Şimdi Ara

Xiaomi Piston 3 - Reddot Design Ödüllü Kulaklık! - 18.99 USD (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
8
Favori
7.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KILICOGLOU

quote:

Orijinalden alıntı: farti

Ne kadara aldınız acaba?

banggood da şuan 17.88 usd. yeni üyelik açarsan 50puan veriyor. 17.88-0,5 = 17.38 dolar ediyor. yaklaşık 47tl

Orjinalmi değilmi nasıl anlıyacağız peki sanırım bir kişi satıyor gibi.?
  • sarper26 kullanıcısına yanıt
    Sanalpazardan semers ten aldım.
    Kulaklıktan problemim yok ama
    kafama bir şey takıldı.
    Sağ ve sol kulaklık arasinda ses seviyesi farklılığı var mı?
    Sol kulaklık sesi yüksek verirken sağ kulaklık daha az ses seviyesi veriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Belli olmuyor o durum her zaman birde fake olma durumu var o kadar zaman boşa beklemek var eğer kampanyalar yakalanabilirse burdan almak daha mantıklı bana göre.

Banggood un fake gönderme gibi bir ihtimali yok.
  • quote:

quote:

quote:

Ne kadara aldınız acaba?

banggood da şuan 17.88 usd. yeni üyelik açarsan 50puan veriyor. 17.88-0,5 = 17.38 dolar ediyor. yaklaşık 47tl

Orjinalmi değilmi nasıl anlıyacağız peki sanırım bir kişi satıyor gibi.?

kesin orjinal. ben bu siteden çok alışveriş yaptım. bu site aynı hepsiburada gibi. tek satıcı zaten sayfanın altında yorumlar var
  • http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html

Bir satıcı daha var onunki fake herhalde 12 dolara satıyor sanırım bu genel olarak orjinal ürün satan. Gelişi biraz sıkıntılı işte 20-25 gün çok uzun bir zaman adam direk tracking göndermiyor sanırım.
  • quote:

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html

Bir satıcı daha var onunki fake herhalde 12 dolara satıyor sanırım bu genel olarak orjinal ürün satan. Gelişi biraz sıkıntılı işte 20-25 gün çok uzun bir zaman adam direk tracking göndermiyor sanırım.

12 DOLAR olan edition modeli kırpılmış modeli oluyor. geliş süreleri ne yazıkki 15-30gün arası

• Gözünüzün yağını yiyim, şu beş para etmez kulaklığa nasıl 50-60 lira veriyorsunuz ya? 30 dolara kat kat iyileri varken, konuda da bahsi geçmişken, yazıktır günahtır bu kulaklığa bu paralar. Creative EP630 saçmalığı gibi, zorla meşhur ettiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Gözünüzün yağını yiyim, şu beş para etmez kulaklığa nasıl 50-60 lira veriyorsunuz ya? 30 dolara kat kat iyileri varken, konuda da bahsi geçmişken, yazıktır günahtır bu kulaklığa bu paralar. Creative EP630 saçmalığı gibi, zorla meşhur ettiniz.

30 dolara kadar ne onerirsiniz ? Rock muzik dinliyorum genelde.

• quote:

Gözünüzün yağını yiyim, şu beş para etmez kulaklığa nasıl 50-60 lira veriyorsunuz ya? 30 dolara kat kat iyileri varken, konuda da bahsi geçmişken, yazıktır günahtır bu kulaklığa bu paralar. Creative EP630 saçmalığı gibi, zorla meşhur ettiniz.

Hocam bisiklet konusunda da dikkatimi çekti de hep bi alayına isyan modundasınız herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.
  • quote:

quote:

Ne kadara aldınız acaba?

Aynen iki tane aldim. Tracking numarasi ucretsiz oluuo ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Sanalpazardan semers ten aldım.
    Kulaklıktan problemim yok ama
    kafama bir şey takıldı.
    Sağ ve sol kulaklık arasinda ses seviyesi farklılığı var mı?
    Sol kulaklık sesi yüksek verirken sağ kulaklık daha az ses seviyesi veriyor?

Yanlış anlamanı istemem, ama bir de kulakların yerini değiştirmeni tavsiye ederim.
    Sağ kulaklığı sol kulağa, sol kulaklığı da sağ kulağa takıp test edebilirsin.
    Sorun belki kulakta da olabilir (İnşallah değildir)

Mesela bende sol kulakta işitme kaybı olduğunu tesadüfen öğrenmiştim.
  • Kulaklığı bu konuda gördükten sonra almıştım. Gearbestten 20 günde falan geldi. İlk kullandığımda beğenmemiştim sesini fakat burn-in olduktan sonra düzelir diyerek kullanmaya devam ettim ve 10-15 gün sonra kulaklık kıvamına geldi.
    Şuan gayet memnunum kulaklıktan, bass, tiz gayet yeterli fiyatına göre. Urbanears Kransen kullanıyordum, piston 3 ondan bir tık daha aşağıda bir kulaklık bence. Onu da 45 liraya almıştım.
    Bu fiyatlara daha iyi kulaklık bilen varsa yazsın, öyle bik bik konuşmayla olmuyor, nedense daha iyisini gösterin alalım dediğimizde dut yemiş bülbüle dönüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 29 Mayıs 2015; 17:44:40 >
  • pixelcik P kullanıcısına yanıt
    Denemistim
    Sol kulaklığı sağ kulaga taktım
    Kulakta problem yok)))
    Öğrenmek istediğim kulaklığın özelliği mi?

• Kulaklığımı kaybettim, bunu önerir misiniz ?
    Piston 2 alacaktım da 3 çıkınca bu olsun diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar ben piston 3 kullanıyorum.
    Ses kalitesi umduğum gibi çıkmadı, microfonuda keza öyle. Philips'in turuncu spor yaparken kullandığım kulaklıklar bile döver bunu. Sennheiser'dan şaşmayın derim. JBL'in J33 modeli vardır aliexpress'de, hayatımda kullandığım en harika kulaklıktır. Fiyat-performansı sonuna kadar yaşarsınız. Kocaday demişti dersiniz. ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

Kulaklığımı kaybettim, bunu önerir misiniz ?

bende piston 2.1 ve piston 3 var. aradaki farka gelirsek. piston 3 de ses ön planda tutulmuş. piston 2 de ise bas daha ön planda . piston 3 bi adım önde bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kocaday

Arkadaşlar ben piston 3 kullanıyorum.
    Ses kalitesi umduğum gibi çıkmadı, microfonuda keza öyle. Philips'in turuncu spor yaparken kullandığım kulaklıklar bile döver bunu. Sennheiser'dan şaşmayın derim. JBL'in J33 modeli vardır aliexpress'de, hayatımda kullandığım en harika kulaklıktır. Fiyat-performansı sonuna kadar yaşarsınız. Kocaday demişti dersiniz. ;)

jbl 32dolar piston 3 18dolar :) . sennheiser bence de en iyisi ama kulak içi olanlarda jak girişi 1 sene sonra perte çıkıyodu en son, şimdi nasıl bilemem. bende şuan sennheiser px-200 var 5-6 sene oldu hala çalışıyor :)
  • quote:

17,38 = 47 tl . bu fiyata daha iiyisi varsa söyle alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

Kulaklığımı kaybettim, bunu önerir misiniz ?

bende piston 2.1 ve piston 3 var. aradaki farka gelirsek. piston 3 de ses ön planda tutulmuş. piston 2 de ise bas daha ön planda . piston 3 bi adım önde bence

Eyvallah hocam. Sanalpazar kampanyası ile birleştirip alayım bir adet o zaman :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.