Şimdi Ara

Xiaomi'nin ilk otomobilinin tasarımı ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Öyle olsa apple mesela sadece bilgisayar yapar,İphone gibi Applewach gibi ürünler olmazdı. Ve unutmayın otomobil tasarlayan adamlara telefon tasarlattıklarıda çok olmuştur.

• Honda ve Sony'nin ortak yaptığı Afeela bundan bin kat daha iyi

• LordNitrogeN kullanıcısına yanıt
    Fakir arabaya binemez diye bir şey sadece senin gibi düşünen insanlar yüzünden bizde var. Fakir niye arabaya binemiyormuş mesela 6.000 birim olsa Audi A4 neden binemesin? Hala ekmek ile köfte ile saçma sapan örnekler verip bir de bunu meşrulaştırmaya çalışıyorsun. Kardeşim fakir de aynı arabaya binecek zenginde araba lan bu araba öyle gözünüz de ne buyuttunuz sanki bana sahile sıfır yalı. Yurt dışında biniyolar benim güzel ülkemde niye binemesinler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doç. Dr. Sinan Sağıroğlu D kullanıcısına yanıt
    Önce okuduğumuzu idrak edelim sonra cevap yazalım mümkünse, ben cevabımda fakirler araba almasın gibi bir şey demedim. Konuyu saptırma. Benim dediğim şey ne kadar paran varsa o kadar kaliteli arabaya binersin bu kadar.

Önce bi okuduğumuzu anlayalım, sonra cevap yazalım olur mu? Ben fakirler araba almasın diye bir şey demedim konuyu saptırma. Demek istediğim ne kadar paran varsa o kadar kaliteli arabaya binersin. Bu yurt dışında da böyle.

• Türkiyede 1 milyondan aşşağı olmaz 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Ben diğer arkadaşla neyi konuşuyorsunuz ona bile bakmadım. Aranızdaki muhabbete girmiyorum.

Fakat sıfır audi a4 ün 6bin birim olduğu bir ülkede doğal olarak fakir kesimin aylık geliri 50 birim civarı olur. 2.el a4 ün o fiyat olduğu ülkedede 100 birim olur fakir diye tasniflendirilen gelir düzeyindeki insanların.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

MIUI 15 güncellemesi alacak Xiaomi otomobiller belli oldu, haberlerini duyabiliriz.   Acaba bunlarda da alt markalar çıkar mı Redmi Auto gibi Pocomobil gibi.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu reklam diye yazanları anlamış değilim. Hayır bunu yazanlar Xiaomi kullanıyor mu ondan da emin değilim. 8 senedir Xiaomi kullanıyorum, bir kez olsun reklam görmedim. Ayarlarına girip kapatmak bu kadar zor olmamalı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1000 birimle 100.000 birim fiyata satılan arabanın kalitesi bir mi? Benim kastım kalite. Tekrar ediyorum önce okuduğunuzu idrak edin sonra cevap yazın.ne kadar ekmek o kadar köfte derken o nu kastetmiştim

• Çin pazarında satabilir

• LordNitrogeN kullanıcısına yanıt
    Aynı bilader aynı. Anlamıyor la. Bak

1998 Opel Corsa 1.4 swing.
    1.000 € Almanya , 100.000 ₺ Türkiye.
    Kalitesi aynı yani anladın mı şimdi.

• Gelen vergilerden sonra buna da bakan olmaz

• Sadece telefonda kalsalar daha iyiydi sanki

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.