Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ckm

arkadaslar telefon bugun geldi fakat bir sorun var birden bire ekran degisik bir sararma moduna geciyor ekrani kilitleyip acinca duzeliyor sizde de oyle mi

bu telefon baya sorunlu keşke almasaydınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne sorunu gördünüz ben 1 aya yakın zamandır kullanıyorum bir sorun görmedim evet sararma yapmaya başladı chrome güncellemesini kaldırınca o sorunda gitti yeni telefon olduğundan ufak yazılımsal hatalar olabilir zamanla düzelecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu alma arefesindeyim, bu başlığı takip ediyorum o yüzden. Görünce Google'da ingilizce arattım ve Reddit'te bir sürü benzer başlık denk geldi.

Olay sadece Chrome'da oluyor anlaşılan.

şurada yazıldığına göre Chrome ayarlarına girmek gerekiyor:

https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comments/iwx2m6/miui_12020_update_messed_with_screen_color/

Herkes işe yaradı falan yazmış altına... Bi bakın derim.

Alıntı

metni:
    Found solution: in chrome://flags flag "Dynamic color gamut" should be disabled. With this setting problem has disappeared.

• Arkadaşlar telefonda bu sararma sorunu dışında kronik bir sorun var mı?

Samsung note lite yada biraz daha kısıp bu telefonu alma planım varda.

• Ben Chrome güncellemesini kaldırdım sararma sorunu kayboldu

• Ben Chrome güncellemesini kaldırdım sararma sorunu kayboldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Arkadaşlar telefonda bu sararma sorunu dışında kronik bir sorun var mı?

Bir, bir buçuk aydır kullanıyorum ben, bir sıkıntısı yok şuan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum hiç bir sorunu yok sadece birazcık ağır gelebilir

• Konu sahibi ilk sayfaya Chrome sararma ile ilgili çözüm yolunu sabitlerseniz iyi olur .Ayrıca hareketli duvar kağıdı ile ilgili sararma sorununuda basliga eklerseniz iyi olur.

chrome://flags yazın adres çubuğuna
    daha sonra arama yerine #dynamic-color-gamut yazıp bu bölümü bulun disable yapın chromeu Yeniden başlatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 24 Kasım 2020; 0:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckm

arkadaslar telefon bugun geldi fakat bir sorun var birden bire ekran degisik bir sararma moduna geciyor ekrani kilitleyip acinca duzeliyor sizde de oyle mi

Hareketli duvar kağıdı kullaniyorsaniz ondan kaynaklı oluyor muhtemelen . Yada Chrome tarayıcı sebebi ile .

• quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

bu telefon baya sorunlu keşke almasaydınız

Alıntıları Göster

Çözümsüz herhangi bir kronik sorunu yok telefonun gayet stabil çalışan ufak tefek yazılım sorunu dışında henüz bir problemi yok telefonun.

• Volkan manav bir videosunda superamoled ekranlı realmi 7 pro ile poco x3 ekranını yanyana karsilastirmis merak edenler bakabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=fs6yCQBAk8w&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: wf327

Merhaba. Telefon kapalıyken ayarladığımız bir saatte alarm çalıyor mu? Kullanan arkadaşlar bu konuda bizleri aydınlatırsa sevinirim.

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma27@gmail.com

Evet çalıyor

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: razielepic

Vurunca gelen ses konusu noldu? Sen ilk bahsettiğinde sesi duyamamıştım ama bugün tam ahize tarafından ses geldi bahsettiğin gibi. oraya hafif vurdukça o sesten geliyor.

Bende ayrıca konuşma sırasında karşıdan gelen sesle paralel bir cızırdama sesi de geliyor. acaba hoparlörü mü oynuyor da o ses geliyor merak ettim. karşıdan gelen ses ne kadar gür olursa o kadar cızırtıyı duyuyorum. video izlerken falan ses normal.

Senin dikkat ettiğin bir konuşma esnasında arkadan gelen bir cızırtı oluyor mu? sanki karşıdaki "bugün nasılsın?" derken arkadan da cızırtı şeklinde bir ses geliyor. biri cızırtılı şekilde aynı anda sufle veriyor gibi. Sessiz bir ortamda arama esnasında sesi sonuna kadar açıp(hoparlöre almadan) bir deneyebilir misin? 2 hafta dolmadan değişim hakkımı kullanacağm eğer sorun hoparlördeyse.

kulaklık takıp denedim bugün cızırtı falan olmadı. tertemiz ses. whatssapptan da görüşme yaptım ama sanki hoparlör modunda konuştum orada. normal ahize konuşması gibi gelmedi. ve bir cızırtı duymadım.

senden kontrol etmeni istememin nedeni şu an o sesi seninle birlikte artık benim de duyuyor olmam ve benim farkettiğim bu ses sorununu senin fark edip etmemiş olmanı merak etmem. eğer sende de o cızırtı gelirse o sesin sebebini bulmuşuz demektir ve geç olmadan değişime gönderelim.

cızırdama sesı duymadım kulaklıktan. Sesım kısık ama. Oldukça yeterlı gelıyor ses.

