Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu anda geri dönebilir misin eski sürüme bilmiyorum. Xiaomi Çin sürümü ve Global olarak iki ayrı sürüm çıkarıyor. Çin sürümüne biz geçemiyoruz diye biliyorum. Konuya daha hakim arkadaşlar yardımcı olabilir. Şu anda yapacağın çok fazla bir şey yok gibi.
  • wipe cache yapmanın yolunu bilen var mı dostlar? Wipe Data dışında opsiyon tanımıyor, 9.2.3.0 ve zır stock :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

GC Arnova8G2 v6 üzerinde ön kamera hdr+ ve portre fix gelmiş. 8.2.24'te GC çalışmadığı için deniyemiyorum deneyen olursa yorumları bekliyorum
    (büyük ihtimalle oreo istiyor)
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75708348&postcount=865

Hocam Oreo istiyordur muhtemelen dediğiniz gibi, Ön Kamera'da Portre Modu Aosp tabanlı Oreo romlarda eski sürüm içinde çalışıyor diyen vardı ama. 8.2.24'te neden Google Camera çalışmıyor ben onu merak ettim?

• piperka106 kullanıcısına yanıt
    Dostum çok saçma sağol bilgilendirme için yani çin sürümü ile home tuşu ne alaka anlamadım

Varmi yardimci olacak bir arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vidanj kullanıcısına yanıt
    9.2.4 Çin romu Türkçe dil yok. Global stabil ile global beta romlar yoktu bu ikisi eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 28 Şubat 2018; 18:14:5 >
  • kemal_ansen kullanıcısına yanıt
    Ses sorunu dediğiniz nedir nasıl birşey? Orjinal yazılımda mı oldu bu? Gm5 plus kullanıyorum. Karşı taraf sesimi boğuk alıyor dolayısı ile konuşmam anlaşılmıyor doğru dürüst. Handsfree kullansam bu defa hiçbirşey duymuyorlar.
    Global beta cyanegon mod gibi sanırım.

P10 çift hatlı alacağım sorun olmaz sanırım ürün kalitesi yönünden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Oreo sürümünü beğenmedim. Çok fazla bug var.

Uygulama açıp kapayıncaya anlık laglar oluyor.

WhatsApp da hızlı cevap özelliği gitmiş.

Parmak izi 1 saniye geç algılıyor.

İlk izlenimlerim bunlar.

Gecelik sürümle aynı demekki, ben bir sonrakine bekleyeceğim bu durumda...

Ben demiştim hocam, Gecelik sürümle aynı olur diye
  • arkadaşlar yaklaşık bir ay önce hepsiburada dan almıştım telefonu. telefonun sol alt köşesinde leke vardı. hemen geri gönderdim telefonu yaklaşık bir ay ugraştım ve sıfır ürünle değişim yapacağiz dendi delta servis tarafından . telefon bugün benim gönderdiğim kutuyla geri geldi yani anladığım kadarıyla sadece telefonu değiştirip göndermişler heralde . bu telefonun gerçekten sıfır olup olmadığını nasıl anlarım .bir çakallık yapmış mıdır delta servis. değişim işlemleri bu şekilde mi oluyor . bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
  • arkadaşlar ben hepsiburadadan alıcam telefonu.Sürüm oreo mu olur yoksa eskisi mi ona göre alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

GC Arnova8G2 v6 üzerinde ön kamera hdr+ ve portre fix gelmiş. 8.2.24'te GC çalışmadığı için deniyemiyorum deneyen olursa yorumları bekliyorum
    (büyük ihtimalle oreo istiyor)
    https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75708348&postcount=865

Hocam Oreo istiyordur muhtemelen dediğiniz gibi, Ön Kamera'da Portre Modu Aosp tabanlı Oreo romlarda eski sürüm içinde çalışıyor diyen vardı ama. 8.2.24'te neden Google Camera çalışmıyor ben onu merak ettim?

İşte bunu flashladım ön kamera gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Oreo sürümünü beğenmedim. Çok fazla bug var.

Uygulama açıp kapayıncaya anlık laglar oluyor.

WhatsApp da hızlı cevap özelliği gitmiş.

Parmak izi 1 saniye geç algılıyor.

İlk izlenimlerim bunlar.

Gecelik sürümle aynı demekki, ben bir sonrakine bekleyeceğim bu durumda...

Ben demiştim hocam, Gecelik sürümle aynı olur diye

Bir umut işte, iyi ki yüklememişim.

İlk defa bir güncellemeyi yüklemedim, kendimi garip hissediyorum.

• Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Arkadaşlar telden dizi izlerken elim yanlışlıkla bir yerlere çarptı ve bu hale geldi. Chrome dan. Sonra aşağı sürükleyince silindi. Bu tonda bir şeyi nasıl yapıyoruz bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

9.2.4 Çin romu Türkçe dil yok. Global stabil ile global beta romlar yoktu bu ikisi eklenmiş.

teşekkürler az kalsın yükleyecektim indirdim romu sarj bitikti dolunca yüklerim dedim tam yükleyecektim senin mesajını gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Abhazha

arkadaşlar ben hepsiburadadan alıcam telefonu.Sürüm oreo mu olur yoksa eskisi mi ona göre alıcam

Oreo yani 9.2.3.0 olamaz, en fazla 9.2.2.0 olur ki o bile çok zor...
  • petenka pokrovski P kullanıcısına yanıt
    Video izlerken tam ekran yapmalısınız daha sonra home yada parmak izine dokunmanız ile böyle oluyor galiba. Öyle hatırlıyorum
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. Çok pişmanım balıklama atladığım için güncellemeye. Şimşek gibi olan parmak izi yavaşladı, hissedilir bir hantallaşma var ve en önemlisi bildirimler simsiyah görünüyor :( soğudum valla ne yalan söyleyeyim

• vidanj kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş yok mu anlamadım?

İphone de bile her yeni güncellemeden sonra bir hafta on gün gibi geri dönüş imkanı oluyor.

Hani android özgürlüktü ?

• arkadaşlar Mİ6 TELEFONUMDA ön kamera ile ilgili sorunum var. video olsun normal fotoğraf olsun ön kamera ile çekerken yüzüm hariç diğer alanlar hep bulanık çıkıyor bu normal bir şeymi..mesala bi selfie çekiniyorum yüzüm net manzara bulanık bu neyden kaynaklanıyor . videoda aynı şekilde yüz hariç hep bulanık. bin liralık lenovom bile daha net fotoğraf çekiyor ön kameradan böyle söylim. İki telefonla çektiğim fotolarda aşağıda.. ilk foto bin liralık lenovo.. ikinci mi 6 ve gördüğünüz gibi bulanık yüzüm hariç. Arka tarafında net çıkması için ne yapmam lazım ayarı falan var mı yoksa telefonun normali bu mu? sizde nasıl bir de aynı bu şekil bulanık mı çıkıyor arka taraflar ön kamerada?
    Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• tdexx T kullanıcısına yanıt
    güzellik moduyla ilgili sanırım. ön kamera direkt olarak güzelleştirmeyle geliyor onu foto çekerken kapatın.
  • llllxefsanexllll kullanıcısına yanıt
    Hepsi devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.