Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.936
Cevap
290
Favori
1.538.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlar, ses ve titreşim, dokunulduğunda titret kapalı olmalı. İstersen klavye titreşimini de kapatabilirsin SwiftKey ayarlarından: Bunun için ayarlar, ek ayarlar, dil giriş, SwiftKey klavye, yazma, ses titreşim, tuş basışı titreşimi 0 ms yapmak gerekiyor. Batarya kullanımı için tüm titreşimleri kapatmanızı tavsiye ederim, batarya süresi için önerilen şeylerin çoğunu yapınca (11-14 saat ekran süresi civarı) muazzam süreler alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkRider -- 3 Ağustos 2017; 6:39:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Kronik sorun görülmesi için en az 3-4 ay kullanmak lazım. İlk çıktığında alanlara danışmak lazım. Burada çoğu kullanıcı yeni galiba. Sony neo kullanmıştım. Geri dönüşümlü malzemeden üretilmişti, doğaya saygı amacında. Tuşlarda ve dış kapaklarda boya atması kronik sorunu vardı. Onda bile temiz kullanınca ilk seneden sonra başlamıştı.

Hahaha, hocam sen de mi doğa magdurlarindansin

Ayar olmuştum boya atınca, servise zor bela kasayı degistirtmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty_tr

Hocam benim cihaz açıkken 70 dkda tam doluyor yüzde 5 iken taktığımda acaba benim cihazda problem mi var?

Çok iyi ekran süreleri de aldığımı düşünmüyorum günlük 4 saat ekran süresi alıyorum yüzde 75 şarj ile ve parlaklık yüzde 50 civarı genel olarak internet kamera whatsapp kullanıyorum şüphelenmeye başladım gerçekten cihazımda problem mi var diye?

One hocam 4 saat benim şarjım şuan %75,,,,,3 saat ekran sürem var, ne yaptın cihazına

%5 den itibaren 70 dk iyi süre hocam, bu sorun olduğu anlamına gelmez.

Ama ekran sürelerin az, bikac sayfa geride bazı resimler ve ayarlar paylaştım, onları uygula, 7-8 saatin garanti

Yönetici arkadaş bunları ilk sayfaya ekleyebilir.

• Gunaydin bu bölüme nasıl ulaşırım bulamadım telefonda

• 25murat0517 kullanıcısına yanıt
    Günaydın, güvenlik uygulaması, veri(üst orta ayar) - veri kullanımını kısıtla

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Çok uğraştık sormayın. Ekran yanığı kronik problemi de vardı. Ben de ekranı zor bela değiştirttim. Kaç defa gitti ser ise. Tüketici mahkemesesine verdim. Yeni telefon alamadım. Her şey problemdi. Teleservice başka problendi başlı başına. Markadan nefret ettirdi. Hoşuma giden modelleri oldu sony sonradan. Teleservice bakıyor diye almadım. Telefonun kamerasına zarar vermişlerdi. Belki de başkasınınki ile değiştirdiler. Kamerada servisten geldiğinde iğne ucu kadar kör nokta vardı. Sensör tepki vermiyordu o kısımda galiba.

• NS_85 kullanıcısına yanıt
    Hocam, bluetooth ile bağlı akıllı saatle eşleştirdiğim arkadaşın S3 de aynı şekilde sesi saate gönderiyor. Yani romla vs ile ilgili bir sorun olmayabilir bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam 11 Agustos da gelecek Miui 9 Beta, Xiaomi Eu forumlarında belirtildiğine gore Merakla beklemedeyiz

@Fuxin

Hocam tema paylasimlariniz icin cok teşekkürler

Rica ederim hocam bende bekliyorum az kaldı :)

Kötü bir haber okudum. Mi5 lerde varmış aynı durum mi6 larda olma ihtimali yüksekmiş. Cihazın ekranı kırılırsa parmak okuyucuya veda ediyormuşuz home tuşu işlevini yitiriyormuş :/ Ekran değişimi ile de düzelme şansı yokmuş. Bilgim kadarı ile sizin cihaz da benim ki gibi garantisiz onun için dikkatli kullanmak lazım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 3 Ağustos 2017; 10:31:45 >

