Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monitörlerde kargo çok fazla tutuyor çevre ülkelere çok cüzi rakamlara gidiyor oysa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Hayirlisi olsun hocam. Nasip degilmis diyelim o zaman.

Teşekkürler. Umarım sonradan güzel indirimler görürüz herkes faydalanır.
  • | Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye |

22 günde geldi teşekkürler

• Adres yazarken caddeyi yazmasak olur mu? Mernis'teki bilgilerimde de cadde yazmıyor ve caddeyi yazarsam 35 karakteri geçiyor, bir önerisi olan var mı?
  • arkadaşlar ilk sayfadaki h9 ultra hd 4k kamera hakkında bilgi sahibi olan var mı?
  • @Gearbest Xiaomi mijia smart desk lamb için acil bir şey yapın lütfen.doğrudan ürüne yönelik bi indirim zira aramex artık büyük bir artı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mynak19 kullanıcısına yanıt
    Bende baktım Eken H9 zannettim Değilmiş.

O nedenle pas geçeceğim.

ip cam da Xioami verildi bu fiyata zamanında (Gerçi gönderilmedi ama )

• sasomelih kullanıcısına yanıt
    Hocam güle güle kullanın kaça aldınız ? Takipsiz kargo ilemi geldi ? Bizde bu kalemde indirim bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Bende baktım Eken H9 zannettim Değilmiş.

O nedenle pas geçeceğim.

ip cam da Xioami verildi bu fiyata zamanında (Gerçi gönderilmedi ama )

Bende ilk olarak öyle zannettim

Ancak eken ile sanki aynı kamera sadece üzerinde eken yazmıyor gibi, tabi bana da öyle gelmiş olabilir. Bu fiyata alınır mı acaba?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Alt satıra yazamıyormusunuz hocam ?
  • Bluetooth Mouse a ihtiyacim var. Bu urun icin her hangi bir kupon var mi acaba?

https://tr.gearbest.com/mouse/pp_566739.html?wid=90
  • Biraz önce mng yurtdışı görevlisi tarafından arandım gearbest tarafından yollanan ülkeye yarın giriş yapacak bir kargom varmış ancak adres bilgisi yokmuş adrese sadece oturduğum şehir olan giresun yazmışlar ilçe falan yok adres bilgilerini aldılar umarım bi sıkıntı çıkmadan gelir. Dedim siz şubeye getirseniz ben şubeden alsam ama kabul etmediler adrese teslim zorunluymuş sıkıntı olmaz heralde benim garibime gitti adres yazmıyor olması.

• kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Hadi hayirlisi hocam ilk bilgiyi almis olduk boylelikle bugun 7 gun oldu benimde kargoya verileli bakalim arayan soran yok

• mynak19 kullanıcısına yanıt
    Markasız Yada Çakma ürün almak istemediğimden ben pas geçtim.

Ağzım yandı bir kere . o nedenle review ve karşılaştırma videoları olan son kullanıcı tavsiyelerine göre ürün almaya çalışıyorum.

Aslında Biraz Fiyat ile doğru orantılı . Nakit olacak GoPro alacaksın veya Xioami

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Bu ara yurtdışından alışveriş yapan arkadaşlar için kendimce bir uyarıda bulunayım 11.11 de alışveriş çok artacağından ürünlerin gelmesi yoğunluktan dolayı gecikebiliyor. Hatta takipsizler kaybolabilir o yüzden takipli alırsanız ürünleriniz geç de olsa gelir diye düşünüyorum.

En azından 11.11 den önceki alımlarda bir gecikme sorun olmaz inş :) Gönül ister hiçbirinde çıkmasın.

1 2 dolarlık ürünlerde insanın eli takipliye gitmiyor ama 10 doların üstü için hem takipli olması hemde hızlı gelmesi açısından olabildiğince tercih etmeye çalışıyorum.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğiniz gibi olmaz
  • XiaoMi Micro > USB Type-C Dönüştürücü hala geçerli mi?
  • Siparişi vereli 7 gün oldu NLPOST hala takip edilir duruma gelmedi. Bu kadarmı yavaş bu kargo firması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Farklı bir tarayıcıdan dener misiniz?

Hocam ortada bir sıkıntı yok ki? Neden soruyorsunuz bunu anlamadım. Normal de sitenizde 11.11 günü 399 dolara düşeceğini söylüyor şuan satın almaya çalıştığım için sanırım yüksek fiyat çıkıyor. Benim sorunum tax ıd dediği yere ne yazacağız satın alırken pasaport bilgilerinden sonra onu soruyor. Birde bu indirim 11.11 den sonra geçerli olmayacak muhtemelen doğru mudur? Bir de bu kartı aldık mesela garantisi nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluelife07

Y2 plus geldi ama yamuk ne yapmam lazım ?

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

Hocam sağa yada sola çevirince düzelmiyormu takılı olunca

• 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.