Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 Pro 128GB 6GB RAM SD860 3399 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
8
Favori
31.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Poco X3 Pro 128GB 6GB RAM SD860 3399 TL
  • Yeni link ekledim 120tl daha ucuz şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de 150 lira kuponum var, 3650 oluyor. 215gr olunca biraz tereddütte kaldım. Performans olarak güzel telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB'de İncehesap satıcısında 1 adet mavi 128gb 3666'ya peşin fiyatına 9 taksit sipariş verdim,incelemelere baktıktan sonra kalınlığından dolayı vazgeçip iptal ettim ama işlemcisi gayet yeterli ve güçlü bir cihaz.

• valla bende 3 aydır nfc kullanıyorum biraz güncelleme biriksin telefon mallaşıyor. işimin gücümün arasında banka uygulamalarında durduruldu uyarısı alıyorum. sıfr snapdragon 600 üstü bisey olsun diye aldım. gerçekten gerizekalı boş bir telefon. tam bir kazule. leğen plastiği kamerasıda saçma sapan çekiyor çok aşırı parlak çekiyor elle ayar yapmadan acele güzel bir fotoğraf çekeyim desen gitti yani. düzeltme yapmadan bir halta yarayan fotoğraf çekmek nasip olmadı daha. eline kaldığımız cihazlara bak

• Adamlar cihazına güvenseydi zaten xiaomi markası altında satardı. Marka itibarını kötülememek için poco markası altında satıyorlar. Kağıt üstünde göz doldurucu ama pratikte o kadar da iyi olmayan cihazları sunuyorlar. Ne kadar ekmek o kadar köfte

• alternatif önerin o zaman telefonu gömüyonuz madem Xiaomi Poco X3 Pro 128GB 6GB RAM SD860 3399 TL 

• Ben bu cihaza yukseldim ancak esim samsungcu oldugu icin 4500 e s20fe aldim.
    X3 alacaklar bu cihazi almali. Bunlarin yurt disi versiyonlarina imei atilamiyor. Bu sebeple piyasasi cok gec dusecektir. Alan zarar etmez gibime geliyor.

• 4K60fps yok ve cihaz 215gr gülle , onun dışında cihaz bu fiyata iyi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 dolarlık telefon 3700₺ ye fırsat olmuş, çöp.

• cihancndn kullanıcısına yanıt
    Onu sen o fiyata sattıran hükümete söyle, o kadar vergi olursa 3700 de olur 5700 de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .Eray. kullanıcısına yanıt

Samsung a52 olabilir. Xiaomi redmi note 10 pro olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 1 Mayıs 2021; 16:35:44 >
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt

Keşke a72 alsaydın Samsung. S20 de umarım üzmez exynos işlemciler çok pil yiyor ve stabil değil. Samsung bile üretimi durdurdu qualcomm işlemcili gelicek.

https://hwp.com.tr/samsung-galaxy-s20-fe-snapdragon-865-ile-guncellendi-184439

Dolar 1 TL sanırım. Ayrıca 250 dolar filan bu cihaz vergilerle 400 500 arası dolar olarak.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Vergilerle 400 500 dolar? En züğürt ülke bile max %20 vergi alıyor. Soygunun adı vergi olmuş Xiaomi Poco X3 Pro 128GB 6GB RAM SD860 3399 TL 

Dolar 1 TL sanırım? Espiri sanırım, değilse acınası.

200 x 8,2763 =

Xiaomi Poco X3 Pro 128GB 6GB RAM SD860 3399 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 1 Mayıs 2021; 16:44:53 >

Senin hiç bilgin yok herhalde. Buyur bak bakalım vergiler yüzde 20 mi ?

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Bilgim var olması gerekenden söz ediyorum. Mesajımı bir daha oku bakalım Türkiye için bir şey demiş miyim? Tekrar edeyim bu paraya çöp. 199 dolara düşüren kupon kodu vardı bulursam atarım. Avrupada tanıdığın varsa pegasusla git gel, gitmeden siparişini de ver, hava değişimi yap, telefonunu da daha ucuza al, kendine gelirsin biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 1 Mayıs 2021; 17:2:7 >
  • n11 bu telefonu satan bir mağaza için kupon tanımlamış bazı hesaplara. 222 TL indirim kuponu. Başka kuponlarla birleşiyor ilgilenen bakabilir.

• 3.472 128lik bronze renk bonusa çekerseniz 75lira n11 bonus başkada yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.