Şimdi Ara

XIAOMI MI8 LITE (SICAK FIRSATLAR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
17
Favori
81.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor mavi renk 64gb 1780tl + 75 maxipuan veriyor

N11 mavi renk 64gb 1769tl + 75 n11 bonusu veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.716TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-lite-64-gb-ithalatci-garantili-P305064375

• İnterest kullanıcısına yanıt
    Daha çok mavi renk tutuluyor tabi tercih meselesi

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Bende Mavi renk alacağım hocam aslında en iyi fırsat mi storeydi 1700 den satıldı

• mavisi şuan en uygun nerede acaba ? Mi store'larda mevcut mu bilgisi olan var mı ?
    Yarın almayı düşünüyorum.
  • invadersmustdie kullanıcısına yanıt
    Hocam mi storede 2.200 olması lazım hb de 1.770 olması lazım hocam ithalatçı alacaksanız saten hb den alın en azından arkasında hb var gg her zaman satıcının arkasında

• quote:

Orijinalden alıntı: CustBelmont

Hocam mi storede 2.200 olması lazım hb de 1.770 olması lazım hocam ithalatçı alacaksanız saten hb den alın en azından arkasında hb var gg her zaman satıcının arkasında
    teşekkürler cevap için,
    mi store 1700tl açılışa özel bi durum muydu, çok saçmaymış bu kadar fark olması. :(
  • Aynı şekilde ben de yarın alacağım mavi renk. Nereyi tavsiye edersiniz? Migrosta kaç lira bi de? N11 de çekle uyguna getiriliyor galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitlerin Bıyığı

Aynı şekilde ben de yarın alacağım mavi renk. Nereyi tavsiye edersiniz? Migrosta kaç lira bi de? N11 de çekle uyguna getiriliyor galiba
    migros'ta yok sanırım, hepsiburada'da 1800tl mavi 64gb olanı.
  • hangi rengi alsam bilemedim n11 de 1700 tl + kargo mavisi 1720+kargo

https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-lite-64-gb-ithalatci-garantili-P305461325?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21

mavi mi siyah mı arkadaşlar? siyah çok iyi duruyor mavi de

• oyum maviden yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4giyotin

hangi rengi alsam bilemedim n11 de 1700 tl + kargo mavisi 1720+kargo

https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-lite-64-gb-ithalatci-garantili-P305461325?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21

mavi mi siyah mı arkadaşlar? siyah çok iyi duruyor mavi de

Ben bugün 1743 e aldım mavi 64 gb olanı detay elektronik n11den

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hitlerin Bıyığı kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun geldiğinde yorumunuzu yazarsanız sevinirim
  • arkadaşlar şuan en uygun şekilde banka kampanyaları vesaire nasıl alınır ? daha beklemelimi kart kampanyaları için.
  • Mi8 Lite serisini alacağımıza Meizu X8 64 GB Black (Meizu Türkiye Garantili) bunu alsak daha iyi değil mi? Fiyat 1999 TL Gittigidiyor Maximum puan avantajı da var.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/meizu-x8-64-gb-black-meizu-turkiye-garantili-407131697
  • Hepsiburada da 1759tl ve 75 tl world puan kampanyası başladı. Kampanya için mesaj atmak gerekiyor galiba

• CustBelmont C kullanıcısına yanıt
    Bence en uygun neredeyse açılmamış kutu olarak ithalatçı garantili alın.

Yalnız bu tarz ürünlerin arkasında ne hepsiburada, ne n11, ne de migros duruyor. Ürünü açtığınızda içinden çıkan ithalatçı kimse onunla muhattapsınız, HB dahil hiçbiri arıza zamanı sizinle ilgilenmez.
  • Merhaba iyi günler mi 8 lite 6 gb ramlisini bende valide için almak istiyorum şahsi düşüncem 3-5 kuriş fazla verip khk garantili almak..
    Yukarıda da alan arkadaşlar olmuş hangi garanti ile nasıl aldınız? Sorun yaşayan oldu mu? Birde ben ekran ve kasa sağlamlığından cekiniyorum düşme durumunda felan dayanımı nasıl?

Birde eksik yazmışım almak istediğim
    Xiaomi mi 8 lite 128gb/6gb ürün
    Ekran kalitesi paylasilmamis
    Nfc yok
    Islamcı ve hızları farklı
    Bilgisi olan yardımcı olabilir mi arada 1000₺fiyat farkı var ve kullanıcı 40 yaşında olacak
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirsaids -- 10 Ocak 2019; 16:5:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi8-lite-128gb-hafiza-6gb-ram-cep-telefonu-393500000

Mi8 Lite 128gb Mor Renk 1900tl+75 maxipuan veriyor (maximum kredi kartlarına)

• an itibarıyla gittigidiyordan gezegengsm den sipariş geçtim 1700 tl ye. %3 gg indirimi ve 75 tl maxipuan kampanyasıyla birleştirdim.Tek sıkıntı yaşadığım taraf delta servis inşallah problem yaşatmaz ilerleyen zamanlarda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.