    telefondaki her şeyi yedekleme varmı yani istediğimde şuan daki haline gelirmi telefon sıfırlama dan sonra uygulamalar fotolar falan?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

telefondaki her şeyi yedekleme varmı yani istediğimde şuan daki haline gelirmi telefon sıfırlama dan sonra uygulamalar fotolar falan?

Alıntıları Göster
    Dostum bu işlemlere niyet ettiğin zaman zaten en birinci yapacağın şey telefonunu iyice kontrol etmen.
    Yedekleme yapmadan bu işlemler yapılmaz, kişisel dosyalarını fotoydu, müzikti, belgeydi v.s yedekledikten sonra
    sıfırlama yapabilirsin.
    Telefonda sıfırlamadan sonra hiçbir şey kalmıyor..
    Uygulamaları da tek tek yeniden kuruyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Alıntıları Göster
    telefonu fabrika ayarlarına döndürsen bile uygulamarın hepsi gidiyor. Hafıza kartında varsa foto vs onlar gitmez sadece gerisi yalan olur.
  • YUNUS KAHRAMANN Y kullanıcısına yanıt
    Kamera donanımı 20mp fakat, çekilen foto çok büyük oluyor diye uygulama 5 mp kaydediyor. Foto netliği o nedenle çok güzel. Ben farklı bir uygulama ile denemedim fakat belki raw format 20mp olarak kaydedilebilir.

• Beyler Pocophone f1 64 gb veya128gb versiyonunu satan varsa benle iletişime geçebilir mi lütfen. Almak istiyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 22 Mart 2019; 20:30:32 >
  • Arkadaşlar, şu pasaport kaydetme olayında ortak arayan var mı?
    Ben arıyorum da pasaportum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Beyler Pocophone f1 64 gb veya128gb versiyonunu satan varsa benle iletişime geçebilir mi lütfen. Almak istiyorum da.
    Yukarıda DnyL arkadaş istediğin özelliklerde ki telefonu satıyor. Onunla iletişime geçebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Yukarıda DnyL arkadaş istediğin özelliklerde ki telefonu satıyor. Onunla iletişime geçebilirsin.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar telefonu sattım, ilginize teşekkürler
  • bu hatayı alıyorum boot unlock yaparken nedenini bilen var mı ★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL
  • Telefonun tek hattini kullaniyorum 4 aydir. Daha yeni mesaj geldi kapanicak diye, yani daha 4 ay daha acik.
    Diger hatti da 1 sene kullansam bal kaymak.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.