Şimdi Ara

Xiaomi Mi8 Lite Ya da Mi8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki yıldan uzun süredir mi5 kullanıyorum artık şarj ve hafıza problemleri yaşamaya başladım.
    Yeni cihaz almak istiyorum oyun oynamam mail banka vs kullanıyorum daha yoğun olarak siz hangisini neden tavsiye edersiniz?
    Mi 8 e ortalama 750 tl daha fazla vermeye gerek var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu cihazlar ne kadarlık öncelikli olarak sizin ne kadar ayırdığınızı öğrenirsem daha iyi olur bilgilendirme açısından. Oyun zaten oynamıyorsanız mi8 için bence o kadar vermenize gerek yok ama ;

Mi8 oisli daha iyi bir kamera ve daha performanslı bir cihaz

mi 8 lite ise oyun oynamayan için fark ettirmeyecek iyi bir performansa sahip kamerası mi8 kadar iyi olmasada başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Hocam n11 gg gibi site fiyatlarına bakıyorum o yüzden 750 tl kadar fiyat farkı var demiştim.

Lite sürümde ips ekranda sararma sorunu olur mu diye korkuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisini arasından Mi 8 öneririm.

• zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    O konuda bir şey diyemem ama xiaomi devamlı ips kullanıyor pek bu tarz şikayetler duymayız ve cihaz yeni çıktı "iyi bir ips panel zaten sorun çıkarmaz amoledden sağlamdır." Şimdi ben sorun çıkmaz derim fabrikasyon bir sıkıntı olursa bilemem ama genel kullanıcılar memnun. Amoled zamanla kullanım şekline göre sararır ama ips sağlamsa uzun süre götürür diye benim bilgim

• Sizin kullanım şeklinize göre üst seviye cihaza gerek yok aslında.
    İllaki ikisi arasında iseniz Mi8 Lite size yeterli olacaktır.Fakat 2550 TL fiyata snapdragon 660lı telefon almak içime sinmiyor

Bütçeniz 2500 gibi ,daha iyi performasnlı LG v30+ modelini de düşünebilirsiniz.
    Veya Honor Play düşünebilirsiniz, Kirin 970 işlemcili

2000 TLye LG G6,
    1850 TL ye HTC U ultra da sizin için iyi seçenekler olacaktır.

Veya 1800 TL ye yine Snapdragon 660li Xiaomi mi a2 düşünülebilir.
  • Zenfone 5 nasıl hocam sd 636 ama oyun yoksa yeterli ekran kalitesi+kamera +batarya iyi 2600 o da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 18 Kasım 2018; 2:9:34 >
  • Mi8 se varken neden mi8 lite ?

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Hocam o cihaz global değil bildiğim kadarıyla yani çin cihazı.

Hee bende diyorum hiç adı sanı yok :) mi8 lite yerine honor play en iyi secenek bence

Hocam naptınız acaba bende mi8 lite mi note3 arasında kaldım ama mi8 lite ı satın alabilceğim doğru düzgün bir yer de bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Puppey kullanıcısına yanıt
    İthalatçı olarak satılıyor genelde migros ve internet alışveriş sitelerinde epey.comda baktım bende ama kvk genpa filan bakabiliriz. Hatta baktımda hepsi delta filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 20 Kasım 2018; 19:40:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.