Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün yüzümü tanıttım şu an 5 6 kez kullandım sorun görünmüyor. Işık yeterli değil ise belki ondan yapabilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    7 Plus'a noldu hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 31 Ekim 2020; 13:15:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, poco x3 EU Rom videosuna baktım, tamamiyle miui olmuyor gibi. Sadece ses kayıt ve arama arayüzü değişiyor gibi. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 29 Ekim 2020; 15:40:19 >
  • Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak.

Konuşma esnasında, cihaz kulağınızda iken ekranın açık kaldığı oluyor mu? Xiaomi'nin bir çok modelinde yaşanan bir sorunmuş. POCO'da da benzer bir durum var mı?

Görüntülü görüşme kalitesi nasıl? Karşı taraftan ziyade bizim görüntümüz nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak.

Konuşma esnasında, cihaz kulağınızda iken ekranın açık kaldığı oluyor mu? Xiaomi'nin bir çok modelinde yaşanan bir sorunmuş. POCO'da da benzer bir durum var mı?

Görüntülü görüşme kalitesi nasıl? Karşı taraftan ziyade bizim görüntümüz nasıl?

Herhangi bir sorun yok arkadaşım. Telefon daha çok yeni yazılımsal ufak tefek sorunlar olabilir ama bunlar kullanıma engel değil. Ben Google a alışmaya çalışıyorum 😊

• Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri içinden,

Pencere animasyon ölçüsü
    Geniş animasyon ölçüsü
    Animasyon süresi ölçüsü

Bu ayarlardan animasyon kapalı yaparsanız, telefon daha hızlı tepki veriyor bilginiz olsun arkadaşlar..

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Poco launcher eu romda kalıyor..mıuı launcher istersen magiskten modül eklemen lazım..

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free Google Arama ve rehber yerine bu uygulamayı tavsiye ederim. Çağrı kaydı özelliği var. Yana kaydırarak arama, dokunarak doğrudan arama vb.. Tema değiştirme dahil çok fazla özelleştirme var.
    Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

• Erdalx47 E kullanıcısına yanıt

Efsane bir apk 👍 teşekkür ederim hocam. Full olduğunda bir fark oluyor mu?

Birde sesi biraz düşük tonda kayıt ediyor. Bunun için bir tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhabalar, note 8 pro da kullanıyorum uygulamayı. Gerçekten çok güzel. 1 hafta sonra kişi ayrıntılarında reklamlar çıkmaya başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Ücretli sürümde reklam çıkmıyor. Başka fark yok.

Hocam merhabalar
    Vivid APK da görmüştüm sanırım pro ozellikler aktif deniyor bakın isterseniz .
    https://www.vividapk.com/uygulama/true-phone-pro-apk/

• YuSufdlkc25 kullanıcısına yanıt

Aynen reklam yok teşekkür ederim arkadaşım 👍

• Arkadaşlar ilkkez Xiaomi kullanacağım hangi romu tavsiye edersiniz ve bu telefonları rootlamak için ilk baştan yapılacak şeylerle ilgili bir yazı var mıdır , kilit nasıl açılır root nasıl yapılır gibi ?

• absfr A kullanıcısına yanıt
    Cihazdan başvuru yapılır geliştici seçeneklerinden.pc den mi unlock.exe ile de bir hafta sonra kilit açılır..google ve youtubeye xiaomi bootloder açma yazın epey bilgi bulursunuz..
    Kesinlikle kilit açılmadan farklı şeyler denemeyin.cihazınız brick olabilir.onun içinde kapak açılıp yetkili hesapla cihazı hayata döndürüyolar onunda maliyeti 300 400 lira..

Hocam siz zaten yurtdısı almadınız mı eu rom atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

7 Plus'a noldu hocam ?
    Kullanıyorum da android arayışına da girdim uygun bir şey olursa geçerim hesabı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bi yerlerde okumustum ses kayıt olayı makemede delil sayılmıyor sanırım...

• Arkadaşlar herkese merhaba. Mardin den bir tanıdığım aracılığıyla Xiaomi telefon alacağım. Bütçem 2000 TL civarı. Xiaomi redmi note 9 pro düşünüyorum. Siz hangi modeli tavsiye edersiniz? (128 GB)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.