Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VioLee

Kafa kafaya mi takas yaptiniz hocam ? S7 edgenin eksikligini hissettiniz mi ?

Hayır hocam s7 yi satıp bunu sıfır olarak migrostan satın aldım ve hiç eksiklik hissetmedim tersine mi6 çok daha güçlü bir cihaz oldugu için (donanım olarak) çok daha tatmin edici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperuygun26 A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilginiz için sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim kart aktivasyon olmuyor bir yardım edin lütfen

Birde alttaki tuşların yerini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Hocam teşekkür ederim. Şimdi kuruluma geçtim. Bende sim1 etkinleştirilemedi diyorda. Nasıl yapabilirim? Yol gösterebilir misiniz?

• Arkadaşlar hepsiburada da satılan 4 64 mavi versiyonu kullanan varmı aramızda ?

Telefonu sırf rengi için aldım ama titresim motoru arızalı geldi ve iade ettim. Şimdi tekrar almaya çekiniyorum.

Aramızda bu versiyonu sorunsuz kullanan varsa, tekrar alıp şansını denemek istiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: himan

Arkadaşlar hepsiburada da satılan 4 64 mavi versiyonu kullanan varmı aramızda ?

Telefonu sırf rengi için aldım ama titresim motoru arızalı geldi ve iade ettim. Şimdi tekrar almaya çekiniyorum.

Aramızda bu versiyonu sorunsuz kullanan varsa, tekrar alıp şansını denemek istiyorum...

Versiyonla vibrasyon motorunun ilgisi olmaz, size sorunlu olan bir ürün denk gelmiştir. Telefonu sevdiyseniz deneyin...

• myigitoguz M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Xiaominin serverlarına mesaj gönderiliyor gönderemediği zamanda o hata oluşuyor.Hattınızdan mesaj ücreti çekildi mi hocam?

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Tuşların yerini değiştirmek için:Ayarlar-Ek ayarlar-Tuş ve hareket kısayolları-Gezinme tuşları

• befazi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: johnsin

Dün kipada seramik modeli inceledim, ekran paneli lgd idi. Galiba migrostakiler jdi panel. Almadan önce buna dikkat etsin arkadaşlar.

Jdi paneller lgd de den daha kaliteli ve uzun ömürlüdür.4 tane jdi panelli ve 4 tane de Lg panelli cihaz kullanmış biri olarak söylüyorum. Öyle her yazılana inanmayın örnek mi5 jdi panelli bir tane sorunlu cihaz gösterin. Ama ben mi5 de lg panelli yüzlerce sorunlu cihaz gösterebilirim. Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki teknoloji falan filan geçiniz kardeşim geçiniz. Mi5 le Mi6 nin ekran boyutu bile aynı hangi teknoloji den bahsediyoruz. Sadece biri 500 nit verirken bu 690 nit veriyor ama kendini kanıtlamış marka olarak devam ediyor. Kim şuan kullandığımız cihazdan ortalama%40 daha güçsüz bir cihaz olan Mi5 de sorunlara sebep olan LGD nin Mi6 da sorunsuz olacağı garantisini verebilir. Kelin ilacı olsa başına sürermiş ;-). Örnek G2,G3,G4,G5, V20 ve bazı rivayetlere göre G6 da bile piksel yanığı başlamış. Lg den sorunsuz bir ekran beklemek deve ye hendek atlatmaktan daha zordur kanımca.

• Epic romda gorsel olarak global orijinal surume gore ne gibi farkliliklar var? Atiyorum saati bildirim cubugunda ortaya alabiliyor muyuz? Veya daha kucuk ve sık simgeler, farkli yazi tipleri gibi?

• Arkadaşlar merhaba,
    sony xperia m5 ten iki hafta evvel xiaomi mi 6 ya geçtim.
    Telefonu çokça sevdim.
    Ancak bugün temalarından birini yüklemeye çalıştım.

