Şimdi Ara

Xiaomi Mi7, 8GB RAM ile geliyor l Mobilite Yeni Bölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümü birbirinden önemli konu ve yorumlarla ekranlarınızda. General Mobile'ın yeni telefonu GM8, 8GB RAM ile geleceği ifade edilen Xiaomi Mi7 ve gündemdeki diğer konular Mobilite'nin yeni bölümünde. 

• ilk

• 1000tllik cihazda (GM 8) 2 yaşındaki SD425 olmasını savunuyorsunuz. 430 olsaydı bari bile demiyorsnuz.800tllik cihazda da bu işlemci var.

• Yine ortalığı kasıp kavuracak bir cihaz geliyor. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sd 625 4gb ram 64 gb hafıza 4k çift kameraya sahip Xiaomi Mi A1 1100 TL gmye kim baksın ki!
    Xiaomi Mi7, 8GB RAM ile geliyor l Mobilite Yeni Bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uExclamation -- 12 Şubat 2018; 14:40:3 >
  • Indir derim indirmez.

Izle derim izletmez.

Ah be nedir su player dan cektigimiz o kadar senedir :(

• Samsung DEX, piyasa fiyatı 200 tl civarına dahi bulunabiliyor. Bu fiyat bandında düşürseniz, aslında başarılı bir deneyim vadediyor. Oyunların vs... optimizasyonu (full screen, keyboard-mouse kullanım yoksa performans sorunu yok.) tam yapılmamış ancak kullanımı oldukça keyifli, bir kaç ufak ayarla bütün uygulamalar resize edilebilir hale geliyor. 69$ bandında satılacak bir cihaz olursa çok kullanışlı ve tatlı olabilir. DEX 2'nin öncekine göre pek fark yaratacağını sanmıyorum. Yazılımda güncelleme yapıp eskisine vermeyebilirler (Samsung klasiği.)

• Mesut ve kamera önünde kullandığı çizgili gömlekleri... Gözü fena yoruyor be abii

• quote:

Orijinalden alıntı: susesa

1000tllik cihazda (GM 8) 2 yaşındaki SD425 olmasını savunuyorsunuz. 430 olsaydı bari bile demiyorsnuz.800tllik cihazda da bu işlemci var.

GM reklam veriyor işte dostum,Ben sanmıyorum Erdi ve Mesut Bey lerin bu cihazı savunacağını fakat dediğim gibi reklam gelirleri işte,onlara da hak vermek lazım.Kendi aralarında bu ne abi dediklerini duyuyor gibiyim :))
  • Site iyice saçmaladı ryzen apu geldi ilk incelemeyi donanımarşivi yaptı güya donanım sitesi işinizi iyice saldınız yazıklar olsun size böyle böyle kaybedersiniz

• Merhaba,

Honor markası Türkiye 'ye gelecek denilmişti.

Ne zaman gelecek bilginiz var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia nın 5 kameralı modeli ne oldu kaynadı mı ne

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Indir derim indirmez.

Izle derim izletmez.

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ve PC de mi sorun yaşıyorsunuz. Ben telefonda Opera, PC de Firefox kullanıyorum; ne izleme de nede indirme de sorun yaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Indir derim indirmez.

Izle derim izletmez.

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ve PC de mi sorun yaşıyorsunuz. Ben telefonda Opera, PC de Firefox kullanıyorum; ne izleme de nede indirme de sorun yaşamıyorum.

chrome mobil'de sorun yaşamıştım.

Youtube'dan izledim.

Video'ya gelecek olursak,

İstediğiniz kadar Mesut hoca yı GM'yi tutmak ile suçlasanız da adamın doğru söylediği bir nokta var ki oda 1000₺ altında GM'nin model çıkarabilmesi. Snap435/18-9 ekranlı bir paket ile Snap835/kalın çerçeveli bir ekran paketi sunulsa eminim çoğu kişi ilkini tercih edecektir. İşlemci hızlarına hayranlık duyma, benchmark testlerine bakma 5 sene öncesinde kaldı. Grafik performansında da mobil oyun sektörü ne kadar kötü bir seviye de olduğunu göstereli çok oldu.

Akıl sahibi bir insan zaten bu kadar vampir fremium, f2p, p2p, jetonlu yanar dönerli oyunları daha iyi oynıyayım diye iyi chipset almaya lüzum görmez.Kaldı ki cihazları zorlayacak grafiklere sahip oyunda yok. Bu dakikadan sonra sadece iyi video çekimi yapmak isteyen birisi güçlü cihazlara yönelmeli. Kaldı ki 1100₺ lik Mi A1 bile 4k video kayıt yapıyor kalitesi tartışmalı olsa da.

Özetle bugün en kötü telefonda bile üzerinde Android One, varsa hız konusunda hayli tatmin oluyorsunuz.

• harika bir program..emeğinize sağlık..bu arada, giriş müziğinin eksikliği hissediliyor..

• Bu telefonu savunmak ayıptır. Mesut Çevik neden bu kadar savunuyor????
    Bence sakın Gömme demişler, reklam gelirleri sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner69 -- 13 Şubat 2018; 11:46:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.