Şimdi Ara

Xiaomi Router Modelleri ve OpenWrt Firmware [ANA KONU] - OpenWrt 23.05.2 Yayınlandı! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.009
Cevap
137
Favori
310.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #33
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi router 3 (r3) modeli için son sürüm firmware yi bir türlü bulup indiremedim, elinde olan var mı?

miwifi_r3_firmware_4accc_2.26.39.bin

Xiaomi Router Modelleri ve OpenWrt Firmware [ANA KONU] - OpenWrt 23.05.2 Yayınlandı!
    Xiaomi Router Modelleri ve OpenWrt Firmware [ANA KONU] - OpenWrt 23.05.2 Yayınlandı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Airteis 5650 modemim eski bridge moda alıp yeni teknoloji Xiaomi Mi WiFi 3G Router OpenWrt Kurulu cihaza kullanıcı adı ve şifremi girerek ev içi tüm özelliklerini kullanmak istiyorum.Ama eksik ne yapıyorsam internete bir türlü bağlanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 30 Mayıs 2020; 11:33:54 >
  • Emre-X kullanıcısına yanıt
    Kendim sordum, kendim cevaplayım. Kurdum :) Güncel firmware'i aşağıdaki telegram kanalında paylaşıyorlar. Şu ana kadar çok memnunum.
    https://t.me/xiaomi_mi3g
  • Arkadaşlar mi wifi uygulamasini kullananlar icin soruyorum gözüken cihaz isimlerini degistiriyorum cihaz listesine dondugumde degismemis gözüküyor denermisiniz acaba benim cihazda mi problem var

• i like it
  • Aliexpress'ten AX3600 almayı düşünüyorum (kargo dahil 110 dolar, 170 lira civarında da gümrük bekliyorum) (HG255s bıktırdı, WAN şifresini aldım)

Ancak daha İngilizce destekleyen bir ROM bulunmuyor. Arayüzü sadece Çince kullanabiliyoruz (MiWiFi uygulaması İngilizce destekliyor).

İleride Global versiyon çıkınca, Global yazılımı flashlayabilir miyim, ne yapmam gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4A Giga'ya Huawei HG255s'ten geçiş yaptım, biz router kullanmıyormuşuz Özellikle 5GHz olmak üzere 2.4GHz de dahil kapsama alanı çok daha geniş (HG'ye göre). Arayüzü çok daha anlaşılır ve 20 cihaz bağlandığında (smart ampüller vb.) oluşan gecikme sorunlarımın hepsi çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Arkadaşlar mi wifi uygulamasini kullananlar icin soruyorum gözüken cihaz isimlerini degistiriyorum cihaz listesine dondugumde degismemis gözüküyor denermisiniz acaba benim cihazda mi problem var
    Ben bunu türkçeleştiren ekibe sormuştum. Aşağıdaki linkten bakabilirsin.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-router-wifi-4-0-9-turkce.46616/

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Cozebildiniz mi bu problemi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hocam, bu romu bulabildiniz mi acaba?
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    netmaster modem router kullan bir de lanet ettirmişti ya. 4a giga aldım 11.11 indiriminde. 120 liraya gelmişti. Acayip memnunum vallahi
  • Selamlar, 4A Giga modelini satın aldım. Asus DSL-N16 modemi bridge moda alıp xiaomi router üzerinden iss bilgileriyle pppoe bağlantı yapıyorum ama internete bağlanamadım. Yanlış bir şey mi yapıyorum anlayamadım. Modemde bridge olarak belirlediğim portu pc ye bağlayıp aynı şekilde iss bilgileriyle yeni ağ oluşturup denedim internete sorunsuz bağlandım. Xiaomi routerda sıkıntı mı var acaba bu konuda bilgisi olan var mı?

• kdrc kullanıcısına yanıt
    Merhaba , sorunu çözebildiniz mi ? Bende N17 u kullanıyorum. Router 4a alip bağlamayı düşünüyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    Malesef çözemedim. Direk 5ghz dektekli yeni modem aldım.
  • Merhaba Xiami Mi RA4 Gigabit Version 128mb hafızalı Gigabit Rj45 Portlu model de Duvar delme özeliği var mı ?? Ben bulamadim özelliklerde birde seçeneklerde neden sadece almanya seçe biliyoruz. Cvp bilen var mı ??

• kdrc kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende Asus AC55U kullanıyorum. Asus un wan da bridge modu sadece iptv icin bende modeme köprü vermeye çalıştım ama olmadı daha önce tplink w9970 de köprü yapınca aynı sekilde olmustu ama asus da olmuyor zaten bridge modunu acinca wan ayarlarda gözüküyor iptv aktif gözüküyor ama internet aktif olmadı gözüküyor bir türlü aktif leştiremedim köprü de.
    Ama Mi a4 gigabit version da wired Repeater modu yani kablolu ağ genişletme var. Modemden gigabit çıkış direk Mi a4 e gigabit ile wan dan giriş ve modemin bütün ayarları iplendirmelerim aynı oldu gibi kalıyor wifi isimde modemle aynı ismi verince 2şer li isim olmuyor her bant icin bir isim mi router de istersen 2 bant icin tek isim vere biliyorsun. sadece wifi ve port olarak ağı genişletiyor tam istedim gibi. Normal Repeater modu da var. Birde access point modu var 3 mod lu kesinlikle tavsiye ederim ve pin olarak hic bir değişiklik yok yavaşlama felan sanki direk modeme bağlı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novumm -- 29 Temmuz 2020; 12:41:21 >

• Elimde problemsiz calisan xiaomi router 3g 256mb versiyonu bulunmakta ihtiyaci olan mesaj atabilir

• iki tane xiaomi router kablosuz olarak baglanabiliyor mu? mesh gibi?

sizce keenetic mi xiaomi mi?
  • 4a giga ben de satın aldım
    şuan kablosuz repeater olarak kullanıyorum ve memnunum bakalım nolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

iki tane xiaomi router kablosuz olarak baglanabiliyor mu? mesh gibi?

sizce keenetic mi xiaomi mi?
    Ben deco mesh ağını xiaomi routere bağladım. Ev içi interneti istediğim yerden kontrol edebiliyorum. Size tavsiyem mesh sistemi kurun evin içinde çekmeyen yer kalmaz. Kenetic yada Tplink routerlara bakabilirainiz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.