Telefon kapandı ve şimdi sürekli olarak main menü diye birşey açılıyor.
    üç seçenek çıkıyor
    reboot
    wipe data
    connect with miassistant
    diye.

ne yapacağım bilemiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
    Ana ekrana da giremiyorum.
    belli bir süre kalınca da kapanıp yeniden açılıyor.
    yine aynı ekran...
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

abi naptın google kamerayı denedin mi

Siz ne yaptınız Rom - Root işlerini. Siz denediniz mi?

hocam kaynak atmıştınız buraya onu kaydettim oreoya geçer geçmez root işine girecem malesef gcam için :) china tabanlı bir rom önermiştiniz onu da kaydettim onu yükleyecem eu beta mıydı neydi böyle telefona yazık ediyoruz

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Önce seramik aldım. Başta en çok kullandığım Piston2 olmak üzere değişik kulaklıklarla test ettim sesi bir sony z3c değildi ama kötü de değildi. Bugün birde huawei p10 aldım. mi6 seramikle aynı fiyat. Yine bir çok kulaklık eq ayarı ve oynatıcılarla denedim beklentilerimin altında çıktı. Mi6 nın hem kulaklık hem hoparlör ses kalitesi p10 dan bir tık ileride. P10 bu konuda hayal kırıklığı oldu. U11 in f/p canavarı olabilir fakat tasarımı hoşuma gitmedi. Ayrıca çift hat yoktu sanırım.
    Şu güzelim telefonlara bir de kaliteli dac koysanız ölürmüsünüz. İçim yanıyor oof ooooof.
  • Aktivasyon hatası alanlar dili İngilizce yapıp telefonu kapatın. Sim kartı takıp açın, Aktivasyon yaptıktan sonra Türkçe yaparsınız...

çok teşekkürler
  • Telefon rom atinca tam istedigim gibi oldu. Garanti felan dinlemedim. Bir kere girince bu islere normal kullanim cok yavan geliyor.

Bu arada AdAway programini kurabilen var mi? Ben kurdum ama uygulama ekrani gelmiyor. Xda da birtane zipi twrp ile kurun yazmis. Denedim ama nafile. Cozumunu bilen var mi veya alternatifi olan (adguard olmasin)

• quote:

Orijinalden alıntı: kental

Ben şimdi telefona epic romu kurdum. Şu anda açılışı yapıyor. Magisk 'i twrp ile mi yükleyeceğim yoksa apk olarak mı?

Magisk i Twrp ile install diyerek kurabilirsiniz sonrasında wipe dalvik/cache yaparsınız. Epic rom ve magisk kurmuşken Google camera yı kurmamak olmaz. Önce magisk üzerinden modül olarak C2API_permisions_HDRplus_v1500.zip dosyasını kurun bu hdr+ özelliğini aktif edecektir sonra Google kamera 5.1.18 mi6 versiyonunu kurun ve gece gece kapalı ortamda çektiğiniz fotolara bakıp tavsiye edenlere dua edin 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkRider -- 16 Şubat 2018; 0:39:45 >
  • Şu ses olayı sadece benim için normal galiba. Xiaomi Piston 3 kullanıyorum. %100 seste uzun süre dinleyemiyorum. Ses gayet yeterli, ayarlar içindeki ekolayzırdan bir kaç ayar yapınca daha iyi duruma geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: basarank

Önce seramik aldım. Başta en çok kullandığım Piston2 olmak üzere değişik kulaklıklarla test ettim sesi bir sony z3c değildi ama kötü de değildi. Bugün birde huawei p10 aldım. mi6 seramikle aynı fiyat. Yine bir çok kulaklık eq ayarı ve oynatıcılarla denedim beklentilerimin altında çıktı. Mi6 nın hem kulaklık hem hoparlör ses kalitesi p10 dan bir tık ileride. P10 bu konuda hayal kırıklığı oldu. U11 in f/p canavarı olabilir fakat tasarımı hoşuma gitmedi. Ayrıca çift hat yoktu sanırım.
    Şu güzelim telefonlara bir de kaliteli dac koysanız ölürmüsünüz. İçim yanıyor oof ooooof.

LG v30 ve v30+ da baya kaliteli hi-fi dac var diyorlardı ama 4400 lira fiyat. Baya abartı fiyat biçmişlsr.

• 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.