Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
26
Favori
82.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese hayırlı olsun, bende orta ölçekli projeksiyon almak isterken bu model çok mantıklı geldi, kullanan arkadaşlardan yorumlarını esirgememesini rica ediyorum . Şuanda yurtdışında 2500 TL civarına gelicek bana , son karar vermeden önce diğer ürünlere de bakıp siparişi geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_33 A kullanıcısına yanıt
    al hocam kaçırma bu fiyata piyasada daha iyisi yok. görüntü kalitesi ve ses mükemmel. seni üzmeyeceğine eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanswf2 -- 24 Haziran 2020; 2:55:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanswf2

al hocam kaçırma bu fiyata piyasada daha iyisi yok. görüntü kalitesi ve ses mükemmel. seni üzmeyeceğine eminim
    Anladım çok teşekkürler. Diğer forumlarda kullanislilik açısından bazı kötü yorumlar okudum o yüzden biraz hevesim kaçtı ama bu fiyat kalite performansinda daha iyi ürün bulamazsam bunu alacağım

kötü yorumları merak ettim açıkçası
  • 500 ansi lğmen çok düşük. En az 1500 olmalı.
  • Akşam izlemek için gayet yeterli

Kötü yorum birazda beklentiye bağlı.Bu fiyata bundan daha kullanışlı ve kaliteli bir ürün arıyorsanız zaman kaybedersiniz.Pişman olacağınızı düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar ses sistemini nasıl bağlıyorsunuz hdmi girişten ses sistemi bağlamaya çalışıyorum fakat sesi aktarmıyor,ayarlarda da bulamadım sadece kablosuz aksesuar ekleme var oda işime yaramıyor.Yardımcı olabilecek var mı teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmurder36

Arkadaşlar ses sistemini nasıl bağlıyorsunuz hdmi girişten ses sistemi bağlamaya çalışıyorum fakat sesi aktarmıyor,ayarlarda da bulamadım sadece kablosuz aksesuar ekleme var oda işime yaramıyor.Yardımcı olabilecek var mı teşekkürler
    Projektorun üstündeki HDMI den ses çıkışı almayı düşünüyorsanız olmuyor. O HDMI sadece giriş içindir. Diğer türlü BT hariç kablolu olarak varsa optik çıkış veya av out dan ses alabilirsiniz

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Optik giriş de yok sadece kulaklık girişi var.Ses sistemi ile kullanan yok sanırım ,kimse yokluğunu hissetmemiş

• blackmurder36 B kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkteki converter ile projeksiyonun kulaklık çıkışını linkteki converterın kulaklık girişine bağlayarak ses sistemini kullanabilirsin.Tamamen o amaçla üretilmiş.

https://tr.aliexpress.com/item/32819957891.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_0,searchweb201603_0,ppcSwitch_0&algo_pvid=5ca8071d-7156-4584-8a4c-4ca61d2ab1b1&algo_expid=5ca8071d-7156-4584-8a4c-4ca61d2ab1b1-47

Türkiyede'de aynı işi yapan converter mevcut tek farkı direk kulaklık girişi yok.Onuda elektrikçiden bir aux kablo alarak halledebilirsin.

https://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/analog-to-digital-audio-converter-ses-cevirici-adaptor-hd231-P196352496

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grizzle -- 29 Haziran 2020; 22:9:43 >

• quote:

Optik giriş de yok sadece kulaklık girişi var.Ses sistemi ile kullanan yok sanırım ,kimse yokluğunu hissetmemiş
    Ses sisteminiz nasıl bilmiyorum. Eğer stereo analog RCA giriş varsa sistemde linkteki kablonun uygun uzunlukta olanını alarak. Projektorun kulaklık çıkışını kullanabilirsiniz.
    n11.com'dan 2 RCA TO 3.5 JACK AUX KABLO-SES SİSTEMİ KABLOSU 1.5 METRE seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/aksesuar/2-rca-to-35-jack-aux-kablo-ses-sistemi-kablosu-15-metre-P402035047

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 30 Haziran 2020; 8:20:41 >

• merhabalar..
    Kullanan arkadaşlar,sesiniz çıkmıyor,nasıl memnunmusunuz...
    benim cihaz dün akşam otomatik focus yapmadı,focus a girdim focus ekranını açtı fakat otm.yapmadı,manuel yaptım.
    gece geç saatti diye uğraşmadım.bu akşam bakacağım..Sizde bu tür sorun yaşayan oldu mu ?

DÜZELTME : Cihazı yeniden açıp kapatınca sorun düzeldi..Üründen suanda fazlasıyla memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemann -- 4 Temmuz 2020; 10:44:4 >
  • @smtboz @hsntkn @theraptorx
    Öncelikle herkese yardımları için çok teşekkür ederim . Geçen hafta ürünü aldım bir haftadır kullanıyorum kalitesi, kullanılir olması ve görüntü açısından işimizi fazlasıyla görüyor. Kötü yorum olarak otomatik odaklamanin film esnasında falan yaptığını söylemişlerdi ama böyle bir problemle karşılaşmadım . Alacak arkadaşlara tavsiye ederim

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Logitech Z 5500 ses sitemi kullanıyorum tavsiye etmiş olduğunuz Converter ile 5+1 ses alabilir miyim?

• quote:

Merhaba Logitech Z 5500 ses sitemi kullanıyorum tavsiye etmiş olduğunuz Converter ile 5+1 ses alabilir miyim?
    Merhaba kulaklık çıkışı stereo olduğu için arada converter olsada durum degismez.
    Ses gene logiteche 2 kanal gelir, ses sisteminin eğer sanal surround modları varsa 2 kanal sesi 5.1 kanala yayabilir.

• Merhabalar,

Ben de cihazı yeni aldım birkaç şey sormak istiyorum. Cihazda klavye girişi yapabilmek için uygulama desteği var mı? İosta ben bir uygulama bulamadım. Bir de iphoneları airplay gibi yansıtma var mı? Birkaç yerde yansıtma yapılabildiğini okudum ama nasıl oldupu yazmıyordu.

Şimdiden teşekkürler ☺️

• Arkadaşlar bir sorum daha olacak. Hdr ve parlaklık ayarı nerden yapılıyor. User mode üzerinde parlaklığı ne yaparaam yapayım değişmiyor.

• Tekrar merhaba,

Ürünü kullanıp da yorum yapabilecek yok mudur acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.