O vurunca gelen ses lens sesi.

Note 3 telefonda da masaya bıraz kuvvetlı bırakınca yada lensın oraya parmakla vurunca aynı lens sesı gelıyor nerdeyse. Tamir videolarını koydum buraya. Kamera yapısı note 3 kamera yapısı ıle neredeyse aynı baglantı olarak. Lens sesi o yüksek ihtimal.

Cızırdama konusunda bırsey duyamadım. Kulaklık sesı cok yuksekse tıtresım yapıyor olabılır hoperlor bu da cızırdama olarak yansıyor olabılır konusma sırasında.

Zaten yuksek ses nedenıyle arka kapakta tıtresım oldugu soylenıyordu. Buda kulagına cızırdama olarak yansıyor olabılır.

Hattım vodafone sımdı tekrardan denedım oyle bırsey yok bende. Kulaklık sesıyle oynadım ama ses ıyı. Ahize kalitesi bir samsung i phone amiral gemisi kadar mı bırsey dıyemem.

Buyuk beklentılere gırmedım zaten bunu alırken. Artık amıral gemısı telefon almam olayım sadece bu. Gunluk hayatta işimi goruyor. Mantıgım bu artık.

Buyuk paralar verıp bırde telefonu korumaya ugrasmak ıstemıyorum :)

Cesaret edersem bır kac sene sonra kı telefonumu sahıbınden falan alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Ne sorunu gördünüz ben 1 aya yakın zamandır kullanıyorum bir sorun görmedim evet sararma yapmaya başladı chrome güncellemesini kaldırınca o sorunda gitti yeni telefon olduğundan ufak yazılımsal hatalar olabilir zamanla düzelecektir.

telefon oldukça iyi katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Arkadaşlar telefonda bu sararma sorunu dışında kronik bir sorun var mı?

kronik bir sorun değil o.

chrome ile ilgili yazılımsal

• quote:

Orijinalden alıntı: razielepic

Kalitesizlik başka bir şey bu yaşadığım başka. Keşke kalitesiz olsa.

Örneğin şunu dedi karşıdaki farzedelim:

"Bu bir deneme konuşmasıdır." arkadan da aynı anda şöyle gibi ayrı ritimde bir ses:

"bız bız bızızııızı bızbızbızıızızı."

Daha önceleri de değim gibi çok aşırı değil ve tamamen sessiz ortamda geçen konuşmada duymamak zor. Gürültüde arada kaynar büyük ihtimalle o ses.

Bu ahizenin genel kalitesizliği olsa buradaki herkes aynı şeyden bahsederdi ama benden başkası bahsetmiyor bundan. Ya ben aşırı dikkatliyim ya da tersi veya benim ahize arızalı.

Bir de genel forumdaşlara sormak istiyorum: Bu telefon yeni alınmışken yeni telefonla değiştiriliyor mu yoksa teknik servise götürülüp telefon açılıp onarılıp(onarılırsa tabi) geri mi gönderiliyor? eğer ikincisiyse iğrenç bir şey bu. Sıfır makine yenilenmiş makine gibi alınmış olur.

Cevaplar benim için önemli çünkü artık yarın nihai kararımı vereceğim bu konuda.

başka bir hat takıp konuşma yaptınız mı telefondan

ben sim 2 bölümünde vodafone hat kullanıyorum

biraz elektronik gibi geliyor ses sanki sizin dediğinizden çıkardığım bu

• razielepic R kullanıcısına yanıt
    O konuda ne kadar teknik servis hassas davranır bilemicem bir iki arama yapar eğer fark ederse ilkden yazılım sıfırlama tekrar yaparsa ahize değişir ve tekrarlarsa o zaman belki anakart vs girer..
    Ama hassas diyorsunuz teknik servisin o sesi duyacağını zannetmem..
    Bosa gidip gelmiş olur..
    Siz başka türkcell yada vodafone ile deneyin ondan sonra bir rota çizersiniz kendinize..

• Chrome çözüldü

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.