• Merhaba, telefon bakıyordum Xiaomi almak istiyorum. Orta halliyim Mi6 mı alayım yoksa Mi5s mi yoksa başka bir Xiaomi mi?
    Ve yukarıda ekran kırılınca home tuşu bozuluyor deniyor doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kararsızkullanıcıı -- 3 Ağustos 2017; 10:35:9 >
  • kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Orta halli olmaktan ziyade ne kadar sürede telefon değiştirdiğiniz önemli. Benim ortalama 3-4 sene. Eğer benim gibi sürede telefon değiştiriyorsanız, güncel telefon mi6 yı almanızı tavsiye ederim. Ben mi6 ile ilk xiaomi telefonumu aldım. Fakat daha önceden miui rom kullanıyordum thl de. Sürekli takipteydim. Mi5, Mi5s plus, mi note 2 modellerini düşünüp, en son mi6 ya karar kıldım. Sürekli telefon değiştiren birisiyseniz bütçenize uygun bir mi5 serisi tavsiye ederim. Mi5x satan satıcılar var, yurt dışından getiren.
  • Arkadaşlar mi6 da lg panel kullaniliyor mu yoksa hepsi jdi mi? Beni Mi 5s'ten vazgeciren ghost screen korkusu oldu, eğer mi6 da böyle bir ihtimal yoksa mi6 alacağım.

• Sa beyler mi 6 da coklu pencereyi etkinlestirip clash of clans oyununa girdigimde google play e baglanmiyor baglanti kesildi yaziyor basiyorum ama bi tepki vermiyor normal girdigimde sorun yok baglaniyo

oyunun ve play hizmetlerinin verilerini temizleyip denedim ama bisey farketmedi sorun devam ediyo nasil cozebilirim bu sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Arkadaşlar mi6 da lg panel kullaniliyor mu yoksa hepsi jdi mi? Beni Mi 5s'ten vazgeciren ghost screen korkusu oldu, eğer mi6 da böyle bir ihtimal yoksa mi6 alacağım.

benimki jdi panel hocam
  • Arkadaşlar;
    ne dersiniz,şu kulaklık alınır mı?
    LeEco marka,type-c girişli.
    satıcı %100 orjinal ve hifi ses kalitesine sahip olduğunu söylüyor.

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Letv-Earphone-Type-C-LeEco-Le-CDLA-In-Ear-Earphone-Dual-rear-HiFi-Chip-Inbedded/32825055735.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.264.Z2fbrx
  • Bu telefon şuan en ucuz nerede satılıyor beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Panele nasıl bakıyorduk bro? Ghost yapan hangisiydi?

• quote:

Panele nasıl bakıyorduk bro? Ghost yapan hangisiydi?

ghost yapan LG paneldi.

ayarlar-telefon takkında-çekirdek sürümüne 3-4 kez bas üstüste(donanım testleri falan yazar zaten)-ordan 1.sıradaki sürüm bilgisini kontrol ete bas-en altta hem panel hem kamera sensör bilgileri yazıyor
    Vallahi o paraya bir şey beklemeyin. Ben remax 580 aldım o bile tad vermedi. Piston 3 kullanıyorum fakat jak kısmını değiştirdim, tamirli yani. Xiaomi çıkardıysa type c girişli kulaklık almak lazım bence. Ya da daha kaliteli. Tabi müzik dinleyenler için diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 3 Ağustos 2017; 12:5:21 >
    Jdi

• quote:

Vallahi o paraya bir şey beklemeyin. Ben remax 580 aldım o bile tad vermedi. Piston 3 kullanıyorum fakat jak kısmını değiştirdim, tamirli yani. Xiaomi çıkardıysa type c girişli kulaklık almak lazım bence. Ya da daha kaliteli. Tabi müzik dinleyenler için diyorum.

xiaominin var type-c li ama fiyat uçuk.45 dolar civarı.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.